A B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Tabulka

  Družstvo Z V R P Skóre +/- Body
1. šipka bílá FT Sokol Břevnov čtverec bílýčtverec červený 22 16 4 2 124 : 64 60 52
2. šipka bílá Noxa Ruzyně čtverec červenýčtverec zelený 22 14 1 7 101 : 86 15 43
3. šipka zelená FBC DYNAMIS A 22 13 2 7 142 : 108 34 41
4. šipka červená ACEMA Sparta Praha C čtverec zelenýčtverec zelený 22 13 1 8 104 : 86 18 40
5. šipka bílá Sokol Beroun Machos čtverec zelenýčtverec zelený 22 11 1 10 104 : 108 -4 34
6. šipka bílá FKMP Praha čtverec zelenýčtverec červený 22 10 2 10 87 : 78 9 32
7. šipka bílá Fbk Buldoci Radotín čtverec zelenýčtverec zelený 22 10 1 11 86 : 92 -6 31
8. šipka bílá FbC Barracudas Slaný čtverec bílýčtverec zelený 22 8 4 10 76 : 96 -20 28
9. šipka bílá J.B.M. Praha čtverec zelenýčtverec zelený 22 7 3 12 74 : 82 -8 24
10. šipka zelená FBC TJ Lokomotiva Zdice čtverec zelenýčtverec červený 22 6 3 13 72 : 104 -32 21
11. šipka červená FLK Zdar Bar čtverec červenýčtverec červený 22 5 3 14 76 : 95 -19 18
12. šipka bílá Las Plantas čtverec červenýčtverec zelený 22 5 3 14 75 : 122 -47 18

Zápasy

Datum Oddíl Výsledek
Ne 20.09. 10.20  FbC Barracudas Slaný 4   : 4 1:2, 1:1, 2:1 
Ne 20.09. 13.50  FKMP Praha 4   : 2 1:0, 0:1, 3:1 
So 10.10. 18.30  Sokol Beroun Machos 9   : 6 2:3, 3:0, 4:3 
Ne 01.11. 15.00  Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 1:0, 4:3, 2:2 
Ne 01.11. 19.40  FLK Zdar Bar 3   : 7 1:2, 0:4, 2:1 
So 14.11. 08.00  ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 1:1, 3:1, 2:2 
So 14.11. 10.20  Noxa Ruzyně 3   : 9 1:3, 2:3, 0:3 
So 05.12. 13.50  FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 2:0, 3:0, 4:0 
So 05.12. 18.30  FT Sokol Břevnov 3   : 3 0:2, 1:1, 2:0 
So 19.12. 16.10  J.B.M. Praha 8   : 4 3:2, 3:0, 2:2 
So 19.12. 19.40  Las Plantas 5   : 9 2:1, 1:4, 2:4 
So 16.01. 16.10  FKMP Praha 4   : 6 1:3, 1:0, 2:3 
So 16.01. 19.40  FbC Barracudas Slaný 9   : 4 2:0, 2:2, 5:2 
So 30.01. 18.30  Sokol Beroun Machos 12   : 6 3:3, 3:2, 6:1 
So 27.02. 11.30  Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 3:1, 2:2, 2:3 
So 27.02. 15.00  FLK Zdar Bar 4   : 7 3:1, 1:2, 0:4 
Ne 14.03. 16.10  ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 2:0, 1:0, 3:1 
Ne 14.03. 19.40  Noxa Ruzyně 7   : 3 0:0, 2:1, 5:2 
So 10.04. 13.50  FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 3:1, 2:5, 2:2 
So 10.04. 17.20  FT Sokol Břevnov 4   : 7 0:2, 2:3, 2:2 
So 24.04. 12.40  J.B.M. Praha 5   : 2 1:0, 1:0, 3:2 
So 24.04. 17.20  Las Plantas 16   : 5 5:0, 6:3, 5:2 

Statistika Statistika

Hráč Zápasy Góly Asistence KB Trest
FISCHER Luboš 20 91 % 4 ø0.2 3 ø0.2 7 ø0.4 0
ŽOFKA Martin 20 91 % 35 ø1.8 35 ø1.8 70 ø3.5 1
ŽOFKA Michal 20 91 % 42 ø2.1 33 ø1.7 75 ø3.8 0
BEZCHLEBA Martin 20 91 % 0 ø0.0 3 ø0.2 3 ø0.2 0
POSPÍCHAL Tomáš 19 86 % 14 ø0.7 4 ø0.2 18 ø1.0 1
LACINA Jakub 18 82 % 23 ø1.3 13 ø0.7 36 ø2.0 3
VŠOLÁK Zbyněk 17 77 % 3 ø0.2 6 ø0.4 9 ø0.5 1
HÁJEK Matěj 17 77 % 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1 0
SMETANA Martin 17 77 % 6 ø0.4 8 ø0.5 14 ø0.8 0
MARTYNEK David 16 73 % 9 ø0.6 3 ø0.2 12 ø0.8 4
JAVORNICKÝ Michal 15 68 % 2 ø0.1 1 ø0.1 3 ø0.2 3
POSPÍCHAL Jiří 14 64 % 3 ø0.2 0 ø0.0 3 ø0.2 8
RÍDL Zdeněk 9 41 % 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0 0
KONČICKÝ Pavel 2 9 % 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5 0
bottom