f DYNAMIS | florbalový oddíl

A B C ABC

Výsledky zápasů - sezona 2021/22

Datum Oddíl Výsledek
So 30.04. 18.30  TJ Sokol Královské Vinohrady D 5   : 9 1:1, 3:5, 1:3  
So 30.04. 16.10  FBC Slavia Praha B 1   : 4 0:1, 1:1, 0:2  
Ne 24.04. 17.20  FBC Slavia Praha C 9   : 6vp 1:1, 3:2, 4:3  
Ne 24.04. 15.00  T.B.C. Králův Dvůr C 8   : 7vp 2:5, 1:2, 4:0  
Ne 03.04. 11.30  Florbal Neratovice 3   : 2 1:0, 2:2, 0:0  
Ne 03.04. 09.10  Orka Čelákovice B 2   : 3 0:2, 0:0, 2:1  
Ne 27.03. 13.40  FbK 1996 Příbram 9   : 6 2:2, 4:2, 3:2  
Ne 27.03. 10.10  SK Bruisers Dejvice 4   : 5 1:2, 2:0, 1:3  
So 05.03. 16.10  Red Dragons Hořovice B 13   : 3 3:0, 4:1, 6:2  
So 05.03. 13.50  FBC Falcons Žižkov 3   : 7 1:1, 1:4, 1:2  
Ne 20.02. 16.10  Floorball Club Falcon B 1   : 7 1:1, 0:4, 0:2  
Ne 20.02. 13.50  FBC Slavia Praha B 6   : 7pp 2:2, 1:3, 3:1  
Ne 06.02. 17.20  Florbal Sedlčany 6   : 5 2:3, 1:0, 3:2  
Ne 06.02. 15.00  FBC Uhřiněves 4   : 1 2:0, 1:1, 1:0  
Ne 30.01. 14.50  TJ Sokol Královské Vinohrady D 8   : 5 3:1, 3:2, 2:2  
Ne 30.01. 11.20  Tatran Střešovice C 5   : 6 0:4, 3:0, 2:2  
Ne 16.01. 17.20  FBC Slavia Praha C 5   : 2 1:0, 2:1, 2:1  
Ne 16.01. 13.50  T.B.C. Králův Dvůr C 11   : 2 1:0, 4:2, 6:0  
Ne 16.01. 11.10  FKMP Praha 2   : 3 1:0, 0:2, 1:1  
Ne 16.01. 09.00  TJ Sokol Kostelec n/L 4   : 3vp 1:1, 1:2, 1:0  
So 18.12. 11.30  FbK 1996 Příbram 6   : 5 3:1, 2:2, 1:2  
So 18.12. 09.10  TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 2:6, 2:0, 1:2  
Ne 12.12. 12.30  Tatran Střešovice C 2   : 9 2:5, 0:2, 0:2  
Ne 12.12. 09.00  Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 2:1, 1:2, 1:2  
So 27.11. 19.30  Florbal Neratovice 3   : 6 1:2, 2:1, 0:3  
So 27.11. 17.10  Floorball Club Falcon B 3   : 2 0:2, 3:0, 0:0  
So 27.11. 11.30  Red Dragons Hořovice B 10   : 1 2:1, 3:0, 5:0  
So 27.11. 08.00  SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp 0:0, 2:1, 2:3  
So 13.11. 19.30  SK Bruisers Dejvice 2   : 1 1:1, 1:0, 0:0  
So 13.11. 16.00  Florbal Sedlčany 4   : 9 0:4, 1:2, 3:3  
Ne 07.11. 12.40  FKMP Praha 3   : 10 0:3, 2:3, 1:4  
Ne 07.11. 10.20  TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 1:1, 1:2, 0:1  
So 16.10. 19.30  FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 10 0:1, 1:4, 1:5  
So 16.10. 16.00  Orka Čelákovice B 1   : 10 0:2, 1:5, 0:3  
St 06.10. 21.30  Fbk Buldoci Radotín 3   : 4pp 1:1, 1:0, 1:2  
So 02.10. 11.20  SK DESPERADOS SNW B 3   : 5 1:1, 0:0, 2:4  
So 02.10. 09.00  TJ Sokol Dobříš B 3   : 2vp 0:0, 0:2, 2:0  
So 25.09. 11.10  FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 5 0:0, 1:2, 1:3  
Ne 12.09. 17.20  FBC Falcons Žižkov 5   : 6 2:1, 2:4, 1:1  
Ne 12.09. 15.00  FBC Uhřiněves 1   : 4 0:1, 0:3, 1:0  

Tabulka Výsledky Statistika Graf KB
bottom