A B C ABC

Rozpis tréninků, zápasů a přáteláků

 Datum Akce Hala
Po 02.11. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 04.11. 19.00  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 07.11. 00.00  FBC DYNAMIS A : VŠSK MFF Praha SH Kralupy n.Vlt
So 07.11. 00.00  FBC DYNAMIS A : IBK Kubánský Klan B SH Kralupy n.Vlt
So 07.11. 00.00  FBC DYNAMIS B : Prague Tigers D Sport Eden Beroun
So 07.11. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Falcons Žižkov Sport Eden Beroun
Po 09.11. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 11.11. 21.00  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 16.11. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 18.11. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 23.11. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 25.11. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 28.11. 00.00  FBC DYNAMIS A : TJ Sokol Královské Vinohrady D Sport Eden Beroun
So 28.11. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Slavia Praha B Sport Eden Beroun
Ne 29.11. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Hamsters Vysočany Sport Eden Beroun
Ne 29.11. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Blue Horses B Sport Eden Beroun
Po 30.11. 09.11  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 02.12. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 07.12. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 09.12. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 13.12. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Kralupy n/V B TJ Radlice
Ne 13.12. 00.00  FBC DYNAMIS A : IBK Kubánský Klan B TJ Radlice
Ne 13.12. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Mobydick Praha Sport Eden Beroun
Ne 13.12. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC TJ Lokomotiva Zdice SH Kladno přetlak.
Po 14.12. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 16.12. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 21.12. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Ne 10.01. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Vokurky SH Králův Dvůr
Ne 10.01. 00.00  FBC DYNAMIS B : Prague Tigers D SH Králův Dvůr
Ne 17.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : Florbal Neratovice TJ Radlice
Ne 17.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : Tatran Střešovice C TJ Radlice
Ne 31.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Slavia Praha B TJ Sokol Vinohrady
Ne 31.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : Orka Čelákovice B TJ Sokol Vinohrady
So 06.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : Šneci z Pěšin SH Čakovice
So 06.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Falcons Žižkov SH Čakovice
So 20.02. 00.00  FBC DYNAMIS A : TJ Sokol Královské Vinohrady D Unihoc Aréna Praha
So 20.02. 00.00  FBC DYNAMIS A : VŠSK MFF Praha Unihoc Aréna Praha
So 27.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Hamsters Vysočany
So 27.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : Fbk Buldoci Radotín B
Ne 14.03. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Kralupy n/V B Unihoc Aréna Praha
Ne 14.03. 00.00  FBC DYNAMIS A : TJ Sokol Kostelec n/L Unihoc Aréna Praha
Ne 21.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Vokurky SH ZŠ Černošice
Ne 21.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : AIK Steel Kladno B SH ZŠ Černošice
So 10.04. 00.00  FBC DYNAMIS A : Floorball Club Falcon B Sport Eden Beroun
So 10.04. 00.00  FBC DYNAMIS A : Orka Čelákovice B Sport Eden Beroun
Út 01.06. 00.00  FBC DYNAMIS A : Floorball Club Falcon B Sport Eden Beroun
Út 01.06. 00.00  FBC DYNAMIS A : Florbal Neratovice Sport Eden Beroun
Út 01.06. 00.00  FBC DYNAMIS B : Šneci z Pěšin SH BIOS Kladno
Út 01.06. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Blue Horses B SH BIOS Kladno
bottom