A B C ABC

Rozpis tréninků, zápasů a přáteláků

 Datum Akce Hala
Čt 30.07. 19.00  Grilovačka Hostivař
St 02.09. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 05.09. 10.00  Soustředění Gym. Sedlčany
Po 07.09. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 09.09. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 12.09. 00.00  FBC DYNAMIS B : SH Stochov
So 12.09. 00.00  FBC DYNAMIS B : SH Stochov
Po 14.09. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 16.09. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 21.09. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 23.09. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 26.09. 00.00  FBC DYNAMIS A : SH Stochov
So 26.09. 00.00  FBC DYNAMIS A : SH Stochov
So 26.09. 00.00  FBC DYNAMIS B :
So 26.09. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Po 28.09. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 30.09. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 05.10. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 07.10. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 12.10. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 14.10. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 18.10. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 18.10. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 18.10. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Ne 18.10. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Po 19.10. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 21.10. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 26.10. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 28.10. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 02.11. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 04.11. 19.00  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 07.11. 00.00  FBC DYNAMIS A :
So 07.11. 00.00  FBC DYNAMIS A :
So 07.11. 00.00  FBC DYNAMIS B :
So 07.11. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Po 09.11. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 11.11. 21.00  Trénink A+B SH Zelený Pruh
Po 16.11. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 18.11. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 23.11. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 25.11. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 28.11. 00.00  FBC DYNAMIS A :
So 28.11. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 29.11. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Ne 29.11. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Po 30.11. 09.11  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 02.12. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 07.12. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 09.12. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 13.12. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 13.12. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 13.12. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Ne 13.12. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Po 14.12. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 16.12. 22.11  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 21.12. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
Ne 10.01. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Ne 10.01. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Ne 17.01. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 17.01. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 31.01. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 31.01. 00.00  FBC DYNAMIS A :
So 06.02. 00.00  FBC DYNAMIS B :
So 06.02. 00.00  FBC DYNAMIS B :
So 20.02. 00.00  FBC DYNAMIS A :
So 20.02. 00.00  FBC DYNAMIS A :
So 27.02. 00.00  FBC DYNAMIS B :
So 27.02. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Ne 14.03. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 14.03. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 21.03. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Ne 21.03. 00.00  FBC DYNAMIS B :
So 10.04. 00.00  FBC DYNAMIS A :
So 10.04. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 11.04. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Ne 11.04. 00.00  FBC DYNAMIS B :
Ne 25.04. 00.00  FBC DYNAMIS A :
Ne 25.04. 00.00  FBC DYNAMIS A :
bottom