A B C ABC

Rozpis tréninků, zápasů a přáteláků

 Datum Akce Hala
St 08.12. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 12.12. 09.00  FBC DYNAMIS A : Fbk Buldoci Radotín TJ Radlice
Ne 12.12. 12.30  FBC DYNAMIS A : Tatran Střešovice C TJ Radlice
Po 13.12. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 15.12. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 18.12. 09.10  FBC DYNAMIS B : TJ Sokol Dobříš B SH Hořovice
So 18.12. 11.30  FBC DYNAMIS B : FbK 1996 Příbram SH Hořovice
Po 20.12. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 22.12. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 03.01. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 05.01. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 10.01. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 12.01. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 16.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : TJ Sokol Kostelec n/L
Ne 16.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : FKMP Praha
Ne 16.01. 00.00  FBC DYNAMIS B : T.B.C. Králův Dvůr C Sport Eden Beroun
Ne 16.01. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Slavia Praha C Sport Eden Beroun
Po 17.01. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 19.01. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 24.01. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 26.01. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 30.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : TJ Sokol Královské Vinohrady D SH Stochov
Ne 30.01. 00.00  FBC DYNAMIS A : Tatran Střešovice C SH Stochov
Po 31.01. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 02.02. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 06.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Uhřiněves Bublina Arena
Ne 06.02. 00.00  FBC DYNAMIS B : Florbal Sedlčany Bublina Arena
Po 07.02. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 09.02. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 14.02. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 16.02. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 20.02. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Slavia Praha B Exe Sport Arena
Ne 20.02. 00.00  FBC DYNAMIS A : Floorball Club Falcon B Exe Sport Arena
Po 21.02. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 23.02. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 28.02. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 02.03. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 05.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Falcons Žižkov Gym. Sedlčany
So 05.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : Red Dragons Hořovice B Gym. Sedlčany
Po 07.03. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 09.03. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 14.03. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 16.03. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 21.03. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 23.03. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 27.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : SK Bruisers Dejvice SH Stochov
Ne 27.03. 00.00  FBC DYNAMIS B : FbK 1996 Příbram SH Stochov
Po 28.03. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 30.03. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 03.04. 00.00  FBC DYNAMIS A : Orka Čelákovice B SH Neratovice
Ne 03.04. 00.00  FBC DYNAMIS A : Florbal Neratovice SH Neratovice
Po 04.04. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 06.04. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 11.04. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 13.04. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Po 18.04. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 20.04. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
Ne 24.04. 00.00  FBC DYNAMIS B : T.B.C. Králův Dvůr C SH Dobříš
Ne 24.04. 00.00  FBC DYNAMIS B : FBC Slavia Praha C SH Dobříš
Po 25.04. 21.00  Trénink A (B) SH Zelený Pruh
St 27.04. 21.30  Trénink A+B ZŠ Kunratice
So 30.04. 00.00  FBC DYNAMIS A : FBC Slavia Praha B
So 30.04. 00.00  FBC DYNAMIS A : TJ Sokol Královské Vinohrady D
bottom