Antonín Buršík

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS A 10 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2021/22 FBC DYNAMIS B 10 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 8 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
TJ Radlice 6 13.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
Bublina Arena 4 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 4 7.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sport Eden Beroun 4 8.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Dobříš 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 2 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2021/22 FBC DYNAMIS A 10 67 6.70 77.67 %
2021/22 FBC DYNAMIS B 10 42 4.20 86.00 %
2019/20 FBC DYNAMIS A 8 44 5.50 81.67 %

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 0 1 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
2. třetina 1 So 02.11.2019 12.40
3. třetina 1 So 16.10.2021 19.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 1 FBC DYNAMIS A So 16.10.2021 19.30
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS A So 02.11.2019 12.40

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 24.04.2022 FBC Slavia Praha C 9   : 6vp ( 1:1, 3:2, 4:3 )
Ne 24.04.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 8   : 7vp ( 2:5, 1:2, 4:0 )
Ne 06.02.2022 Florbal Sedlčany 6   : 5 ( 2:3, 1:0, 3:2 )
Ne 06.02.2022 FBC Uhřiněves 4   : 1 ( 2:0, 1:1, 1:0 )
Ne 30.01.2022 TJ Sokol Královské Vinohrady D 8   : 5 ( 3:1, 3:2, 2:2 )
Ne 30.01.2022 Tatran Střešovice C 5   : 6 ( 0:4, 3:0, 2:2 )
Ne 16.01.2022 FBC Slavia Praha C 5   : 2 ( 1:0, 2:1, 2:1 )
Ne 16.01.2022 T.B.C. Králův Dvůr C 11   : 2 ( 1:0, 4:2, 6:0 )
So 18.12.2021 FbK 1996 Příbram 6   : 5 ( 3:1, 2:2, 1:2 )
So 18.12.2021 TJ Sokol Dobříš B 5   : 8 ( 2:6, 2:0, 1:2 )
Ne 12.12.2021 Tatran Střešovice C 2   : 9 ( 2:5, 0:2, 0:2 )
Ne 12.12.2021 Fbk Buldoci Radotín 4   : 5 ( 2:1, 1:2, 1:2 )
So 27.11.2021 Florbal Neratovice 3   : 6 ( 1:2, 2:1, 0:3 )
So 27.11.2021 Floorball Club Falcon B 3   : 2 ( 0:2, 3:0, 0:0 )
So 27.11.2021 Red Dragons Hořovice B 10   : 1 ( 2:1, 3:0, 5:0 )
So 27.11.2021 SK DESPERADOS SNW B 4   : 5pp ( 0:0, 2:1, 2:3 )
Ne 07.11.2021 FKMP Praha 3   : 10 ( 0:3, 2:3, 1:4 )
Ne 07.11.2021 TJ Sokol Kostelec n/L 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 16.10.2021 FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2   : 10 ( 0:1, 1:4, 1:5 )
So 16.10.2021 Orka Čelákovice B 1   : 10 ( 0:2, 1:5, 0:3 )
So 22.02.2020 Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020 SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020 Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020 Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020 FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 02.11.2019 Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019 FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
bottom