Matěj Hájek

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 50.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
2019/20 FBC DYNAMIS B 6 42.9% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
2011/12 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 0 ø0.0 3 ø0.5 3 ø0.5
2010/11 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 1 ø0.1 2 ø0.1 3 ø0.2
2009/10 FBC DYNAMIS A 17 77.3% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2008/09 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4
2008/09 FBC DYNAMIS B 6 33.3% 1 ø0.2 2 ø0.3 3 ø0.5
2007/08 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4
2007/08 FBC DYNAMIS B 2 11.1% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2006/07 FBC DYNAMIS A 15 75.0% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2005/06 FBC DYNAMIS A 15 83.3% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2004/05 FBC DYNAMIS A 21 87.5% 9 ø0.4 7 ø0.3 16 ø0.8

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 26 52.0% 8 ø0.3 6 ø0.2 14 ø0.5
SH Děkanka 14 46.7% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
SH Stochov 13 25.5% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.3
TJ Radlice 13 31.0% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
Unihoc Aréna Praha 9 28.1% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
ČVUT Pod Juliskou 6 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Lyc. Drtinova 6 85.7% 1 ø0.2 3 ø0.5 4 ø0.7
SH Králův Dvůr 6 18.2% 0 ø0.0 3 ø0.5 3 ø0.5
ZŠ Kunratice 6 28.6% 0 ø0.0 3 ø0.5 3 ø0.5
SH Čakovice 5 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Štěrboholy 4 33.3% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
Sparta II 4 44.4% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Kladno přetlak. 3 14.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 3 37.5% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
Gym. Sedlčany 2 25.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Bystřice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hamr Bráník 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SK Slavia 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
ZŠ Jirásk.Benešov 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Hořovice 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 1 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 1 12.5% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
TJ Spartak Vlašim 1 16.7% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2006/07 FBC DYNAMIS A 4 20 5.00 83.33 %
2007/08 FBC DYNAMIS B 1 2 2.00 93.33 %
2009/10 FBC DYNAMIS A 12 67 5.58 81.39 %

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 0 1 1
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 3 3 6
KOVAČ František 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 1 1 0 5 5
MARTYNEK David 0 0 0 0 2 2
MERAVÝ Martin 0 0 0 0 3 3
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 3 3
POSPÍŠIL Karel 0 0 0 0 1 1
RÍDL Zdeněk 0 0 0 3 2 5
SMETANA Martin 0 0 0 1 3 4
SMRT Martin 0 0 0 1 0 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 1 1 2
ŽOFKA Martin 0 0 0 0 4 4
ŽOFKA Michal 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 5 So 20.09.2008 10.20
2 .třetina 5 Ne 20.02.2005 20.50
3 .třetina 3 So 29.01.2011 17.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 9 Ne 02.02.2020 16.10
2. třetina 12 So 12.09.2020 10.10
3. třetina 10 So 17.12.2011 09.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Termix by Akses 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
FBC Thunder balls B 2 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 16.10
Sokol Žižkov I. 2 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A So 29.01.2011 17.50
FBC Hamsters Vysočany B 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.03.2009 13.50
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50
Wizards DDM Praha 10 1 FBC DYNAMIS A So 16.04.2005 11.30
WC Wozíčkáři 1 FBC DYNAMIS A Ne 19.12.2004 11.30
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 20.50
FBK VŠSK PaedF UK B 1 FBC DYNAMIS B So 20.09.2008 10.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Pallotaikurit 2 FBC DYNAMIS A So 16.04.2005 16.10
WC Wozíčkáři 2 FBC DYNAMIS A Ne 19.12.2004 11.30
Floorball Club Falcon B 1 FBC DYNAMIS A So 17.12.2011 12.40
Panthers Praha C 1 FBC DYNAMIS A So 17.12.2011 09.10
SKP Olympia Kutná Hora B 1 FBC DYNAMIS A Ne 25.09.2011 08.00
VŠSK MFF Praha 1 FBC DYNAMIS A So 26.02.2011 16.10
Florbal Team Nebušice 1 FBC DYNAMIS A So 16.10.2010 17.20
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A So 27.02.2010 11.30
ACEMA Sparta Praha C 1 FBC DYNAMIS A So 14.11.2009 08.00
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 05.04.2009 11.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 02.02.2020 925 2' Nesportovní chování Red Dragons Hořovice B
Ne 29.09.2019 904 2' Vysoká hokejka FBC Vokovický Šavle
So 17.12.2011 922 2' Špatné střídání Panthers Praha C
So 12.03.2011 901 2' Sekání FC Astra
So 12.02.2011 901 2' Sekání SK florbal klub Petrovice
So 12.02.2011 925 2' Nesportovní chování SK florbal klub Petrovice
So 12.02.2011 925 10' Nesportovní chování SK florbal klub Petrovice
So 27.11.2010 923 2' Opakované přestupky FBC Texas
So 16.10.2010 902 2' Blokování hokejky Florbal Team Nebušice
So 25.09.2010 904 2' Vysoká hokejka J.B.M. Praha
Ne 22.03.2009 926 2' Hra bez hokejky VŠSK MFF Praha
So 05.04.2008 925 10' Nesportovní chování FLK Zdar Bar
So 05.04.2008 919 2' Hra na zemi SK Florbal Benešov B
So 28.04.2007 902 2' Blokování hokejky SK B.U.H. Praha B
So 04.11.2006 921 2' Hra hlavou VSK ČVUT Praha Neo
So 07.01.2006 915 2' Nedovolená vzdálenost FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 16.10.2005 901 2' Sekání SK florbal klub Petrovice
Ne 20.02.2005 904 2' Vysoká hokejka SK Termix by Akses
So 16.10.2004 901 2' Sekání FBC Vysočany B
So 25.09.2004 923 2' Opakované přestupky FBC Thunder balls B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 12.09.2020   Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3 ( 0:1, 2:2, 2:0 )
Ne 02.02.2020   Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019   Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
Ne 29.09.2019   FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 17.12.2011   Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011   Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2011   FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 22.10.2011   Lisboa 99 2   : 1 ( 2:0, 0:0, 0:1 )
So 22.10.2011   VŠSK MFF Praha 0   : 4 ( 0:1, 0:0, 0:3 )
Ne 25.09.2011   SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
So 02.04.2011   FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011   Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011   FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011   SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011   VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011   J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010   FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010   SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010   Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 16.10.2010   Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010   VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 25.09.2010   SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010   J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
So 24.04.2010   Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010   J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010   FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
So 27.02.2010   FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010   Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010   Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010   FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009   Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009   J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009   FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009   FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009   Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009   ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009   FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
So 25.04.2009   ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009   J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009   FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 28.03.2009   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009   VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 15.03.2009   FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009   Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 15.02.2009   AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
So 07.02.2009   SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
Ne 25.01.2009   SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
So 29.11.2008   Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 23.11.2008   ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
So 01.11.2008   J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
Ne 26.10.2008   SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 18.10.2008   IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008   FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008   AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008   Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008   SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 20.09.2008   FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
So 19.04.2008   Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008   FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008   FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008   SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008   FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 03.02.2008   Start Nusle "B" 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
So 02.02.2008   FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008   FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007   FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007   FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007   FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 10.11.2007   FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
Ne 28.10.2007   Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007   FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007   Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 28.04.2007   SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007   Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007   Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007   FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 18.03.2007   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007   FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
So 24.02.2007   SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 13.01.2007   FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006   Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006   Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
So 04.11.2006   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006   Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006   Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006   FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
So 08.04.2006   FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006   FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
So 11.02.2006   FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006   SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005   FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005   FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005   FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005   SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005   FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
So 16.04.2005   Pallotaikurit 2   : 9 ( 2:0, 0:5, 0:4 )
So 16.04.2005   Wizards DDM Praha 10 2   : 7 ( 2:1, 0:2, 0:4 )
So 12.03.2005   FBC Apollo B 0   : 5 ( 0:3, 0:2, 0:0 )
So 12.03.2005   FBC Vysočany B 5   : 3 ( 1:1, 1:1, 3:1 )
So 12.03.2005   WC Wozíčkáři 4   : 7 ( 3:3, 1:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005   SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005   FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005   Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 19.12.2004   FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004   FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004   WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004   FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004   Sokol Žižkov I. 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004   Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004   Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004   FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004   FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004   WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004   SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004   FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
So 25.09.2004   Sokol Žižkov I. 14   : 1 ( 2:1, 5:0, 7:0 )
bottom