David Martynek

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 14 87.5% 6 ø0.4 4 ø0.3 10 ø0.7
2019/20 FBC DYNAMIS B 2 14.3% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
2018/19 FBC DYNAMIS B 20 100.0% 12 ø0.6 7 ø0.4 19 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 3 ø0.8 2 ø0.5 5 ø1.3
2017/18 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 11 ø0.6 4 ø0.2 15 ø0.8
2017/18 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 15 ø0.8 8 ø0.4 23 ø1.2
2016/17 FBC DYNAMIS B 9 40.9% 4 ø0.4 9 ø1.0 13 ø1.4
2015/16 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 10 ø0.5 1 ø0.1 11 ø0.6
2014/15 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 7 ø0.4 4 ø0.2 11 ø0.6
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 7 ø0.4 6 ø0.3 13 ø0.7
2012/13 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 9 ø0.5 3 ø0.2 12 ø0.6
2011/12 FBC DYNAMIS A 10 50.0% 8 ø0.8 3 ø0.3 11 ø1.1
2011/12 FBC DYNAMIS B 18 94.7% 7 ø0.4 9 ø0.5 16 ø0.9
2010/11 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 6 ø0.4 2 ø0.1 8 ø0.5
2009/10 FBC DYNAMIS A 16 72.7% 9 ø0.6 3 ø0.2 12 ø0.8
2008/09 FBC DYNAMIS A 1 5.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2008/09 FBC DYNAMIS B 15 83.3% 11 ø0.7 2 ø0.1 13 ø0.9
2007/08 FBC DYNAMIS B 17 94.4% 2 ø0.1 3 ø0.2 5 ø0.3
2006/07 FBC DYNAMIS B 23 95.8% 8 ø0.4 6 ø0.3 14 ø0.6

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 36 76.6% 15 ø0.4 10 ø0.3 25 ø0.7
SH Stochov 27 50.9% 11 ø0.4 6 ø0.2 17 ø0.6
Unihoc Aréna Praha 22 68.8% 9 ø0.4 1 ø0.1 10 ø0.5
TJ Radlice 21 50.0% 8 ø0.4 3 ø0.1 11 ø0.5
SH Zličín 19 38.0% 5 ø0.3 7 ø0.4 12 ø0.6
SH Králův Dvůr 18 54.6% 15 ø0.8 6 ø0.3 21 ø1.2
ZŠ Kunratice 17 81.0% 11 ø0.7 5 ø0.3 16 ø0.9
SH Děkanka 16 53.3% 9 ø0.6 3 ø0.2 12 ø0.8
ČVUT Pod Juliskou 13 72.2% 7 ø0.5 2 ø0.2 9 ø0.7
SH Kladno přetlak. 8 38.1% 4 ø0.5 1 ø0.1 5 ø0.6
SH Radotín 8 66.7% 4 ø0.5 2 ø0.3 6 ø0.8
TJ Kobylisy 8 66.7% 6 ø0.8 2 ø0.3 8 ø1.0
SH Čakovice 7 70.0% 3 ø0.4 1 ø0.1 4 ø0.6
SH Kostelec n ČL 7 43.8% 4 ø0.6 5 ø0.7 9 ø1.3
Gym. Sedlčany 6 75.0% 3 ø0.5 1 ø0.2 4 ø0.7
SH Benátky n.Jiz. 6 100.0% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
SH Zruč n Sázavou 6 75.0% 7 ø1.2 2 ø0.3 9 ø1.5
TJ Spartak Vlašim 6 100.0% 0 ø0.0 2 ø0.3 2 ø0.3
SH Štěrboholy 5 41.7% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
SH Bystřice 4 100.0% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
SH Hořovice 4 100.0% 0 ø0.0 5 ø1.3 5 ø1.3
SH Kralupy n.Vlt 4 66.7% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
SH Neveklov 4 50.0% 5 ø1.3 1 ø0.3 6 ø1.5
Sparta II 4 44.4% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
X3M Arena Barrandov 3 100.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Lyc. Drtinova 2 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Gym. Mělník 2 100.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
ZŠ Jirásk.Benešov 2 50.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 2 0 2
BEZCHLEBA Martin 1 0 1 4 3 7
BOUBELÍK Filip 0 0 0 0 2 2
BUBNÍK Jiří 0 0 0 0 1 1
BUČEK Tomáš 0 0 0 1 0 1
CVRK Martin 0 0 0 0 1 1
ČALA Jiří 0 0 0 8 3 11
DAVID Martin 0 0 0 1 0 1
DOUBEK Tomáš 0 0 0 1 0 1
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 0 1 1
FISCHER Luboš 0 0 0 4 3 7
HÁJEK Matěj 0 0 0 2 0 2
HARMACH Michael 0 0 0 3 4 7
HYPŠMAN Lukáš 0 0 0 1 0 1
CHARVÁT Tomáš 1 0 1 4 4 8
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 2 1 3
KADLEC Tomáš 0 0 0 1 0 1
KOLEŠKA Dan 0 0 0 2 0 2
KUČERA Jan 0 0 0 1 3 4
LACINA Jakub 0 0 0 11 7 18
MARUŠÁK Petr 0 0 0 7 3 10
MERAVÝ Martin 0 0 0 0 1 1
MIKŠÍK Honza 0 0 0 0 2 2
MUDRA Martin 0 0 0 1 1 2
NOVÁK Petr 0 0 0 1 2 3
NOVÁK Jiří 0 0 0 4 1 5
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 2 0 2
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 0 2 2
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 1 1 2
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 4 0 4
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 8 2 10
ROHN Jakub 0 0 0 1 0 1
ROUBAL David 0 0 0 2 2 4
SMETANA Martin 0 0 0 12 7 19
SMRT Martin 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 3 2 5
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 1 0 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 1 2 3
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 2 0 2
TYČ Matěj 0 0 0 6 3 9
VALENTA Miroslav 0 0 0 0 1 1
VERNER Jakub 0 0 0 1 1 2
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 2 0 2
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 8 7 15
ZIBNER Václav 0 0 0 3 5 8
ŽOFKA Michal 0 0 0 1 2 3
ŽOFKA Martin 0 0 0 3 0 3

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 43 So 26.09.2020 13.40
2 .třetina 47 So 26.09.2020 10.10
3 .třetina 51 So 13.04.2019 13.40

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 28 So 09.11.2019 08.00
2. třetina 22 So 14.12.2019 09.00
3. třetina 31 So 14.12.2019 09.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Merkur Praha 3 FBC DYNAMIS A So 18.03.2017 12.40
Floorball Club Falcon B 3 FBC DYNAMIS A So 17.12.2011 12.40
Fbk Buldoci Radotín 3 FBC DYNAMIS A So 27.02.2010 11.30
Goalbusters 3 FBC DYNAMIS B So 25.04.2009 15.00
VŠSK MFF Praha 3 FBC DYNAMIS B So 20.09.2008 17.20
Black Angles D 2 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 18.30
TJ Sokol Kostomlaty n/L 2 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 15.00
Lisboa 99 2 FBC DYNAMIS A So 06.05.2017 13.50
Orka Čelákovice B 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 14.50
SK Lators 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Pitbulls Kolín B 3 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 16.10
Fbk Buldoci Radotín 2 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
FBC Pitbulls Kolín B 2 FBC DYNAMIS A So 05.11.2016 15.00
Sport Eden Beroun B 2 FBC DYNAMIS A So 23.11.2013 11.30
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS A So 05.10.2013 17.20
FBK Vosy Praha DDM P2 B 2 FBC DYNAMIS B So 19.01.2019 10.20
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS B So 03.11.2018 16.00
FBŠ Bohemians D 2 FBC DYNAMIS B So 04.02.2017 09.00
Las Plantas B 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 09.00
FC Bílé Hole 2 FBC DYNAMIS B So 30.09.2006 20.50

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 26.09.2020 901 2' Sekání Tatran Střešovice C
Ne 02.02.2020 901 2' Sekání Florbal Neratovice
Ne 17.11.2019 901 2' Sekání Black Angles D
Ne 29.09.2019 901 2' Sekání EMCO Cholerics
Ne 24.03.2019 920 2' Hra rukou TJ Lokomotiva Rakovník B
So 19.01.2019 911 2' Bránění ve hře J.B.M. Praha
Ne 07.10.2018 904 2' Vysoká hokejka FBC Hamsters Vysočany
Ne 07.10.2018 901 2' Sekání FBC Slavia Praha B
Ne 23.09.2018 901 2' Sekání T.B.C. Králův Dvůr C
So 07.04.2018 911 2' Bránění ve hře FBC Merkur Praha
So 24.09.2016 901 2' Sekání FBC Vittoria South Town
So 09.04.2016 901 2' Sekání Fbk Koleje Slovan
Ne 17.01.2016 901 2' Sekání Fbk Koleje Slovan
So 17.10.2015 901 2' Sekání FBC Rippers Praha
So 17.10.2015 911 2' Bránění ve hře Panthers Praha D
Ne 01.02.2015 901 2' Sekání IBK Svatý hole Kladno B
So 01.11.2014 902 2' Blokování hokejky Starý Páky Kladno
So 05.10.2013 911 2' Bránění ve hře Red Dragons Hořovice B
Ne 04.11.2012 901 2' Sekání FT Sokol Břevnov B
So 05.05.2012 923 2' Opakované přestupky Floorball Club Falcon B
Ne 15.04.2012 902 2' Blokování hokejky Red Dragons Hořovice B
So 24.03.2012 909 2' Hrubost TBC Horoměřice B
Ne 29.01.2012 904 2' Vysoká hokejka Black Angles
So 07.01.2012 904 2' Vysoká hokejka SKP Olympia Kutná Hora B
So 17.12.2011 902 2' Blokování hokejky Panthers Praha C
Ne 13.11.2011 902 2' Blokování hokejky Red Dragons Hořovice B
So 12.03.2011 901 2' Sekání Florbal TJ Kobylisy B
So 06.11.2010 901 2' Sekání SK Florbal Benešov B
So 10.04.2010 903 2' Nadzvedávání hokejky FT Sokol Břevnov
So 27.02.2010 923 2' Opakované přestupky FLK Zdar Bar
So 27.02.2010 909 2' Hrubost Fbk Buldoci Radotín
So 10.10.2009 902 2' Blokování hokejky Sokol Beroun Machos
Ne 13.04.2008 902 2' Blokování hokejky FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 04.03.2007 915 2' Nedovolená vzdálenost FC Bílé Hole

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 12.09.2020   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
Ne 02.02.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020   Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020   Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020   FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 09.11.2019   FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019   Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
So 02.11.2019   Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019   FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019   ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 03.03.2019   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019   Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 02.03.2019   FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019   Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 09.02.2019   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 19.01.2019   J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018   FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018   J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 27.10.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018   FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018   FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 07.10.2018   FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
Ne 23.09.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
So 22.09.2018   Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 22.04.2018   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018   Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018   FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018   FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
So 24.02.2018   FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018   SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
Ne 04.02.2018   FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018   FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 06.01.2018   Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018   TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 03.12.2017   Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017   SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 17.09.2017   FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017   FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
Ne 17.09.2017   FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017   TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 06.05.2017   VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017   Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 08.04.2017   Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017   Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 18.03.2017   FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017   Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 11.03.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
So 25.02.2017   FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017   FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
So 04.02.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017   FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 29.01.2017   VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017   Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017   FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017   FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016   Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016   FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
Ne 04.12.2016   FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016   FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
So 05.11.2016   FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016   FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016   Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016   Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
Ne 25.09.2016   Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016   Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 24.09.2016   FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016   FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016   Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016   FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016   Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016   SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015   Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015   SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015   FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015   FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015   FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015   FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015   Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015   TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015   IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015   Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015   Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015   FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015   Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015   IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015   SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015   TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014   FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014   Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014   Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014   FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014   Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014   FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014   TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014   SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014   FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014   FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014   FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014   Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014   FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014   IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014   Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013   FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013   FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013   Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013   FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013   FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013   IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013   Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013   Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013   TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
So 06.04.2013   FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013   Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013   FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013   FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
Ne 17.02.2013   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 26.01.2013   FBC Ressler boys 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 26.01.2013   FC Bourbon SK Praha 4 2   : 3 ( 2:0, 0:0, 0:3 )
So 05.01.2013   Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 08.12.2012   TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012   Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012   FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 04.11.2012   FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
Ne 14.10.2012   FBC Ressler boys 3   : 7 ( 1:1, 1:2, 1:4 )
So 15.09.2012   FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012   Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 05.05.2012   Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 28.04.2012   Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 1:2, 1:1, 2:6 )
Ne 15.04.2012   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012   FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 14.04.2012   FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012   Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
So 24.03.2012   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
Ne 18.03.2012   FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012   FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 03.03.2012   Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012   SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
Ne 05.02.2012   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012   Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
Ne 29.01.2012   Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012   Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012   SKP Olympia Kutná Hora B 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 17.12.2011   Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011   Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 10.12.2011   FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
Ne 13.11.2011   Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011   TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
Ne 23.10.2011   Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011   SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
Ne 02.10.2011   Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 02.10.2011   Florbal TJ Kobylisy B 2   : 1 ( 0:0, 0:1, 2:0 )
Ne 18.09.2011   T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011   FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
So 02.04.2011   FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011   Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011   Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011   FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011   J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010   TJ Tatran Sedlčany florbal 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010   FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010   SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010   Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 16.10.2010   Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010   VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 25.09.2010   SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010   J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
So 24.04.2010   Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010   J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010   FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010   ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010   FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010   Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 16.01.2010   FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009   Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009   J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 14.11.2009   Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
Ne 01.11.2009   FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009   Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009   Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
So 25.04.2009   Goalbusters 5   : 6 ( 0:3, 1:2, 4:1 )
So 25.04.2009   FC Bučis Team 5   : 4 ( 2:2, 2:0, 1:2 )
So 28.03.2009   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009   VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009   FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 08.03.2009   FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009   Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 07.02.2009   SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009   FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
So 29.11.2008   Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008   FC Bučis Team 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 09.11.2008   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
So 04.10.2008   SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 20.09.2008   VŠSK MFF Praha 4   : 4 ( 0:1, 1:2, 3:1 )
So 20.09.2008   FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
Ne 27.04.2008   FC Bourbon Praha B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 27.04.2008   FbK Sokol Vlašim 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
Ne 13.04.2008   Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
Ne 13.04.2008   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
Ne 30.03.2008   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008   FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 24.02.2008   Mosquitos 3   : 2 ( 1:0, 1:0, 1:2 )
Ne 03.02.2008   Start Nusle "B" 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
Ne 03.02.2008   FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
Ne 13.01.2008   FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 01.12.2007   Goalbusters 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
So 01.12.2007   FBC Vlci Tatran Kostelec 1   : 2 ( 1:1, 0:0, 0:1 )
So 10.11.2007   FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
So 10.11.2007   FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
So 27.10.2007   Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
So 29.09.2007   Start Nusle "B" 1   : 4 ( 0:2, 0:2, 1:0 )
So 29.09.2007   FBC Uhřiněves 1   : 1 ( 1:1, 0:0, 0:0 )
Ne 15.04.2007   FBC Vokovický Šavle 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 15.04.2007   FBC Vinořská Zvěř 3   : 3 ( 0:0, 3:1, 0:2 )
Ne 25.03.2007   Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007   FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007   FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 04.03.2007   FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007   SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007   FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 10.02.2007   FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007   FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007   Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007   FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007   FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007   FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007   SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007   FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
Ne 19.11.2006   FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 22.10.2006   Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006   FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006   FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 30.09.2006   FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006   FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
bottom