Tomáš Kadlec

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2019/20 FBC DYNAMIS A 12 75.0% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
2018/19 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS B 14 70.0% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.3
2017/18 FBC DYNAMIS A 4 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS B 8 40.0% 0 ø0.0 5 ø0.6 5 ø0.6

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 8 17.0% 1 ø0.1 3 ø0.4 4 ø0.5
SH Stochov 6 11.3% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
TJ Radlice 5 11.9% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.4
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 3 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 0 ø0.0 3 ø1.5 3 ø1.5
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 2 6.1% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HARMACH Michael 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 4 4
MARTYNEK David 0 0 0 0 1 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 2 2
TETIVA Jan 0 0 0 1 1 2
WURST David 0 0 0 0 2 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
2 .třetina 1 Ne 29.09.2019 16.30
3 .třetina 1 Ne 14.10.2018 14.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 Ne 12.01.2020 11.30
2. třetina 3 Ne 14.10.2018 18.20
3. třetina 4 Ne 07.10.2018 11.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
EMCO Cholerics 1 FBC DYNAMIS A Ne 29.09.2019 16.30
TJ Lokomotiva Rakovník B 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 14.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Ressler boys 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.03.2018 16.10
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 11.30
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 16.10
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2018 11.30
FBC JELENI UNHOŠŤ 1 FBC DYNAMIS B Ne 24.03.2019 13.50
Gladiátor Team Beroun 1 FBC DYNAMIS B Ne 25.11.2018 11.30
FBC Ressler boys 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 18.20
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 10.10
FBC Vokovický Šavle 1 FBC DYNAMIS B Ne 25.03.2018 13.50
AIK Steel Kladno 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 15.00

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 17.11.2019 909 2' Hrubost Black Angles D
St 30.10.2019 907 2' Nedovolené vrážení Fbk Buldoci Radotín
So 19.10.2019 911 2' Bránění ve hře EMCO Cholerics
Ne 29.09.2019 901 2' Sekání EMCO Cholerics
So 22.12.2018 907 2' Nedovolené vrážení T.B.C. Králův Dvůr C
Ne 25.11.2018 909 2' Hrubost Gladiátor Team Beroun
Ne 25.11.2018 920 2' Hra rukou Šneci z Pěšin
So 03.11.2018 907 2' Nedovolené vrážení J.B.M. Praha
So 03.11.2018 919 2' Hra na zemi J.B.M. Praha
Ne 29.04.2018 909 2' Hrubost TJ Lokomotiva Rakovník
Ne 15.04.2018 901 2' Sekání FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 18.03.2018 902 2' Blokování hokejky FBC Texas B - massacre
Ne 18.03.2018 901 2' Sekání FBC Texas B - massacre
Ne 18.03.2018 907 2' Nedovolené vrážení FBC Texas B - massacre

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 02.02.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020   Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020   Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020   FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018   FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018   J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
Ne 14.10.2018   FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 07.10.2018   FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
Ne 23.09.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 29.04.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018   Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
So 07.04.2018   FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018   FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 25.03.2018   FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018   FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
bottom