Zdeněk Podzemný

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2019/20 FBC DYNAMIS A 16 100.0% 6 ø0.4 5 ø0.3 11 ø0.7
2018/19 FBC DYNAMIS A 11 55.0% 5 ø0.5 6 ø0.6 11 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 4 ø0.3 7 ø0.6 11 ø0.9
2017/18 FBC DYNAMIS B 16 80.0% 9 ø0.6 7 ø0.4 16 ø1.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 12 25.5% 10 ø0.8 8 ø0.7 18 ø1.5
SH Stochov 10 18.9% 4 ø0.4 6 ø0.6 10 ø1.0
TJ Radlice 7 16.7% 1 ø0.1 0 ø0.0 1 ø0.1
SH Radotín 6 50.0% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
SH Králův Dvůr 4 12.1% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
ZŠ Kunratice 3 14.3% 2 ø0.7 2 ø0.7 4 ø1.3
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
SH Zličín 2 4.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Tatran Střešovice 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 2 0 2
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 4 5
BRADÁČ Vladimír 0 0 0 1 1 2
ČALA Jiří 0 0 0 2 4 6
ČALA Adam 0 0 0 0 1 1
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 0 1
HYPŠMAN Lukáš 0 0 0 0 1 1
CHUDĚJ Jan 0 0 0 1 0 1
KADLEC Tomáš 0 0 0 2 0 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 0 1 1
MARTYNEK David 0 0 0 1 0 1
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 3 4
NOVÁK Jiří 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 2 3
SLOVÁK František 0 0 0 2 0 2
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 1 2
ŠOTOLA Jakub 0 0 0 1 0 1
TETIVA Jan 0 0 0 0 5 5
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 1 1 2
TYČ Matěj 0 0 0 2 0 2
WURST David 0 0 0 2 0 2
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 0 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 7 Ne 02.02.2020 18.20
2 .třetina 6 Ne 17.11.2019 18.30
3 .třetina 13 So 22.02.2020 13.40

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 7 So 22.02.2020 13.40
2. třetina 6 So 14.12.2019 09.00
3. třetina 12 So 22.02.2020 11.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Floorball Club Falcon B 2 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 13.40
SK B.U.H. Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FKMP Praha 2 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.02.2020 18.20
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 11.30
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
Black Angles D 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 18.30
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 26.01.2019 17.10
FbK Neveklov 1 FBC DYNAMIS A So 24.02.2018 18.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Floorball Club Falcon B 2 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 13.40
Fbk Buldoci Radotín 2 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FBC Merkur Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 22.10.2017 17.10
AIK Steel Kladno 2 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 15.00
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 11.20
FBC Kralupy n/V B 1 FBC DYNAMIS A So 16.03.2019 18.30
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 09.00
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 26.01.2019 19.30
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A Ne 18.11.2018 14.50

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 19.10.2019 902 2' Blokování hokejky FBC Kralupy n/V B
Ne 24.02.2019 901 2' Sekání FbC Engineers
So 03.11.2018 901 2' Sekání FBC Penguins Praha
Ne 04.03.2018 902 2' Blokování hokejky FKMP Praha
So 24.02.2018 901 2' Sekání SK Florbal Benešov B
Ne 08.10.2017 901 2' Sekání FbK Wildcats Praha B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 22.02.2020   Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020   SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020   Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020   Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020   FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 02.11.2019   Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019   FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 26.01.2019   FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019   TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 03.11.2018   FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018   J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 22.09.2018   TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018   Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 29.04.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018   Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018   FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018   SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 10.02.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018   Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018   FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018   FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018   FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
So 06.01.2018   Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018   TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017   FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017   FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
Ne 03.12.2017   Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017   SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 08.10.2017   FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017   FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Ne 17.09.2017   FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017   FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
bottom