Jiří Novák

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
2018/19 FBC DYNAMIS B 19 95.0% 3 ø0.2 7 ø0.4 10 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 5 10.6% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Králův Dvůr 2 6.1% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 2 3.8% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Kobylisy 2 16.7% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
X3M Arena Barrandov 2 66.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 2 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 1 2.4% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2018/19 FBC DYNAMIS C 2 11 5.50 81.67 %

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HARMACH Michael 0 0 0 0 2 2
LACINA Jakub 0 0 0 0 1 1
MARTYNEK David 0 0 0 1 4 5
MIKŠÍK Honza 0 0 0 0 1 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 1 0 1
TETIVA Jan 0 0 0 1 0 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 2 So 19.01.2019 10.20
3 .třetina 2 So 02.03.2019 14.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 So 04.05.2019 16.10
2. třetina 3 So 19.01.2019 12.40
3. třetina 1 So 04.05.2019 16.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBK Vosy Praha DDM P2 B 2 FBC DYNAMIS B So 19.01.2019 10.20
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
Šneci z Pěšin 1 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Gladiátor Team Beroun 2 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 16.10
FBK Vosy Praha DDM P2 B 1 FBC DYNAMIS B So 13.04.2019 13.40
FBC Ressler boys 1 FBC DYNAMIS B So 13.04.2019 11.20
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS B So 19.01.2019 12.40
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B So 22.12.2018 11.20
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 18.30
Floor Maniacs Mělník B 1 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 11.20

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 25.11.2018 920 2' Hra rukou Šneci z Pěšin

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019   FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
Ne 31.03.2019   Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019   SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019   ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
So 02.03.2019   FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019   Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 19.01.2019   J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018   FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018   J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
Ne 14.10.2018   FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 23.09.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
So 22.09.2018   TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
bottom