Jan Tetiva

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2019/20 FBC DYNAMIS A 8 50.0% 6 ø0.8 1 ø0.1 7 ø0.9
2018/19 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 8 40.0% 5 ø0.6 7 ø0.9 12 ø1.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 2 ø0.3 0 ø0.0 2 ø0.3
2017/18 FBC DYNAMIS B 8 40.0% 7 ø0.9 2 ø0.3 9 ø1.1

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 8 17.0% 5 ø0.6 4 ø0.5 9 ø1.1
SH Stochov 6 11.3% 4 ø0.7 3 ø0.5 7 ø1.2
ZŠ Kunratice 5 23.8% 4 ø0.8 1 ø0.2 5 ø1.0
SH Radotín 4 33.3% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Králův Dvůr 2 6.1% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Tatran Střešovice 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
TJ Radlice 1 2.4% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 0 1
ČALA Jiří 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 1 1 0 1 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 1 0 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
KADLEC Tomáš 0 0 0 1 1 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 2 0 2
LACINA Jakub 0 0 0 1 0 1
NOVÁK Jiří 0 0 0 0 1 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 5 0 5
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 1 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 1 2 3
WURST David 0 0 0 2 2 4
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 7 So 22.02.2020 13.40
2 .třetina 4 So 22.02.2020 11.20
3 .třetina 9 Ne 17.11.2019 16.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 1 Ne 23.09.2018 15.00
2. třetina 2 Ne 23.09.2018 15.00
3. třetina 8 So 26.09.2020 10.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Gladiátor Team Beroun 3 FBC DYNAMIS B Ne 25.11.2018 11.30
SK B.U.H. Praha B 2 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 11.20
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 13.40
AIK Steel Kladno 2 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 15.00
FBC Blue Horses B 2 FBC DYNAMIS B Ne 08.10.2017 13.50
Floorball Club Falcon B 1 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 13.40
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 16.10
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A St 30.10.2019 21.30
EMCO Cholerics 1 FBC DYNAMIS A Ne 29.09.2019 16.30
Vasara 1 FBC DYNAMIS A Ne 22.04.2018 11.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
TJ Lokomotiva Rakovník B 3 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 14.50
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 15.00
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 10.10
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 11.20
Šneci z Pěšin 1 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50
Šneci z Pěšin 1 FBC DYNAMIS B Ne 25.11.2018 08.00
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 10.10
FBC Blue Horses B 1 FBC DYNAMIS B Ne 08.10.2017 13.50

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 26.09.2020 901 2' Sekání Tatran Střešovice C
Ne 17.11.2019 925 2' Nesportovní chování Black Angles D
Ne 17.11.2019 911 2' Bránění ve hře Black Angles D
Ne 29.09.2019 901 2' Sekání EMCO Cholerics
So 02.03.2019 901 2' Sekání Šneci z Pěšin
Ne 23.09.2018 902 2' Blokování hokejky FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 23.09.2018 904 2' Vysoká hokejka FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 15.04.2018 909 2' Hrubost FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 04.03.2018 907 2' Nedovolené vrážení AIK Steel Kladno

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 22.02.2020   Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020   SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
So 02.03.2019   FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019   Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
Ne 14.10.2018   FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 23.09.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 22.04.2018   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018   Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018   FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018   SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
Ne 04.02.2018   FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018   FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018   FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 08.10.2017   FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017   FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
bottom