Karel Trnobranský

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 50.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 2 12.5% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2019/20 FBC DYNAMIS B 11 78.6% 2 ø0.2 3 ø0.3 5 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS B 20 100.0% 3 ø0.2 6 ø0.3 9 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
2017/18 FBC DYNAMIS B 18 90.0% 7 ø0.4 9 ø0.5 16 ø0.9
2017/18 FBC DYNAMIS C 4 20.0% 3 ø0.8 3 ø0.8 6 ø1.5
2016/17 FBC DYNAMIS B 22 100.0% 5 ø0.2 14 ø0.6 19 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 16 31.4% 5 ø0.3 3 ø0.2 8 ø0.5
SH Králův Dvůr 10 30.3% 4 ø0.4 6 ø0.6 10 ø1.0
TJ Radlice 10 23.8% 4 ø0.4 6 ø0.6 10 ø1.0
Sport Eden Beroun 9 19.2% 2 ø0.2 5 ø0.6 7 ø0.8
SH Kladno přetlak. 5 23.8% 2 ø0.4 1 ø0.2 3 ø0.6
SH Kostelec n ČL 4 25.0% 1 ø0.3 3 ø0.8 4 ø1.0
TJ Kobylisy 4 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
Gym. Sedlčany 2 25.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 6 ø3.0 6 ø3.0
SH BIOS Kladno 2 100.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Hořovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Zličín 2 4.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
Tatran Střešovice 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
ZŠ Kunratice 2 9.5% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 1 2
ČALA Jiří 0 0 0 1 0 1
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 1 1 2
HROCH Jaroslav 0 0 0 0 3 3
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 0 4 4
JINDRA Martin 0 0 0 0 1 1
KOROUS Miroslav 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 1 1 2 3 5
MARTYNEK David 0 0 0 0 2 2
MARUŠÁK Petr 0 0 0 0 2 2
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 2 3
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 1 1 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 2 5 7
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 4 4
TETIVA Jan 0 0 0 2 1 3
TYČ Matěj 0 0 0 2 1 3
WURST David 0 0 0 1 2 3
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 2 2
ZIBNER Václav 0 0 0 1 4 5

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 4 So 02.03.2019 14.50
2 .třetina 7 So 22.12.2018 09.00
3 .třetina 10 Ne 02.02.2020 13.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 11 So 26.10.2019 09.00
2. třetina 11 So 12.09.2020 10.10
3. třetina 17 So 30.11.2019 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK DESPERADOS SNW B 3 FBC DYNAMIS B So 18.11.2017 18.30
FBC Blue Horses B 2 FBC DYNAMIS B Ne 08.10.2017 13.50
FBC Young Boys B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 09.10
Fbk Buldoci Radotín B 1 FBC DYNAMIS B Ne 02.02.2020 13.50
FbK 1996 Příbram 1 FBC DYNAMIS B Ne 29.09.2019 18.20
Šneci z Pěšin 1 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B So 22.12.2018 09.00
FBC JELENI UNHOŠŤ 1 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 15.00
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20
FBC Vokovický Šavle 1 FBC DYNAMIS B Ne 17.09.2017 15.00

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FbK Neveklov B 4 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
Floor Maniacs Mělník B 3 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 11.20
FBC Uhřiněves 2 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 18.30
FKMP Praha 2 FBC DYNAMIS B Ne 17.09.2017 17.20
FBC Young Boys B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 09.10
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 10.10
FKMP Praha B 2 FBC DYNAMIS C Ne 04.02.2018 17.10
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 02.11.2019 10.20
Fbk Buldoci Radotín B 1 FBC DYNAMIS B So 12.09.2020 10.10
FBC Young Boys 1 FBC DYNAMIS B So 30.11.2019 13.50

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 24.03.2019 901 2' Sekání TJ Lokomotiva Rakovník B
Ne 29.04.2018 925 2' Nesportovní chování Game Over Praha
Ne 29.04.2018 925 10' Nesportovní chování Game Over Praha
So 18.11.2017 925 2' Nesportovní chování AIK Steel Kladno
So 18.11.2017 925 2' Nesportovní chování AIK Steel Kladno

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 12.09.2020   Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3 ( 0:1, 2:2, 2:0 )
Ne 02.02.2020   Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 02.11.2019   Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019   FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
So 26.10.2019   FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019   FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019   Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019   FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019   FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 14.09.2019   TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019   Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019   SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 02.03.2019   FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019   Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 19.01.2019   J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018   FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018   J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 27.10.2018   FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018   SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018   FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 23.09.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 29.04.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018   Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 25.03.2018   FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 10.02.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018   Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018   FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018   FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017   FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017   FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
So 18.11.2017   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
So 18.11.2017   AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
Ne 08.10.2017   FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017   FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Ne 17.09.2017   FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017   FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
So 16.09.2017   Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017   TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 11.03.2017   FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017   Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017   FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 04.02.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017   FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 22.01.2017   Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 18.12.2016   FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016   Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 04.12.2016   FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016   FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016   FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016   FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 29.10.2016   FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016   FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016   FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016   Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016   Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016   Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
bottom