Tadeáš Pospíchal

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2021/22 FBC DYNAMIS B 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS B 12 85.7% 3 ø0.3 1 ø0.1 4 ø0.3
2018/19 FBC DYNAMIS C 16 66.7% 1 ø0.1 2 ø0.1 3 ø0.2
2017/18 FBC DYNAMIS C 18 90.0% 1 ø0.1 2 ø0.1 3 ø0.2
2016/17 FBC DYNAMIS B 20 90.9% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.2
2015/16 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2014/15 FBC DYNAMIS A 10 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2011/12 FBC DYNAMIS B 5 26.3% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Králův Dvůr 11 33.3% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.2
SH Stochov 11 20.8% 1 ø0.1 0 ø0.0 1 ø0.1
SH Kladno přetlak. 10 47.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sport Eden Beroun 10 20.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 9 21.4% 2 ø0.2 0 ø0.0 2 ø0.2
SH Kostelec n ČL 8 50.0% 1 ø0.1 3 ø0.4 4 ø0.5
TJ Kobylisy 8 66.7% 2 ø0.3 0 ø0.0 2 ø0.3
SH ZŠ Černošice 4 66.7% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
TJ Ruzyně 4 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Benátky n.Jiz. 3 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
Gym. Sedlčany 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Dobříš 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Gym. Mělník 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Zličín 2 4.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
X3M Arena Barrandov 2 66.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
ČALA Jiří 0 0 0 0 1 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 1 1 2
LACINA Jakub 0 0 0 3 4 7
MARTYNEK David 0 0 0 1 1 2
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 0 1 1
ZIBNER Václav 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 1 Ne 14.10.2018 10.10
2 .třetina 4 So 26.10.2019 12.30
3 .třetina 2 So 26.10.2019 12.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 2 Ne 13.10.2019 12.30
2. třetina 3 Ne 29.04.2018 15.00
3. třetina 4 Ne 17.02.2019 12.40

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Uhřiněves 2 FBC DYNAMIS B So 26.10.2019 12.30
FBC Vokovický Šavle 1 FBC DYNAMIS B Ne 29.09.2019 14.50
FBC Vlci Tatran Kostelec 1 FBC DYNAMIS B So 29.10.2016 13.40
Gladiátor Team Beroun 1 FBC DYNAMIS B So 28.04.2012 13.50
F.C. Vorms Praha 1 FBC DYNAMIS C Ne 14.10.2018 10.10
AIK Steel Kladno B 1 FBC DYNAMIS C Ne 18.03.2018 16.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 11.20
FBC Čáslav 1 FBC DYNAMIS A Ne 29.11.2015 11.30
FBC Young Boys 1 FBC DYNAMIS B Ne 13.10.2019 12.30
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS B So 11.03.2017 11.30
Bourbon TJ Ruzyně B 1 FBC DYNAMIS C Ne 17.02.2019 12.40
SK Black Dragons EP B 1 FBC DYNAMIS C So 27.10.2018 09.10
FKMP Praha B 1 FBC DYNAMIS C Ne 29.04.2018 15.00
FBC Majklar 1 FBC DYNAMIS C Ne 26.11.2017 19.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 13.10.2019 902 2' Blokování hokejky FBC Young Boys
Ne 13.10.2019 911 2' Bránění ve hře FBC Young Boys
Ne 29.09.2019 901 2' Sekání FbK 1996 Příbram
So 27.04.2019 901 2' Sekání IBK Kubánský Klan C
So 16.03.2019 901 2' Sekání ACEMA Sparta Praha C
So 16.03.2019 909 2' Hrubost ACEMA Sparta Praha C
Ne 17.02.2019 902 2' Blokování hokejky Bourbon TJ Ruzyně B
Ne 17.02.2019 902 2' Blokování hokejky TJ Kyje
Ne 17.02.2019 903 2' Nadzvedávání hokejky TJ Kyje
Ne 14.10.2018 909 2' Hrubost F.C. Vorms Praha
So 24.02.2018 901 2' Sekání Panthers Praha E
So 13.01.2018 925 2' Nesportovní chování FLORBAL RIDERS
So 13.01.2018 911 2' Bránění ve hře FLORBAL RIDERS
Ne 17.12.2017 911 2' Bránění ve hře SOKOL CHODOV
Ne 08.10.2017 902 2' Blokování hokejky SOKOL CHODOV
Ne 08.10.2017 909 2' Hrubost SOKOL CHODOV
Ne 08.10.2017 911 2' Bránění ve hře Las Plantas B
Ne 09.04.2017 911 2' Bránění ve hře FBC Young Boys B
So 29.10.2016 911 2' Bránění ve hře FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 20.03.2016 911 2' Bránění ve hře FBC Rippers Praha
Ne 17.01.2016 903 2' Nadzvedávání hokejky Fbk Koleje Slovan
So 28.04.2012 909 2' Hrubost Gladiátor Team Beroun

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 02.10.2021 SK DESPERADOS SNW B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 02.10.2021 TJ Sokol Dobříš B 3   : 2vp ( 0:0, 0:2, 2:0 )
So 12.09.2020 Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3vp ( 0:1, 2:2, 2:0 )
Ne 02.02.2020 Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019 J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019 FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019 FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019 Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
So 26.10.2019 FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019 Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019 FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019 Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019 FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019 FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 27.04.2019 IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019 F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
So 16.03.2019 ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019 Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 03.03.2019 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019 Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 17.02.2019 Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019 TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 02.02.2019 FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019 ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019 Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019 SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 27.10.2018 FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018 SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018 Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018 F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
Ne 29.04.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018 FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
So 07.04.2018 FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018 FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
Ne 18.03.2018 AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018 TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
So 24.02.2018 Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018 TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018 FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018 FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
So 13.01.2018 FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018 Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 17.12.2017 SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017 AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 26.11.2017 FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017 TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
Ne 08.10.2017 SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017 Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
Ne 09.04.2017 FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017 FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 11.03.2017 FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017 Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017 FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 04.02.2017 TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017 FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 22.01.2017 Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 04.12.2016 FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016 FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016 FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016 FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 29.10.2016 FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016 FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016 FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016 Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016 Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016 Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015 FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015 Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015 Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015 FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015 Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015 IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015 SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015 TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
So 28.04.2012 Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 1:2, 1:1, 2:6 )
Ne 05.02.2012 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012 Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
So 07.01.2012 Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
So 10.12.2011 FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
bottom