Jiří Čala

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 12 75.0% 4 ø0.3 6 ø0.5 10 ø0.8
2019/20 FBC DYNAMIS B 5 35.7% 4 ø0.8 3 ø0.6 7 ø1.4
2018/19 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 11 ø0.7 4 ø0.3 15 ø0.9
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 5 ø0.3 4 ø0.3 9 ø0.6
2017/18 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS C 2 10.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
2016/17 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 8 ø0.4 8 ø0.4 16 ø0.8
2016/17 FBC DYNAMIS B 2 9.1% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 15 31.9% 9 ø0.6 4 ø0.3 13 ø0.9
SH Stochov 9 17.0% 7 ø0.8 2 ø0.2 9 ø1.0
TJ Radlice 7 16.7% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.6
SH Radotín 6 50.0% 2 ø0.3 3 ø0.5 5 ø0.8
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 2 ø0.5 1 ø0.3 3 ø0.8
SH Kralupy n.Vlt 4 66.7% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
SH Králův Dvůr 4 12.1% 2 ø0.5 3 ø0.8 5 ø1.3
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 0 ø0.0 3 ø0.8 3 ø0.8
ZŠ Kunratice 4 19.1% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neratovice 2 50.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
SH Neveklov 2 25.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 2 16.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 3 1 4
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 1 2
CVRK Martin 0 0 0 2 1 3
DIMITROV Martin 0 0 0 0 1 1
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 1 0 1
HYPŠMAN Lukáš 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 6 2 8
MARTYNEK David 0 0 0 3 8 11
MARUŠÁK Petr 0 0 0 4 0 4
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 4 2 6
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 4 5
SLOVÁK František 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 2 1 3
TETIVA Jan 0 0 0 0 1 1
TRMOTA Jakub 0 0 0 2 0 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 0 1 1
TYČ Matěj 0 0 0 2 0 2
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 12 So 30.11.2019 13.50
2 .třetina 6 So 02.11.2019 10.20
3 .třetina 20 So 14.12.2019 12.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 8 So 30.11.2019 13.50
2. třetina 8 Ne 17.11.2019 16.10
3. třetina 10 Ne 12.01.2020 09.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
TJ Sokol Kostelec n/L 3 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FBC Pitbulls Kolín B 3 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 16.10
Panthers Praha E 3 FBC DYNAMIS C So 16.09.2017 18.20
Florbalová akademie MB B 2 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 18.30
FBC Merkur Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 22.10.2017 17.10
Florbal Neratovice 1 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 12.30
Black Angles D 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 18.30
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 02.11.2019 10.20
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A St 30.10.2019 21.30
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 16.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
SK B.U.H. Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
Vasara 2 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
FBC Kutná Hora B 2 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 18.30
Lisboa 99 2 FBC DYNAMIS A So 15.10.2016 17.20
FbK 1996 Příbram 2 FBC DYNAMIS B Ne 29.09.2019 18.20
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 09.10
Black Angles D 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 18.30
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 16.10
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 02.11.2019 10.20
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A St 30.10.2019 21.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 29.04.2018 901 2' Sekání TJ Lokomotiva Rakovník
Ne 22.10.2017 907 2' Nedovolené vrážení Florbal Team Nebušice

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
Ne 12.01.2020   Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020   FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 02.11.2019   Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019   FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 13.10.2019   FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019   Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019   FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019   FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 22.12.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
Ne 18.11.2018   SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 27.10.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018   FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 07.10.2018   FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018   TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018   Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 29.04.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018   Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 22.04.2018   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018   Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018   FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018   FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
So 24.02.2018   SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 06.01.2018   Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018   TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 03.12.2017   Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 17.09.2017   FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017   TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 16.09.2017   Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017   TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
So 06.05.2017   VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017   Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
So 08.04.2017   Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017   Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 18.03.2017   FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017   Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 11.03.2017   FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
So 25.02.2017   FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017   FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017   VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017   Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017   FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017   FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016   Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016   FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016   FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016   FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016   Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016   Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016   FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016   FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
bottom