Jakub Trmota

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 5 ø0.3 5 ø0.3 10 ø0.6

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 4 8.5% 2 ø0.5 1 ø0.3 3 ø0.8
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Radotín 2 16.7% 2 ø1.0 2 ø1.0 4 ø2.0
TJ Radlice 2 4.8% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
ČALA Jiří 0 0 0 0 2 2
HARMACH Michael 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
SLOVÁK František 0 0 0 1 2 3
TYČ Matěj 0 0 0 2 0 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
2 .třetina 3 Ne 24.02.2019 11.20
3 .třetina 2 So 16.03.2019 18.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 1 Ne 24.02.2019 11.20
3. třetina 4 Ne 31.03.2019 16.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK B.U.H. Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
FBC Kralupy n/V B 1 FBC DYNAMIS A So 16.03.2019 18.30
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 10.10
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 16.10
SK B.U.H. Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 09.00
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 18.11.2018 902 2' Blokování hokejky FBK VŠSK PaedF UK

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019   FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 09.02.2019   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 26.01.2019   FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019   TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
Ne 18.11.2018   SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 27.10.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018   FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
So 22.09.2018   TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018   Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
bottom