Michael Harmach

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 50.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 9 56.3% 5 ø0.6 0 ø0.0 5 ø0.6
2019/20 FBC DYNAMIS B 8 57.1% 9 ø1.1 5 ø0.6 14 ø1.8
2018/19 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 12 ø0.8 3 ø0.2 15 ø0.9
2018/19 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 7 ø1.8 0 ø0.0 7 ø1.8
2018/19 FBC DYNAMIS C 16 66.7% 23 ø1.4 2 ø0.1 25 ø1.6
2017/18 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.3
2017/18 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS C 8 40.0% 6 ø0.8 3 ø0.4 9 ø1.1
2016/17 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 8 ø0.6 3 ø0.2 11 ø0.8
2015/16 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 8 ø0.4 5 ø0.3 13 ø0.7
2014/15 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 15 ø0.8 9 ø0.5 24 ø1.2
2013/14 FBC DYNAMIS A 15 83.3% 11 ø0.7 2 ø0.1 13 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 28 59.6% 18 ø0.6 9 ø0.3 27 ø1.0
TJ Radlice 16 38.1% 15 ø0.9 1 ø0.1 16 ø1.0
SH Kladno přetlak. 12 57.1% 8 ø0.7 6 ø0.5 14 ø1.2
SH Stochov 11 21.6% 4 ø0.4 5 ø0.5 9 ø0.8
SH Kostelec n ČL 10 62.5% 12 ø1.2 0 ø0.0 12 ø1.2
SH Radotín 8 66.7% 7 ø0.9 1 ø0.1 8 ø1.0
TJ Kobylisy 8 66.7% 6 ø0.8 4 ø0.5 10 ø1.3
SH Králův Dvůr 5 15.2% 3 ø0.6 1 ø0.2 4 ø0.8
Jedenáctka VS 4 100.0% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH Děkanka 4 13.3% 5 ø1.3 0 ø0.0 5 ø1.3
SH Kralupy n.Vlt 4 66.7% 3 ø0.8 1 ø0.3 4 ø1.0
SH Zličín 4 8.0% 5 ø1.3 0 ø0.0 5 ø1.3
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 2 ø0.5 0 ø0.0 2 ø0.5
ZŠ Kunratice 3 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Benátky n.Jiz. 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 100.0% 5 ø2.5 0 ø0.0 5 ø2.5
SH Čakovice 2 20.0% 5 ø2.5 0 ø0.0 5 ø2.5
SH Gym. Mělník 2 100.0% 2 ø1.0 2 ø1.0 4 ø2.0
SH Hořovice 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Neratovice 2 50.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 25.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 2 0 2
ČALA Jiří 0 0 0 0 1 1
FISCHER Luboš 0 0 0 4 0 4
HROCH Jaroslav 0 0 0 2 2 4
CHARVÁT Tomáš 0 1 1 4 1 5
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 4 0 4
KADLEC Tomáš 0 0 0 1 0 1
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 27 8 35
MARTYNEK David 0 0 0 4 3 7
MARUŠÁK Petr 0 0 0 2 1 3
MIKŠÍK Honza 0 0 0 2 0 2
NOVÁK Jiří 0 0 0 2 0 2
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 4 0 4
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 10 5 15
ROHN Jakub 0 0 0 3 4 7
SLOVÁK František 0 0 0 2 2 4
SOCHA Adam 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 0 1
ŠOTOLA Jakub 0 0 0 1 0 1
TRMOTA Jakub 0 0 0 1 0 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 1 1 2
TYČ Matěj 0 0 0 8 1 9
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 5 4 9
ZIBNER Václav 0 0 0 3 2 5

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 39 Ne 12.01.2020 09.10
2 .třetina 23 Ne 13.10.2019 10.10
3 .třetina 43 So 30.11.2019 17.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 Ne 03.03.2019 09.00
2. třetina 16 So 09.11.2019 08.00
3. třetina 13 So 12.09.2020 10.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 5 FBC DYNAMIS C So 17.11.2018 13.40
SK DESPERADOS SNW B 5 FBC DYNAMIS C So 15.09.2018 12.30
FBC Slavia Praha B 3 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 09.10
FBC Lions Mladá Boleslav 3 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 11.20
FBC Hamsters Vysočany 3 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2018 11.30
SK Lvi Banko Praha 3 FBC DYNAMIS A So 26.09.2015 18.30
FBC TJ Lokomotiva Zdice 3 FBC DYNAMIS A So 01.02.2014 15.00
Red Dragons Hořovice B 3 FBC DYNAMIS B Ne 13.10.2019 10.10
Gladiátor Team Beroun 3 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 16.10
FBC Majklar 3 FBC DYNAMIS C So 07.04.2018 10.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín B 3 FBC DYNAMIS A Ne 08.03.2015 18.30
TJ Sokol Dobříš B 2 FBC DYNAMIS B So 14.09.2019 16.00
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 18.30
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
SK Florbal Benešov B 1 FBC DYNAMIS A So 11.11.2017 12.30
VSK ČVUT Praha Neo 1 FBC DYNAMIS A So 06.05.2017 17.20
Orka Čelákovice B 1 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 14.50
FBC Pitbulls Kolín B 1 FBC DYNAMIS A So 05.11.2016 15.00
Sokol Benátky B 1 FBC DYNAMIS A Ne 01.05.2016 18.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 24.09.2016 904 2' Vysoká hokejka FBC Kutná Hora B
Ne 20.03.2016 911 2' Bránění ve hře SK Lators

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 12.09.2020   Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3 ( 0:1, 2:2, 2:0 )
Ne 02.02.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020   Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020   Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020   FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019   FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019   Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 13.10.2019   FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019   Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
So 14.09.2019   Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019   TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019   FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
Ne 03.03.2019   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019   Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
Ne 17.02.2019   Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019   TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 09.02.2019   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 02.02.2019   FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019   ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 26.01.2019   FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019   TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 19.01.2019   Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019   SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 18.11.2018   SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018   FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018   F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
Ne 07.10.2018   FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018   TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018   Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
So 15.09.2018   FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018   SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
So 07.04.2018   FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018   FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
So 24.02.2018   Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018   TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018   FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018   FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 13.01.2018   FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018   Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 17.12.2017   SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017   AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
So 18.11.2017   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
So 18.11.2017   AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
So 11.11.2017   SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 17.09.2017   FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017   TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 06.05.2017   VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017   Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
So 18.03.2017   FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017   Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
Ne 29.01.2017   VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017   Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017   FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017   FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016   Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016   FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016   FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016   FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 24.09.2016   FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016   FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016   Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016   FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016   Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016   SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015   Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015   SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015   FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015   FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015   FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015   FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015   Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015   TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015   IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015   Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015   Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015   FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015   Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015   IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015   SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015   TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014   FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014   Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014   Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014   FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014   Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014   FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014   TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014   SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014   FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014   FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 01.03.2014   FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014   IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014   Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013   FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013   FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013   Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013   FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
So 19.10.2013   IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013   Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013   Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
bottom