Adam Socha

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2017/18 FBC DYNAMIS C 12 60.0% 3 ø0.3 4 ø0.3 7 ø0.6
2016/17 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS B 12 54.6% 11 ø0.9 11 ø0.9 22 ø1.8
2015/16 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 2 ø0.1 3 ø0.2 5 ø0.4

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 12 25.5% 1 ø0.1 3 ø0.3 4 ø0.3
SH Králův Dvůr 6 18.2% 1 ø0.2 3 ø0.5 4 ø0.7
SH Stochov 4 7.6% 2 ø0.5 3 ø0.8 5 ø1.3
TJ Radlice 4 9.5% 3 ø0.8 0 ø0.0 3 ø0.8
Jedenáctka VS 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 4 ø2.0 6 ø3.0 10 ø5.0
SH Neratovice 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Zličín 2 4.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 2 16.7% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HARMACH Michael 0 0 0 0 1 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 2 3
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 6 7 13
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 0 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 6 6 12
ZIBNER Václav 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 2 So 24.02.2018 18.20
2 .třetina 3 Ne 09.10.2016 12.30
3 .třetina 11 Ne 04.02.2018 19.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 5 Ne 18.12.2016 13.40
2. třetina 7 Ne 18.03.2018 16.10
3. třetina 6 So 24.02.2018 18.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FbK Neveklov B 3 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
FBŠ Bohemians D 2 FBC DYNAMIS B Ne 20.11.2016 08.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS A So 09.04.2016 10.20
Sokol Benátky B 1 FBC DYNAMIS A So 19.12.2015 10.20
FBC Young Boys B 1 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 09.10
Panthers Praha E 1 FBC DYNAMIS B Ne 22.01.2017 11.20
FBC Vlci Tatran Kostelec 1 FBC DYNAMIS B Ne 22.01.2017 09.00
Floor Maniacs Mělník B 1 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 10.10
Panthers Praha E 1 FBC DYNAMIS C So 24.02.2018 18.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FbK Neveklov B 4 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 10.10
SK Lators 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 13.50
Sokol Benátky B 1 FBC DYNAMIS A So 19.12.2015 10.20
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS A So 17.10.2015 09.10
FKMP Praha B 1 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 11.30
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS B So 04.02.2017 13.40
FBŠ Bohemians D 1 FBC DYNAMIS B So 04.02.2017 09.00
FBŠ Bohemians D 1 FBC DYNAMIS B Ne 20.11.2016 08.00
Panthers Praha E 1 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 09.00

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 18.03.2018 907 2' Nedovolené vrážení AIK Steel Kladno B
Ne 08.10.2017 902 2' Blokování hokejky Las Plantas B
Ne 09.10.2016 901 2' Sekání FbK Neveklov B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 29.04.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018   FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
Ne 18.03.2018   AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
So 24.02.2018   Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018   TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018   FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
Ne 17.12.2017   SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017   AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 08.10.2017   SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017   Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 08.04.2017   Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017   Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.02.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017   FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 22.01.2017   Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 18.12.2016   FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016   Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 20.11.2016   FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016   FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
Ne 09.10.2016   FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016   Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016   Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016   SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015   Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015   SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
So 07.11.2015   FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015   FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015   Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
bottom