Honza Mikšík

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2019/20 FBC DYNAMIS B 8 57.1% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.3
2018/19 FBC DYNAMIS B 8 40.0% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 20 83.3% 12 ø0.6 3 ø0.2 15 ø0.8
2017/18 FBC DYNAMIS B 11 55.0% 4 ø0.4 1 ø0.1 5 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS C 12 60.0% 3 ø0.3 8 ø0.7 11 ø0.9
2016/17 FBC DYNAMIS B 18 81.8% 10 ø0.6 6 ø0.3 16 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 14 26.4% 8 ø0.6 2 ø0.1 10 ø0.7
SH Kostelec n ČL 10 62.5% 3 ø0.3 4 ø0.4 7 ø0.7
SH Králův Dvůr 10 30.3% 7 ø0.7 3 ø0.3 10 ø1.0
SH Kladno přetlak. 6 28.6% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.3
TJ Ruzyně 6 75.0% 3 ø0.5 1 ø0.2 4 ø0.7
TJ Radlice 5 11.9% 1 ø0.2 2 ø0.4 3 ø0.6
SH Děkanka 4 13.3% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
Gym. Sedlčany 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Neratovice 2 50.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 1 ø0.5 3 ø1.5 4 ø2.0
Sport Eden Beroun 2 4.3% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
TJ Kobylisy 2 16.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
X3M Arena Barrandov 2 66.7% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Zličín 1 2.0% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0
Tatran Střešovice 1 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2019/20 FBC DYNAMIS B 2 15 7.50 75.00 %

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 3 1 4
ČALA Jiří 0 0 0 0 1 1
HARMACH Michael 0 0 0 0 2 2
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 3 3 6
CHUDĚJ Jan 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 8 1 9
MARTYNEK David 0 0 0 2 0 2
NOVÁK Jiří 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 4 5 9
SOCHA Adam 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 1 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 2 1 3
TYČ Matěj 0 0 0 1 1 2
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 1 1
ZIBNER Václav 0 0 0 3 3 6

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 12 So 26.10.2019 09.00
2 .třetina 11 Ne 31.03.2019 11.20
3 .třetina 9 Ne 31.03.2019 11.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 So 22.12.2018 09.00
2. třetina 7 Ne 13.10.2019 10.10
3. třetina 8 Ne 24.03.2019 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Black Dragons EP B 3 FBC DYNAMIS C So 27.10.2018 09.10
FBŠ Bohemians D 2 FBC DYNAMIS B Ne 20.11.2016 08.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 11.20
Panthers Praha E 2 FBC DYNAMIS C So 16.09.2017 18.20
Fbk Buldoci Radotín B 1 FBC DYNAMIS B So 26.10.2019 09.00
TJ Lokomotiva Rakovník B 1 FBC DYNAMIS B Ne 24.03.2019 17.20
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS B So 19.01.2019 12.40
TJ Lokomotiva Rakovník 1 FBC DYNAMIS B Ne 29.04.2018 17.20
FBC JELENI UNHOŠŤ 1 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 13.40

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
TJ Kyje 3 FBC DYNAMIS C Ne 26.11.2017 16.00
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 11.20
Red Dragons Hořovice B 1 FBC DYNAMIS B Ne 13.10.2019 10.10
FBC JELENI UNHOŠŤ 1 FBC DYNAMIS B Ne 24.03.2019 13.50
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B So 22.12.2018 09.00
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B So 18.11.2017 18.30
FBC Charisma Pečky 1 FBC DYNAMIS B So 11.03.2017 13.50
Las Plantas B 1 FBC DYNAMIS B Ne 26.02.2017 12.40
FBC Lions Mladá Boleslav 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.12.2016 09.10
FbK Neveklov B 1 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 13.10.2019 901 2' Sekání Red Dragons Hořovice B
So 27.04.2019 922 2' Špatné střídání IBK Kubánský Klan C
So 27.04.2019 901 2' Sekání F.C. Vorms Praha
So 16.03.2019 902 2' Blokování hokejky Florbal TJ Kobylisy D
Ne 14.10.2018 909 2' Hrubost F.C. Vorms Praha
So 15.09.2018 911 2' Bránění ve hře SK DESPERADOS SNW B
Ne 04.02.2018 915 2' Nedovolená vzdálenost FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
Ne 04.02.2018 904 2' Vysoká hokejka FKMP Praha B
So 11.03.2017 901 2' Sekání TJ Sokol Kostelec n/L
Ne 26.02.2017 901 2' Sekání Las Plantas B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 02.02.2020   Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 26.10.2019   FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019   FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019   Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
Ne 31.03.2019   Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019   SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019   ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 17.02.2019   Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019   TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 02.02.2019   FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019   ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019   J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018   FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018   SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018   F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 29.09.2018   Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018   IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
Ne 23.09.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
So 15.09.2018   FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018   SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018   Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
So 07.04.2018   FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018   FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
Ne 25.03.2018   FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018   FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018   AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
Ne 04.02.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018   FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
So 13.01.2018   FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018   Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 10.12.2017   FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017   FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
Ne 26.11.2017   FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017   TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
So 18.11.2017   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
Ne 17.09.2017   FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
So 16.09.2017   Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017   TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 11.03.2017   FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017   Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017   FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 04.02.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017   FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 04.12.2016   FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016   FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016   FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016   FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 29.10.2016   FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016   FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016   FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016   Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016   Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016   Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
bottom