Matěj Tyč

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2019/20 FBC DYNAMIS B 2 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 4 ø0.2 13 ø0.8 17 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 2 8.3% 4 ø2.0 4 ø2.0 8 ø4.0
2017/18 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 12 ø0.8 7 ø0.4 19 ø1.2
2017/18 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 2 ø0.5 4 ø1.0 6 ø1.5
2016/17 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 21 ø1.1 10 ø0.5 31 ø1.6
2016/17 FBC DYNAMIS B 2 9.1% 2 ø1.0 4 ø2.0 6 ø3.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 16 34.0% 15 ø0.9 13 ø0.8 28 ø1.8
SH Králův Dvůr 6 18.2% 10 ø1.7 9 ø1.5 19 ø3.2
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 0 ø0.0 4 ø1.0 4 ø1.0
SH Radotín 4 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Stochov 4 7.6% 3 ø0.8 3 ø0.8 6 ø1.5
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 0 ø0.0 3 ø0.8 3 ø0.8
TJ Radlice 4 9.5% 2 ø0.5 3 ø0.8 5 ø1.3
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 5 ø1.3 1 ø0.3 6 ø1.5
ZŠ Kunratice 4 19.1% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
Jedenáctka VS 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neveklov 2 25.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
Tatran Střešovice 2 100.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
MSH Mladá Boleslav 1 25.0% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 1 2
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 0 1
BRADÁČ Vladimír 0 0 0 0 1 1
CVRK Martin 0 0 0 1 0 1
ČALA Jiří 0 0 0 0 2 2
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 1 2
HARMACH Michael 0 0 0 1 8 9
HROCH Jaroslav 0 0 0 3 0 3
HYPŠMAN Lukáš 0 0 0 1 0 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 1 1 2
LACINA Jakub 0 0 0 3 3 6
MARTYNEK David 0 0 0 3 6 9
MARUŠÁK Petr 0 0 0 6 2 8
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 1 2
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 2 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 2 3
SLOVÁK František 0 0 0 8 6 14
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 2 3
TRMOTA Jakub 0 0 0 0 2 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 1 2 3
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 3 0 3
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 2 2 4

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 13 Ne 31.03.2019 11.20
2 .třetina 10 Ne 31.03.2019 11.20
3 .třetina 22 Ne 31.03.2019 09.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 13 Ne 31.03.2019 09.00
2. třetina 16 Ne 31.03.2019 09.00
3. třetina 15 So 30.11.2019 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Poison 3 FBC DYNAMIS A So 17.12.2016 12.30
FBC Texas B - massacre 2 FBC DYNAMIS A Ne 18.03.2018 17.20
Vasara 2 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
FBC Merkur Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 22.10.2017 17.10
VSK ČVUT Praha Neo 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 18.20
Orka Čelákovice B 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 14.50
FBC Hamsters Vysočany 2 FBC DYNAMIS A So 14.01.2017 08.00
Lisboa 99 2 FBC DYNAMIS A So 15.10.2016 17.20
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 11.20
SK Black Dragons EP B 2 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 09.00

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
TJ Sokol Kostelec n/L 4 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
SK Black Dragons EP B 4 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 09.00
FBC Young Boys B 3 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 09.10
FBK VŠSK PaedF UK 2 FBC DYNAMIS A Ne 18.11.2018 14.50
TJ Sokol Kostomlaty n/L 2 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 15.00
SK Florbal Benešov B 2 FBC DYNAMIS A So 11.11.2017 12.30
Poison 2 FBC DYNAMIS A So 17.12.2016 12.30
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 16.10
SK B.U.H. Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 09.02.2019 908 2' Vrážení zády Florbalová akademie MB B
Ne 25.11.2018 901 2' Sekání Šneci z Pěšin
Ne 18.11.2018 922 2' Špatné střídání FBK VŠSK PaedF UK
Ne 07.10.2018 908 2' Vrážení zády FBC Hamsters Vysočany
So 07.04.2018 925 2' Nesportovní chování FBC Merkur Praha
So 07.04.2018 902 2' Blokování hokejky FBC Kutná Hora C
Ne 14.01.2018 902 2' Blokování hokejky FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 03.12.2017 911 2' Bránění ve hře Vasara
So 08.04.2017 924 2' Zdržování hry Orka Čelákovice B
So 17.12.2016 901 2' Sekání FBC Merkur Praha
So 05.11.2016 907 2' Nedovolené vrážení FBC Pitbulls Kolín B
So 24.09.2016 911 2' Bránění ve hře FBC Vittoria South Town

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019   FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
Ne 31.03.2019   Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019   SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 09.02.2019   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 26.01.2019   FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019   TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 22.12.2018   FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
Ne 18.11.2018   SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018   TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018   Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
So 07.04.2018   FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018   FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 04.02.2018   FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018   FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018   FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
So 06.01.2018   Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018   TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 03.12.2017   Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017   SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 17.09.2017   FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017   TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 06.05.2017   VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017   Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 08.04.2017   Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017   Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 18.03.2017   FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017   Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 25.02.2017   FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017   FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017   VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017   Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017   FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017   FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016   Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016   FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016   FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016   FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016   Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016   Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016   FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016   FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
bottom