Vladimír Bradáč

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS A 11 55.0% 5 ø0.5 5 ø0.5 10 ø0.9
2018/19 FBC DYNAMIS B 1 5.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 1 4.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 3 6.4% 2 ø0.7 0 ø0.0 2 ø0.7
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 1 ø0.5 3 ø1.5 4 ø2.0
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Kobylisy 1 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 1 2.4% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
ADAMEC Eduard 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 0 2 2
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 1 1 2
SLOVÁK František 0 0 0 2 1 3
TYČ Matěj 0 0 0 1 0 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 1 So 27.10.2018 09.00
3 .třetina 4 So 26.01.2019 19.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 2 So 26.01.2019 19.30
2. třetina 1 So 27.10.2018 11.20
3. třetina 2 Ne 24.02.2019 11.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 26.01.2019 19.30
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A Ne 18.11.2018 14.50
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Lions Mladá Boleslav 2 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 11.20
SK B.U.H. Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 26.01.2019 19.30
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 16.03.2019 901 2' Sekání FBC Kralupy n/V B
So 22.12.2018 907 2' Nedovolené vrážení T.B.C. Králův Dvůr C
So 27.10.2018 907 2' Nedovolené vrážení FbC Engineers

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 26.01.2019   FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019   TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 19.01.2019   SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 22.12.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 27.10.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018   FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
So 22.09.2018   TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018   Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
bottom