Lukáš Chramosil

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
2019/20 FBC DYNAMIS A 16 100.0% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.3
2019/20 FBC DYNAMIS B 4 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS A 11 55.0% 3 ø0.3 5 ø0.5 8 ø0.7
2018/19 FBC DYNAMIS B 14 70.0% 3 ø0.2 4 ø0.3 7 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 10 21.3% 2 ø0.2 2 ø0.2 4 ø0.4
TJ Radlice 7 16.7% 0 ø0.0 3 ø0.4 3 ø0.4
SH Stochov 6 11.3% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
SH Kralupy n.Vlt 4 66.7% 3 ø0.8 3 ø0.8 6 ø1.5
SH Radotín 4 33.3% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
TJ Kobylisy 4 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
ZŠ Kunratice 3 14.3% 1 ø0.3 2 ø0.7 3 ø1.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Králův Dvůr 2 6.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 25.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
Unihoc Aréna Praha 1 3.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 1 1 0 2 2
BRADÁČ Vladimír 0 0 0 2 0 2
ČALA Jiří 0 0 0 0 1 1
HARMACH Michael 0 1 1 0 5 5
KADLEC Tomáš 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 1 1
MARTYNEK David 0 0 0 1 2 3
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
SLOVÁK František 0 0 0 0 2 2
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 0 1
TETIVA Jan 0 0 0 0 1 1
TRMOTA Jakub 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 4 Ne 25.11.2018 11.30
2 .třetina 2 So 27.10.2018 11.20
3 .třetina 2 Ne 02.02.2020 18.20
TS .třetina 1 So 26.09.2020 10.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 So 26.09.2020 10.10
2. třetina 8 So 26.09.2020 10.10
3. třetina 5 So 19.10.2019 19.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Lions Mladá Boleslav 2 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 11.20
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 10.10
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.02.2020 18.20
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00
Gladiátor Team Beroun 1 FBC DYNAMIS B Ne 25.11.2018 11.30
FBC Penguins Praha 1 FBC DYNAMIS B So 03.11.2018 18.20
TJ Lokomotiva Rakovník B 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 14.50
IBK Kubánský Klan C 1 FBC DYNAMIS C So 29.09.2018 11.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 10.10
FBC Lions Mladá Boleslav 2 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 11.20
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 11.20
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 09.10
EMCO Cholerics 1 FBC DYNAMIS A So 19.10.2019 19.30
EMCO Cholerics 1 FBC DYNAMIS A Ne 29.09.2019 16.30
SK B.U.H. Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 10.10
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00
FBK Vosy Praha DDM P2 B 1 FBC DYNAMIS B So 13.04.2019 13.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 02.02.2020 902 2' Blokování hokejky Florbal Neratovice
So 09.02.2019 922 2' Špatné střídání Florbalová akademie MB B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 22.02.2020   Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020   SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020   Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020   Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020   FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 02.11.2019   Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019   FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 26.10.2019   FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 14.09.2019   Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019   TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019   FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
So 02.03.2019   FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019   Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 09.02.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 22.12.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 03.11.2018   FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018   J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 27.10.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018   FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018   FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
So 29.09.2018   Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018   IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
bottom