Martin Smetana

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2012/13 FBC DYNAMIS A 15 75.0% 9 ø0.6 5 ø0.3 14 ø0.9
2011/12 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 15 ø0.9 18 ø1.1 33 ø2.1
2011/12 FBC DYNAMIS B 12 63.2% 20 ø1.7 9 ø0.8 29 ø2.4
2010/11 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 12 ø0.7 11 ø0.6 23 ø1.3
2009/10 FBC DYNAMIS A 17 77.3% 6 ø0.4 8 ø0.5 14 ø0.8
2008/09 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 19 ø1.0 10 ø0.5 29 ø1.5
2008/09 FBC DYNAMIS B 12 66.7% 8 ø0.7 3 ø0.3 11 ø0.9
2007/08 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 10 ø0.5 4 ø0.2 14 ø0.7
2007/08 FBC DYNAMIS B 5 27.8% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
2006/07 FBC DYNAMIS A 13 65.0% 7 ø0.5 7 ø0.5 14 ø1.1
2006/07 FBC DYNAMIS B 22 91.7% 12 ø0.6 8 ø0.4 20 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Děkanka 16 53.3% 9 ø0.6 8 ø0.5 17 ø1.1
SH Zličín 16 32.0% 6 ø0.4 5 ø0.3 11 ø0.7
Unihoc Aréna Praha 16 50.0% 10 ø0.6 5 ø0.3 15 ø0.9
TJ Radlice 14 33.3% 10 ø0.7 9 ø0.6 19 ø1.4
ČVUT Pod Juliskou 13 72.2% 8 ø0.6 6 ø0.5 14 ø1.1
SH Stochov 11 20.8% 9 ø0.8 5 ø0.5 14 ø1.3
ZŠ Kunratice 10 47.6% 5 ø0.5 4 ø0.4 9 ø0.9
SH Králův Dvůr 9 27.3% 8 ø0.9 3 ø0.3 11 ø1.2
SH Štěrboholy 8 66.7% 7 ø0.9 1 ø0.1 8 ø1.0
Gym. Sedlčany 6 75.0% 2 ø0.3 3 ø0.5 5 ø0.8
SH Čakovice 6 60.0% 5 ø0.8 4 ø0.7 9 ø1.5
Sparta II 6 66.7% 5 ø0.8 5 ø0.8 10 ø1.7
SH Kladno přetlak. 5 23.8% 5 ø1.0 4 ø0.8 9 ø1.8
Lyc. Drtinova 4 57.1% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
SH Benátky n.Jiz. 4 66.7% 4 ø1.0 5 ø1.3 9 ø2.3
SH Neveklov 4 50.0% 4 ø1.0 1 ø0.3 5 ø1.3
TJ Spartak Vlašim 4 66.7% 4 ø1.0 1 ø0.3 5 ø1.3
ZŠ Jirásk.Benešov 3 75.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Bystřice 2 50.0% 6 ø3.0 4 ø2.0 10 ø5.0
SH Hamr Bráník 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 4 ø2.0 1 ø0.5 5 ø2.5
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 3 ø1.5 3 ø1.5
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
X3M Arena Barrandov 1 33.3% 2 ø2.0 1 ø1.0 3 ø3.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2007/08 FBC DYNAMIS B 2 5 2.50 91.67 %
2009/10 FBC DYNAMIS A 1 1 1.00 96.67 %

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 5 3 8
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 7 2 9
BUBNÍK Jiří 0 0 0 2 0 2
DAVID Martin 0 0 0 0 1 1
DOUBEK Tomáš 0 0 0 1 1 2
FISCHER Luboš 0 0 0 2 3 5
HÁJEK Matěj 0 0 0 3 1 4
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 5 2 7
KUČERA Jan 0 0 0 2 2 4
LACINA Jakub 0 0 0 15 22 37
MARTYNEK David 0 0 0 7 12 19
MERAVÝ Martin 0 0 0 2 6 8
MUDRA Martin 0 0 0 5 0 5
NERAD Ondřej 0 0 0 1 0 1
NOVÁK Petr 0 0 0 3 6 9
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 5 0 5
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 4 2 6
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 2 7 9
RÍDL Zdeněk 0 0 0 2 0 2
ROUBAL David 0 0 0 3 1 4
SOUKUP David 0 0 0 2 2 4
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 1 0 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 3 0 3
VANČURA Vít 0 0 0 1 0 1
VERNER Jakub 0 0 0 0 2 2
VORÁČ Michal 0 0 0 0 1 1
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 7 2 9
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 2 1 3
ŽOFKA Michal 0 0 0 0 2 2
ŽOFKA Martin 0 0 0 7 2 9

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 39 Ne 10.03.2013 18.30
2 .třetina 37 Ne 04.11.2012 10.20
3 .třetina 43 Ne 17.02.2013 18.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 28 Ne 28.04.2013 13.40
2. třetina 24 Ne 14.10.2012 09.10
3. třetina 31 Ne 04.11.2012 10.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SSK Future Old Boys C 4 FBC DYNAMIS A Ne 19.02.2012 18.30
SK Lvi Banko Praha 4 FBC DYNAMIS B So 03.03.2012 11.30
TBC Horoměřice B 4 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2011 15.00
FBK VŠSK PaedF UK B 3 FBC DYNAMIS A So 19.11.2011 11.30
Red Dragons Hořovice B 3 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2012 13.50
SK florbal klub Petrovice 3 FBC DYNAMIS B Ne 26.10.2008 12.40
FBK VŠSK PaedF UK 2 FBC DYNAMIS A Ne 04.11.2012 10.20
Floorball Club Falcon B 2 FBC DYNAMIS A So 05.05.2012 09.40
FBK VŠSK PaedF UK B 2 FBC DYNAMIS A So 14.04.2012 17.20
Lisboa 99 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2012 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Floorball Club Falcon B 3 FBC DYNAMIS A So 17.12.2011 12.40
VŠSK MFF Praha 3 FBC DYNAMIS A So 16.10.2010 13.50
SK Lvi Banko Praha 3 FBC DYNAMIS B So 03.03.2012 11.30
Red Dragons Hořovice B 3 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2011 18.30
FBK VŠSK PaedF UK 2 FBC DYNAMIS A Ne 04.11.2012 10.20
SSK Future Old Boys C 2 FBC DYNAMIS A Ne 19.02.2012 18.30
SKP Olympia Kutná Hora B 2 FBC DYNAMIS A So 07.01.2012 17.20
FbK Wildcats Praha B 2 FBC DYNAMIS A So 19.11.2011 08.00
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS A So 29.01.2011 17.50
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS A So 19.12.2009 16.10

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 28.04.2013 901 2' Sekání ACEMA Sparta Praha B
So 28.04.2012 901 2' Sekání Gladiátor Team Beroun
So 14.04.2012 919 2' Hra na zemi FBK VŠSK PaedF UK B
Ne 05.02.2012 920 2' Hra rukou T.B.C. Králův Dvůr C
Ne 29.01.2012 925 2' Nesportovní chování Lisboa 99
So 17.12.2011 901 2' Sekání Floorball Club Falcon B
So 05.11.2011 911 2' Bránění ve hře SSK Future Old Boys C
So 27.11.2010 901 2' Sekání FC Astra
So 25.09.2010 921 2' Hra hlavou J.B.M. Praha
Ne 26.10.2008 901 2' Sekání FbK Neveklov
Ne 14.01.2007 919 2' Hra na zemi SK Bruisers Dejvice

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 28.04.2013   TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
Ne 10.03.2013   FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 17.02.2013   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 26.01.2013   FBC Ressler boys 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 26.01.2013   FC Bourbon SK Praha 4 2   : 3 ( 2:0, 0:0, 0:3 )
So 05.01.2013   Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 24.11.2012   FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012   FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 04.11.2012   FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
Ne 14.10.2012   FBC Ressler boys 3   : 7 ( 1:1, 1:2, 1:4 )
So 15.09.2012   FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012   Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 05.05.2012   Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 28.04.2012   Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 1:2, 1:1, 2:6 )
Ne 15.04.2012   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012   FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 14.04.2012   FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012   Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
So 24.03.2012   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
Ne 18.03.2012   FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012   FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 03.03.2012   Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012   SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
Ne 19.02.2012   SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012   VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
Ne 05.02.2012   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012   Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
Ne 29.01.2012   Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012   Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012   SKP Olympia Kutná Hora B 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 17.12.2011   Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011   Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 10.12.2011   FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
So 19.11.2011   FBK VŠSK PaedF UK B 6   : 4 ( 3:1, 1:1, 2:2 )
So 19.11.2011   FbK Wildcats Praha B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
Ne 13.11.2011   Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011   TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
So 05.11.2011   FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 05.11.2011   SSK Future Old Boys C 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 17.04.2011   Florbal Sedlčany 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 12.03.2011   Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011   FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011   SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011   VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011   J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010   Florbal Sedlčany 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010   FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010   SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010   Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 16.10.2010   Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010   VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 25.09.2010   SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010   J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010   ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010   FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010   Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010   Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009   Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009   J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009   FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009   FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009   Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009   ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009   FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009   Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009   Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009   FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009   FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009   FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009   ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009   J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009   FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 28.03.2009   Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009   VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009   FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 15.03.2009   FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009   Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009   FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009   Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009   IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009   FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009   AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
So 07.02.2009   SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009   FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
Ne 25.01.2009   SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
Ne 23.11.2008   ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008   FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
Ne 09.11.2008   Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
So 01.11.2008   J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008   Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
Ne 26.10.2008   FbK Neveklov 3   : 6 ( 3:0, 0:3, 0:3 )
Ne 26.10.2008   SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 18.10.2008   IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008   FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008   SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008   AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008   Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008   SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 20.09.2008   FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
Ne 27.04.2008   FC Bourbon Praha B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 27.04.2008   FbK Sokol Vlašim 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 19.04.2008   Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008   FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008   FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008   SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 30.03.2008   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008   FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 02.03.2008   FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008   Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008   Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
Ne 03.02.2008   FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 02.02.2008   FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008   Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008   FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007   FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007   FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007   SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007   FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007   Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007   FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007   Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007   FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007   FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007   SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007   Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007   Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007   FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 25.03.2007   Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007   FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007   FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 18.03.2007   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007   Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007   FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
Ne 04.03.2007   FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007   SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007   FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 24.02.2007   FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007   SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 10.02.2007   FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007   FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007   Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007   FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007   FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007   FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007   SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007   FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.01.2007   FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006   Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006   Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 19.11.2006   FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006   Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006   FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006   FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 30.09.2006   FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006   FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
bottom