Martin Mudra

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2013/14 FBC DYNAMIS A 4 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2012/13 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
2011/12 FBC DYNAMIS A 9 45.0% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
2011/12 FBC DYNAMIS B 9 47.4% 2 ø0.2 6 ø0.7 8 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Králův Dvůr 6 18.2% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
SH Děkanka 4 13.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 0 ø0.0 3 ø0.8 3 ø0.8
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Gym. Sedlčany 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Bystřice 2 50.0% 0 ø0.0 3 ø1.5 3 ø1.5
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 16.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Stochov 1 1.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zličín 1 2.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
Sport Eden Beroun 1 2.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
X3M Arena Barrandov 1 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 0 1
DOUBEK Tomáš 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 2 2
MARTYNEK David 0 0 0 1 1 2
NOVÁK Petr 0 0 0 0 1 1
SMETANA Martin 0 0 0 0 5 5
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 1 So 07.01.2012 16.10
2 .třetina 1 So 08.12.2012 13.50
3 .třetina 1 So 07.01.2012 16.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 5 Ne 28.04.2013 09.00
2. třetina 1 So 03.03.2012 15.00
3. třetina 4 Ne 04.11.2012 12.40

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Gladiátor Team Beroun 2 FBC DYNAMIS B So 07.01.2012 16.10
TJ Sokol Dobříš 1 FBC DYNAMIS A So 08.12.2012 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
SSK Future Old Boys C 2 FBC DYNAMIS A Ne 19.02.2012 18.30
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2012 13.50
SK Lvi Banko Praha 2 FBC DYNAMIS B So 03.03.2012 11.30
ACEMA Sparta Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 28.04.2013 09.00
FT Sokol Břevnov B 1 FBC DYNAMIS A Ne 04.11.2012 12.40
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS B So 03.03.2012 15.00
Florbal TJ Kobylisy B 1 FBC DYNAMIS B Ne 05.02.2012 13.50

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 28.04.2013 911 2' Bránění ve hře ACEMA Sparta Praha B
Ne 10.03.2013 901 2' Sekání FT Sokol Břevnov B
So 08.12.2012 907 2' Nedovolené vrážení TJ Sokol Dobříš
Ne 15.04.2012 923 2' Opakované přestupky Red Dragons Hořovice B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 01.03.2014   FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
Ne 03.11.2013   FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 05.10.2013   Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013   Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013   TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
Ne 10.03.2013   FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013   FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
Ne 17.02.2013   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 05.01.2013   Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 08.12.2012   TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012   Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012   FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
So 05.05.2012   Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
Ne 15.04.2012   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012   FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 14.04.2012   FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012   Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
So 24.03.2012   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
Ne 18.03.2012   FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012   FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 03.03.2012   Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012   SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
Ne 19.02.2012   SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012   VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
Ne 05.02.2012   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012   Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
Ne 29.01.2012   Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012   Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012   Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
bottom