Petr Novák

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2011/12 FBC DYNAMIS A 9 45.0% 5 ø0.6 1 ø0.1 6 ø0.7
2011/12 FBC DYNAMIS B 15 79.0% 23 ø1.5 6 ø0.4 29 ø1.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Benátky n.Jiz. 4 66.7% 7 ø1.8 2 ø0.5 9 ø2.3
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 7 ø1.8 2 ø0.5 9 ø2.3
SH Stochov 4 7.6% 3 ø0.8 1 ø0.3 4 ø1.0
SH Bystřice 2 50.0% 6 ø3.0 2 ø1.0 8 ø4.0
SH Králův Dvůr 2 6.1% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Sport Eden Beroun 2 4.2% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
TJ Radlice 2 4.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 2 9.1% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 4 1 5
LACINA Jakub 0 0 0 3 0 3
MARTYNEK David 0 0 0 2 1 3
MUDRA Martin 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 3 0 3
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 0 1
SMETANA Martin 0 0 0 6 3 9
VANČURA Vít 0 0 0 2 0 2
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 2 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 9 So 03.03.2012 11.30
2 .třetina 10 So 24.03.2012 12.30
3 .třetina 9 So 03.03.2012 11.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 So 03.03.2012 11.30
2. třetina 1 So 03.03.2012 11.30
3. třetina 2 Ne 05.02.2012 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Lvi Banko Praha 5 FBC DYNAMIS B So 03.03.2012 11.30
Florbal TJ Kobylisy B 5 FBC DYNAMIS B Ne 05.02.2012 13.50
SK Lvi Banko Praha 3 FBC DYNAMIS B Ne 23.10.2011 08.00
SSK Future Old Boys C 2 FBC DYNAMIS A Ne 19.02.2012 18.30
SKP Olympia Kutná Hora B 2 FBC DYNAMIS A So 07.01.2012 17.20
Red Dragons Hořovice B 2 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2011 18.30
TBC Horoměřice B 2 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2011 15.00
FbK Atom Praha B 2 FBC DYNAMIS B Ne 18.09.2011 09.10
Black Angles 1 FBC DYNAMIS A Ne 25.09.2011 11.30
TBC Horoměřice B 1 FBC DYNAMIS B So 24.03.2012 12.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
SK Lvi Banko Praha 2 FBC DYNAMIS B So 03.03.2012 11.30
SSK Future Old Boys C 1 FBC DYNAMIS A Ne 19.02.2012 18.30
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B Ne 05.02.2012 17.20
FBC Vinořská Zvěř 1 FBC DYNAMIS B So 10.12.2011 09.10
TBC Horoměřice B 1 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2011 15.00
SK Lvi Banko Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 23.10.2011 08.00

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 19.02.2012 907 2' Nedovolené vrážení SSK Future Old Boys C
So 10.12.2011 909 2' Hrubost FBC Vinořská Zvěř
Ne 13.11.2011 901 2' Sekání Red Dragons Hořovice B
Ne 13.11.2011 904 2' Vysoká hokejka TBC Horoměřice B
So 05.11.2011 925 2' Nesportovní chování SSK Future Old Boys C
Ne 02.10.2011 909 2' Hrubost Panthers Praha D
Ne 02.10.2011 909 2' Hrubost Florbal TJ Kobylisy B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 24.03.2012 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
So 03.03.2012 Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012 SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
Ne 19.02.2012 SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012 VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
Ne 05.02.2012 T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012 Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
So 07.01.2012 SKP Olympia Kutná Hora B 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 10.12.2011 FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
Ne 13.11.2011 Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011 TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
So 05.11.2011 FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 05.11.2011 SSK Future Old Boys C 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 23.10.2011 Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011 SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
So 22.10.2011 Lisboa 99 2   : 1 ( 2:0, 0:0, 0:1 )
So 22.10.2011 VŠSK MFF Praha 0   : 4 ( 0:1, 0:0, 0:3 )
Ne 02.10.2011 Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 02.10.2011 Florbal TJ Kobylisy B 2   : 1 ( 0:0, 0:1, 2:0 )
Ne 25.09.2011 Black Angles 2   : 12 ( 1:3, 0:2, 1:7 )
Ne 25.09.2011 SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 18.09.2011 T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011 FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
bottom