Martin Bezchleba

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 14 87.5% 4 ø0.3 6 ø0.4 10 ø0.7
2019/20 FBC DYNAMIS B 5 35.7% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 24 100.0% 10 ø0.4 9 ø0.4 19 ø0.8
2017/18 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS C 18 90.0% 5 ø0.3 7 ø0.4 12 ø0.7
2016/17 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS B 14 63.6% 6 ø0.4 2 ø0.1 8 ø0.6
2015/16 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 3 ø0.2 1 ø0.1 4 ø0.2
2014/15 FBC DYNAMIS A 15 75.0% 1 ø0.1 0 ø0.0 1 ø0.1
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 1 ø0.1 4 ø0.2 5 ø0.3
2012/13 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 2 ø0.1 4 ø0.2 6 ø0.4
2011/12 FBC DYNAMIS A 13 65.0% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
2011/12 FBC DYNAMIS B 18 94.7% 5 ø0.3 10 ø0.6 15 ø0.8
2010/11 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 2 ø0.1 2 ø0.1 4 ø0.2
2009/10 FBC DYNAMIS A 20 90.9% 0 ø0.0 3 ø0.2 3 ø0.2
2008/09 FBC DYNAMIS A 7 35.0% 0 ø0.0 2 ø0.3 2 ø0.3
2008/09 FBC DYNAMIS B 9 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 33 62.3% 10 ø0.3 12 ø0.4 22 ø0.7
SH Králův Dvůr 25 75.8% 6 ø0.2 11 ø0.4 17 ø0.7
Sport Eden Beroun 22 46.8% 2 ø0.1 2 ø0.1 4 ø0.2
TJ Radlice 20 47.6% 4 ø0.2 1 ø0.1 5 ø0.3
SH Kostelec n ČL 14 87.5% 3 ø0.2 2 ø0.1 5 ø0.4
SH Kladno přetlak. 13 61.9% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4
SH Děkanka 11 36.7% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.3
Unihoc Aréna Praha 10 31.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Čakovice 9 90.0% 0 ø0.0 4 ø0.4 4 ø0.4
SH Radotín 8 66.7% 0 ø0.0 3 ø0.4 3 ø0.4
TJ Kobylisy 8 66.7% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.3
ZŠ Kunratice 7 33.3% 1 ø0.1 0 ø0.0 1 ø0.1
Gym. Sedlčany 6 75.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.3
SH Zličín 6 12.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.3
TJ Ruzyně 6 75.0% 3 ø0.5 1 ø0.2 4 ø0.7
SH Benátky n.Jiz. 5 83.3% 1 ø0.2 5 ø1.0 6 ø1.2
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH ZŠ Černošice 4 66.7% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
ČVUT Pod Juliskou 3 16.7% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
SH Bystřice 3 75.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
X3M Arena Barrandov 3 100.0% 0 ø0.0 3 ø1.0 3 ø1.0
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Lyc. Drtinova 2 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Gym. Mělník 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sparta II 2 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2008/09 FBC DYNAMIS B 2 10 5.00 83.33 %
2011/12 FBC DYNAMIS A 2 17 8.50 71.67 %
2011/12 FBC DYNAMIS B 2 15 7.50 75.00 %
2017/18 FBC DYNAMIS C 1 6 6.00 80.00 %

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 0 1
BURŠÍK Antonín 0 0 0 1 0 1
ČALA Jiří 0 0 0 1 3 4
DOUBEK Tomáš 0 0 0 0 2 2
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 0 2 2
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 7 4 11
CHRAMOSIL Lukáš 1 0 1 2 0 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 3 6 9
MARTYNEK David 0 1 1 3 4 7
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 3 4
MUDRA Martin 0 0 0 0 1 1
NOVÁK Petr 0 0 0 1 4 5
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 2 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 5 6
ROHN Jakub 0 0 0 0 1 1
SMETANA Martin 0 0 0 2 7 9
ŠESTÁK Marek 0 0 0 2 1 3
TETIVA Jan 0 0 0 0 1 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 1 1 2
TYČ Matěj 0 0 0 1 1 2
VANČURA Vít 0 0 0 0 1 1
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 1 1 2
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 0 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 3 1 4
ZIBNER Václav 0 0 0 1 1 2
ŽOFKA Michal 0 0 0 0 1 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 0 2 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 6 Ne 08.10.2017 11.20
2 .třetina 21 So 26.09.2020 10.10
3 .třetina 13 Ne 12.01.2020 09.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 20 So 22.02.2020 11.20
2. třetina 17 So 26.09.2020 10.10
3. třetina 19 So 22.02.2020 13.40

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Black Dragons EP B 3 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 09.00
TJ Kyje 3 FBC DYNAMIS C Ne 17.02.2019 08.00
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 11.20
IBK Kubánský Klan C 2 FBC DYNAMIS C So 27.04.2019 11.30
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 10.10
FBC Slavia Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.01.2020 09.10
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 16.10
Panthers Praha D 1 FBC DYNAMIS A So 02.11.2019 12.40
SK Lators 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
TBC Horoměřice B 3 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2011 15.00
Black Angles D 2 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 18.30
FBC Ressler boys 2 FBC DYNAMIS A Ne 14.10.2012 09.10
FBC Hamsters Vysočany B 2 FBC DYNAMIS A Ne 15.03.2009 13.50
ACEMA Sparta Praha C 2 FBC DYNAMIS C So 16.03.2019 14.50
FBC Majklar 2 FBC DYNAMIS C So 07.04.2018 10.10
Panthers Praha E 2 FBC DYNAMIS C So 16.09.2017 18.20
TJ Sokol Kostelec n/L 1 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 10.10
Floorball Club Falcon B 1 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 13.40
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 11.20

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 02.02.2020 927 2' Špatné vybavení TJ Sokol Kostelec n/L
So 16.03.2019 901 2' Sekání ACEMA Sparta Praha C
Ne 14.10.2018 903 2' Nadzvedávání hokejky F.C. Vorms Praha
Ne 18.03.2018 914 2' Hra v malém branovišti AIK Steel Kladno B
Ne 08.10.2017 901 2' Sekání SOKOL CHODOV
So 11.03.2017 901 2' Sekání FBC Charisma Pečky
Ne 22.01.2017 901 2' Sekání Panthers Praha E
So 09.04.2016 911 2' Bránění ve hře Panthers Praha D
Ne 01.02.2015 901 2' Sekání IBK Svatý hole Kladno B
So 01.03.2014 911 2' Bránění ve hře FKMP Praha B
So 06.04.2013 923 2' Opakované přestupky FbK 1996 Příbram
So 08.12.2012 902 2' Blokování hokejky TJ Sokol Dobříš
Ne 04.11.2012 901 2' Sekání FT Sokol Břevnov B
So 06.11.2010 902 2' Blokování hokejky Florbal TJ Kobylisy B
Ne 15.02.2009 923 2' Opakované přestupky FBC Kralupy n/V

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 12.09.2020   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
So 22.02.2020   Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020   SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020   Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020   Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020   FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 02.11.2019   Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019   FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 26.10.2019   FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019   FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019   Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019   FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019   Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019   SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
So 16.03.2019   ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 03.03.2019   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019   Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 17.02.2019   Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019   TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 02.02.2019   FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019   ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019   Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019   SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018   FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018   SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018   F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 29.09.2018   Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018   IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
So 15.09.2018   FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018   SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018   FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
So 07.04.2018   FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018   FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
Ne 18.03.2018   AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
Ne 04.02.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018   FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
Ne 04.02.2018   FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018   FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 13.01.2018   FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018   Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 17.12.2017   SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017   AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 26.11.2017   FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017   TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
Ne 08.10.2017   SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017   Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
So 16.09.2017   Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017   TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 11.03.2017   FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017   Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017   FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
Ne 22.01.2017   Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 20.11.2016   FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016   FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
Ne 09.10.2016   FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016   Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016   Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016   Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 24.09.2016   FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016   FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016   Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016   FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016   Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016   SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015   Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015   SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015   FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015   FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015   FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015   FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015   Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015   TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015   IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015   Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
Ne 01.02.2015   Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015   IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
Ne 21.12.2014   Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014   Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014   FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014   Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014   FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014   TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014   SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014   FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014   FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014   FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014   Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014   FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014   IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014   Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013   FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013   FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013   Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013   FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013   FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013   IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013   Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013   Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013   TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
So 06.04.2013   FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013   Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013   FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013   FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
Ne 17.02.2013   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 05.01.2013   Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 08.12.2012   TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012   Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012   FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 04.11.2012   FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
Ne 14.10.2012   FBC Ressler boys 3   : 7 ( 1:1, 1:2, 1:4 )
So 15.09.2012   FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012   Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 05.05.2012   Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 28.04.2012   Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 1:2, 1:1, 2:6 )
Ne 15.04.2012   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012   FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 14.04.2012   FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012   Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
So 24.03.2012   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
Ne 18.03.2012   FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012   FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 03.03.2012   SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
Ne 19.02.2012   SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012   VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
Ne 05.02.2012   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012   Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
Ne 29.01.2012   Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012   Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012   Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
So 10.12.2011   FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
So 19.11.2011   FBK VŠSK PaedF UK B 6   : 4 ( 3:1, 1:1, 2:2 )
So 19.11.2011   FbK Wildcats Praha B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
Ne 13.11.2011   Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011   TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
Ne 23.10.2011   Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011   SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
Ne 02.10.2011   Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 02.10.2011   Florbal TJ Kobylisy B 2   : 1 ( 0:0, 0:1, 2:0 )
Ne 25.09.2011   Black Angles 2   : 12 ( 1:3, 0:2, 1:7 )
Ne 25.09.2011   SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 18.09.2011   T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011   FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
Ne 17.04.2011   TJ Tatran Sedlčany florbal 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011   FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011   Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011   Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011   FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011   J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010   TJ Tatran Sedlčany florbal 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010   FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010   SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010   Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 16.10.2010   Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010   VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 25.09.2010   SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010   J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
So 24.04.2010   Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010   J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010   FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010   ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010   FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010   Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010   Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010   FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009   Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009   J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 14.11.2009   Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009   ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009   FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009   Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009   Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009   FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009   FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009   Goalbusters 5   : 6 ( 0:3, 1:2, 4:1 )
So 25.04.2009   FC Bučis Team 5   : 4 ( 2:2, 2:0, 1:2 )
Ne 05.04.2009   J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009   FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 28.03.2009   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009   VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009   FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 15.03.2009   FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009   Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009   FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009   IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009   FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009   AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
So 07.02.2009   SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009   FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
bottom