Dan Koleška

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2019/20 FBC DYNAMIS A 8 50.0% 0 ø0.0 2 ø0.3 2 ø0.3
2019/20 FBC DYNAMIS B 3 21.4% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 14 70.0% 1 ø0.1 5 ø0.4 6 ø0.4
2018/19 FBC DYNAMIS C 7 29.2% 0 ø0.0 3 ø0.4 3 ø0.4
2017/18 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS B 12 60.0% 2 ø0.2 3 ø0.3 5 ø0.4
2017/18 FBC DYNAMIS C 1 5.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Hořovice 4 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Králův Dvůr 4 12.1% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
SH Stochov 4 7.6% 1 ø0.3 3 ø0.8 4 ø1.0
TJ Radlice 4 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 4 50.0% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
Jedenáctka VS 3 75.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sport Eden Beroun 3 6.4% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
ZŠ Kunratice 3 14.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Gym. Mělník 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zličín 2 4.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Tatran Střešovice 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH Kostelec n ČL 1 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 1 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 0 1 1
HARMACH Michael 0 0 0 0 1 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 0 1 1
MARTYNEK David 0 0 0 0 2 2
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 1 2
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 1 1
TETIVA Jan 0 0 0 0 2 2
WURST David 0 0 0 0 1 1
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 2 3

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 1 So 02.03.2019 14.50
2 .třetina 2 Ne 04.03.2018 17.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 3 So 04.05.2019 18.30
2. třetina 5 Ne 02.02.2020 14.50
3. třetina 5 Ne 17.11.2019 16.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Šneci z Pěšin 1 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20
FBC JELENI UNHOŠŤ 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2018 17.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Šneci z Pěšin 2 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 15.00
Florbal Neratovice 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.02.2020 14.50
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.11.2019 16.10
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 18.30
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20
Game Over Praha 1 FBC DYNAMIS B So 10.02.2018 15.00
FBC Blue Horses B 1 FBC DYNAMIS B Ne 08.10.2017 13.50
FBC Vlci Tatran Kostelec 1 FBC DYNAMIS C Ne 03.03.2019 11.20
TJ Kyje 1 FBC DYNAMIS C Ne 17.02.2019 08.00

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 14.01.2018 901 2' Sekání FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 14.01.2018 901 2' Sekání FBC JELENI UNHOŠŤ
Ne 17.09.2017 907 2' Nedovolené vrážení TJ Sokol Kostomlaty n/L

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 02.02.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020   Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 09.11.2019   FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019   Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
So 14.09.2019   TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
Ne 03.03.2019   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019   Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 02.03.2019   FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019   Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
Ne 17.02.2019   Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019   TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 09.02.2019   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 02.02.2019   ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019   J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018   Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018   IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
Ne 23.09.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 25.03.2018   FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018   FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 10.02.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018   Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018   FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 17.12.2017   AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 08.10.2017   FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017   FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Ne 17.09.2017   FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017   FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
Ne 17.09.2017   FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017   TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
bottom