Vít Zahradník

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 10 62.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 17 85.0% 16 ø0.9 2 ø0.1 18 ø1.1
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 15 75.0% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.3
2017/18 FBC DYNAMIS C 2 10.0% 2 ø1.0 4 ø2.0 6 ø3.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 7 35.0% 3 ø0.4 2 ø0.3 5 ø0.7
2016/17 FBC DYNAMIS B 20 90.9% 8 ø0.4 11 ø0.6 19 ø1.0
2015/16 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 6 ø0.3 11 ø0.6 17 ø0.9
2014/15 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 5 ø0.3 3 ø0.2 8 ø0.4
2013/14 FBC DYNAMIS A 17 94.4% 5 ø0.3 6 ø0.4 11 ø0.7
2012/13 FBC DYNAMIS A 13 65.0% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.2
2011/12 FBC DYNAMIS B 17 89.5% 6 ø0.4 4 ø0.2 10 ø0.6
2010/11 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 3 ø0.3 0 ø0.0 3 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 26 55.3% 11 ø0.4 9 ø0.4 20 ø0.8
SH Stochov 25 47.2% 8 ø0.3 3 ø0.1 11 ø0.4
SH Králův Dvůr 17 51.5% 5 ø0.3 9 ø0.5 14 ø0.8
TJ Radlice 16 38.1% 2 ø0.1 7 ø0.4 9 ø0.6
Unihoc Aréna Praha 9 28.1% 5 ø0.6 2 ø0.2 7 ø0.8
ZŠ Kunratice 9 42.9% 5 ø0.6 0 ø0.0 5 ø0.6
SH Děkanka 8 26.7% 2 ø0.3 0 ø0.0 2 ø0.3
TJ Kobylisy 7 58.3% 4 ø0.6 1 ø0.1 5 ø0.7
SH Kostelec n ČL 6 37.5% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
SH Benátky n.Jiz. 5 83.3% 3 ø0.6 4 ø0.8 7 ø1.4
SH Čakovice 5 50.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.4
SH Zličín 5 10.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.4
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
SH Radotín 4 33.3% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Gym. Sedlčany 3 37.5% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 3 ø1.5 3 ø1.5 6 ø3.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Bystřice 2 50.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Hořovice 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Neratovice 2 50.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
X3M Arena Barrandov 2 66.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 3 4
BOUBELÍK Filip 0 1 1 1 1 2
ČALA Jiří 0 0 0 1 0 1
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 4 5 9
HROCH Jaroslav 0 0 0 1 0 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 8 5 13
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
KOLEŠKA Dan 0 0 0 2 1 3
LACINA Jakub 0 0 0 3 1 4
MARTYNEK David 0 0 0 7 8 15
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 1 2
NOVÁK Petr 0 0 0 2 0 2
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 2 0 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 3 5 8
SMETANA Martin 0 0 0 1 2 3
SOCHA Adam 0 0 0 6 6 12
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 2 3
TETIVA Jan 0 0 0 1 0 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
TYČ Matěj 0 0 0 2 2 4
VALENTA Miroslav 0 0 0 1 0 1
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 0 1
ZIBNER Václav 0 0 0 1 5 6

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 18 So 19.01.2019 12.40
2 .třetina 19 So 13.04.2019 11.20
3 .třetina 21 So 04.05.2019 16.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 16 So 02.03.2019 14.50
2. třetina 11 So 17.11.2018 13.40
3. třetina 22 So 26.09.2020 13.40

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Pitbulls Kolín B 2 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 16.10
SK Lvi Banko Praha 2 FBC DYNAMIS A So 19.12.2015 08.00
TJ Kyje 2 FBC DYNAMIS A So 11.10.2014 15.00
Šneci z Pěšin 2 FBC DYNAMIS B So 02.03.2019 14.50
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS B So 19.01.2019 12.40
Šneci z Pěšin 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.11.2018 08.00
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS B So 03.11.2018 16.00
TJ Lokomotiva Rakovník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 14.50
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 15.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FbK Neveklov B 3 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
Las Plantas B 3 FBC DYNAMIS C Ne 08.10.2017 09.00
FbK Neveklov 2 FBC DYNAMIS A Ne 17.09.2017 12.30
FBC Rippers Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 17.20
SK Lators 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 13.50
Sport Eden Beroun B 2 FBC DYNAMIS A So 22.03.2014 11.30
Panthers Praha E 2 FBC DYNAMIS B Ne 22.01.2017 11.20
Gladiátor Team Beroun 2 FBC DYNAMIS B So 28.04.2012 13.50
TBC Horoměřice B 2 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2011 15.00
Tatran Střešovice C 1 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 13.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 26.09.2020 903 2' Nadzvedávání hokejky TJ Sokol Kostelec n/L
Ne 17.11.2019 915 2' Nedovolená vzdálenost SK B.U.H. Praha B
So 19.10.2019 909 2' Hrubost EMCO Cholerics
Ne 24.03.2019 909 2' Hrubost TJ Lokomotiva Rakovník B
Ne 24.03.2019 908 2' Vrážení zády TJ Lokomotiva Rakovník B
So 16.03.2019 922 2' Špatné střídání Florbal TJ Kobylisy D
Ne 22.04.2018 909 2' Hrubost Vasara
So 07.04.2018 901 2' Sekání FBC Kutná Hora C
Ne 18.03.2018 901 2' Sekání FBC Texas B - massacre
So 07.11.2015 911 2' Bránění ve hře FBK Vosy Praha DDM P2 B
So 20.09.2014 902 2' Blokování hokejky Fbk Buldoci Radotín B
Ne 12.01.2014 922 2' Špatné střídání Lhokamo Praha
So 07.01.2012 923 2' Opakované přestupky Gladiátor Team Beroun
Ne 02.10.2011 901 2' Sekání Panthers Praha D

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 12.09.2020   Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3 ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
Ne 02.02.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020   Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
Ne 12.01.2020   Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020   FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019   ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
So 02.03.2019   FBC Penguins Praha 2   : 6 ( 2:2, 0:2, 0:2 )
So 02.03.2019   Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 19.01.2019   J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 03.11.2018   FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018   J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
Ne 14.10.2018   FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 23.09.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
Ne 22.04.2018   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018   Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018   FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018   FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
So 06.01.2018   Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018   TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 03.12.2017   Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
So 11.11.2017   SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 08.10.2017   SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017   Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
Ne 17.09.2017   FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017   TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 06.05.2017   VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017   Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 08.04.2017   Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 11.03.2017   FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017   Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017   FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 25.02.2017   FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017   FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
So 04.02.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017   FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 29.01.2017   VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017   Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
Ne 22.01.2017   Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 18.12.2016   FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016   Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 04.12.2016   FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016   FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016   FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016   FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 29.10.2016   FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016   FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016   FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016   Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 01.05.2016   Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016   FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 17.01.2016   Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016   SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015   Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015   SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015   FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015   FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015   FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015   FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015   Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015   TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015   IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015   Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015   Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015   FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
So 17.01.2015   SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015   TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014   FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014   Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014   Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014   FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014   Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014   FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014   TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014   SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014   FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014   FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014   FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014   Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.02.2014   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014   IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014   Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013   FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013   FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013   Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013   FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013   FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013   IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013   Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013   Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013   TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
So 06.04.2013   FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013   Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013   FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013   FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
Ne 17.02.2013   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 08.12.2012   TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012   Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
Ne 04.11.2012   FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 14.10.2012   FBC Ressler boys 3   : 7 ( 1:1, 1:2, 1:4 )
So 15.09.2012   FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012   Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 28.04.2012   Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 1:2, 1:1, 2:6 )
Ne 15.04.2012   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012   FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 24.03.2012   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
So 03.03.2012   Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012   SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
So 07.01.2012   Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
So 10.12.2011   FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
Ne 13.11.2011   Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011   TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
Ne 23.10.2011   Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011   SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
Ne 02.10.2011   Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 02.10.2011   Florbal TJ Kobylisy B 2   : 1 ( 0:0, 0:1, 2:0 )
Ne 18.09.2011   T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011   FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
Ne 17.04.2011   TJ Tatran Sedlčany florbal 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 12.03.2011   Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011   FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011   J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010   TJ Tatran Sedlčany florbal 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010   FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010   SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010   Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
bottom