Filip Boubelík

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2019/20 FBC DYNAMIS A 3 18.8% 4 ø1.3 1 ø0.3 5 ø1.7
2018/19 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 3 ø0.6 1 ø0.2 4 ø0.8
2018/19 FBC DYNAMIS B 3 15.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
2018/19 FBC DYNAMIS C 12 50.0% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4
2017/18 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS B 12 60.0% 1 ø0.1 3 ø0.3 4 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 8 15.1% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.5
TJ Kobylisy 3 25.0% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 3 ø1.5 3 ø1.5
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
SH Králův Dvůr 2 6.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 16.7% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
Tatran Střešovice 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Radlice 2 4.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 1 25.0% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0
ZŠ Kunratice 1 4.8% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 0 1 1
ČALA Jiří 0 0 0 1 1 2
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 1 2 3
LACINA Jakub 0 0 0 0 1 1
MARTYNEK David 0 0 0 2 0 2
MARUŠÁK Petr 0 0 0 0 1 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 4 1 5
SLOVÁK František 0 0 0 0 1 1
TYČ Matěj 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 1 0 1 1 1 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
2 .třetina 4 So 14.12.2019 09.00
3 .třetina 6 So 26.09.2020 13.40

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 2 Ne 15.04.2018 10.10
2. třetina 5 So 14.12.2019 09.00
3. třetina 3 So 17.11.2018 13.40

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín 3 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
Tatran Střešovice C 1 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 13.40
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A St 30.10.2019 21.30
SK B.U.H. Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 11.20
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 09.00
FBC Lions Mladá Boleslav 1 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 18.20
FbK Wildcats Praha B 1 FBC DYNAMIS B Ne 10.12.2017 19.30
Florbal TJ Kobylisy D 1 FBC DYNAMIS C So 19.01.2019 14.40

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 3 FBC DYNAMIS C So 17.11.2018 13.40
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A So 14.12.2019 09.00
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 18.30
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 18.30
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 10.10
FBC JELENI UNHOŠŤ 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2018 17.20
FBC Ressler boys 1 FBC DYNAMIS B Ne 10.12.2017 16.00
IBK Kubánský Klan C 1 FBC DYNAMIS C So 27.04.2019 11.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 31.03.2019 903 2' Nadzvedávání hokejky Florbalová akademie MB B
Ne 31.03.2019 903 2' Nadzvedávání hokejky Florbalová akademie MB B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019   FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
Ne 17.02.2019   Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019   TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 02.02.2019   FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019   ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019   Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019   SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 22.12.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018   FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018   SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 29.04.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018   Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 22.04.2018   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018   Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
So 07.04.2018   FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018   FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 25.03.2018   FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018   FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018   FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017   FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017   FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
So 18.11.2017   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
So 18.11.2017   AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
bottom