Petr Marušák

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 5 ø0.3 8 ø0.4 13 ø0.7
2018/19 FBC DYNAMIS B 10 50.0% 6 ø0.6 5 ø0.5 11 ø1.1
2017/18 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 4 ø0.2 8 ø0.4 12 ø0.6
2017/18 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 1 ø0.3 4 ø1.0 5 ø1.3
2017/18 FBC DYNAMIS C 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 3 ø0.2 8 ø0.4 11 ø0.6
2016/17 FBC DYNAMIS B 4 18.2% 1 ø0.3 4 ø1.0 5 ø1.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 18 38.3% 4 ø0.2 10 ø0.6 14 ø0.8
TJ Radlice 6 14.3% 3 ø0.5 5 ø0.8 8 ø1.3
Jedenáctka VS 4 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 4 12.1% 1 ø0.3 5 ø1.3 6 ø1.5
SH Radotín 4 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 4 7.6% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 2 ø0.5 3 ø0.8 5 ø1.3
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
Gym. Sedlčany 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
SH BIOS Kladno 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Děkanka 2 6.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Hořovice 2 50.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 2 16.7% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 2 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 1 25.0% 1 ø1.0 1 ø1.0 2 ø2.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 0 1
ČALA Jiří 0 0 0 0 4 4
DIMITROV Martin 0 0 0 0 1 1
FISCHER Luboš 0 0 0 1 1 2
HARMACH Michael 0 0 0 1 2 3
HROCH Jaroslav 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 0 1 1
JINDRA Martin 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 0 1
MARTYNEK David 0 0 0 3 7 10
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 1 1 2
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 3 1 4
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
SLOVÁK František 0 0 0 1 3 4
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 2 2
TRMOTA Jakub 0 0 0 0 1 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 2 0 2
TYČ Matěj 0 0 0 2 6 8
WURST David 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 1 2
ZIBNER Václav 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 4 So 09.02.2019 10.10
2 .třetina 8 So 04.05.2019 18.30
3 .třetina 8 So 13.04.2019 13.40

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 8 So 04.05.2019 16.10
2. třetina 13 So 09.02.2019 13.40
3. třetina 16 So 13.04.2019 13.40

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Uhřiněves 2 FBC DYNAMIS B So 04.05.2019 18.30
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 18.30
FBC Kralupy n/V B 1 FBC DYNAMIS A So 16.03.2019 18.30
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 10.10
FBC Lions Mladá Boleslav 1 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 18.20
VSK ČVUT Praha Neo 1 FBC DYNAMIS A Ne 22.04.2018 13.40
Florbal Team Nebušice 1 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 17.20
TJ Sokol Kostomlaty n/L 1 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 15.00
Florbal Team Nebušice 1 FBC DYNAMIS A Ne 22.10.2017 19.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Florbal Team Nebušice 3 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 17.20
FBC Vlci Tatran Kostelec 3 FBC DYNAMIS B So 29.10.2016 13.40
FBC Lions Mladá Boleslav 2 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 18.20
FBC Hamsters Vysočany 2 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2018 11.30
VSK ČVUT Praha Neo 2 FBC DYNAMIS A Ne 22.04.2018 13.40
Orka Čelákovice B 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 14.50
Poison 2 FBC DYNAMIS A So 17.12.2016 12.30
TJ Lokomotiva Rakovník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 14.10.2018 14.50
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 18.30
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 29.04.2018 909 2' Hrubost TJ Lokomotiva Rakovník
So 07.04.2018 901 2' Sekání FBC Kutná Hora C
So 07.04.2018 909 2' Hrubost FBC Kutná Hora C
So 24.02.2018 904 5' Vysoká hokejka FbK Neveklov
So 10.02.2018 909 2' Hrubost TJ Lokomotiva Rakovník
So 06.01.2018 909 2' Hrubost Florbal Team Nebušice
So 08.04.2017 901 2' Sekání Vasara
So 17.12.2016 910 2' Držení FBC Merkur Praha
So 24.09.2016 911 2' Bránění ve hře FBC Kutná Hora B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 09.02.2019   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 26.01.2019   FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019   TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 19.01.2019   J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
Ne 18.11.2018   SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 27.10.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018   FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018   FBC Ressler boys 1   : 5 ( 0:1, 1:1, 0:3 )
Ne 14.10.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 07.10.2018   FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018   TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018   Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 29.04.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018   Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 22.04.2018   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018   Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018   FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018   FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
So 24.02.2018   FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018   SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 10.02.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018   Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018   FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018   FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 06.01.2018   Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018   TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 17.12.2017   SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017   AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 03.12.2017   Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017   SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 17.09.2017   FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017   TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 08.04.2017   Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017   Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 18.03.2017   FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017   Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
Ne 26.02.2017   Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017   FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 25.02.2017   FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017   FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017   VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017   Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017   FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017   FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016   Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016   FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016   FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016   FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 29.10.2016   FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016   FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
So 15.10.2016   Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016   Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016   FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016   FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
bottom