Luboš Fischer

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2016/17 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 1 ø0.1 6 ø0.4 7 ø0.5
2016/17 FBC DYNAMIS B 2 9.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2015/16 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2014/15 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
2013/14 FBC DYNAMIS A 15 83.3% 2 ø0.1 3 ø0.2 5 ø0.3
2012/13 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2011/12 FBC DYNAMIS A 15 75.0% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2011/12 FBC DYNAMIS B 6 31.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2010/11 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 2 ø0.1 1 ø0.1 3 ø0.2
2009/10 FBC DYNAMIS A 20 90.9% 4 ø0.2 3 ø0.2 7 ø0.4
2008/09 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2008/09 FBC DYNAMIS B 14 77.8% 5 ø0.4 6 ø0.4 11 ø0.8
2007/08 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 4 ø0.2 4 ø0.2 8 ø0.4
2007/08 FBC DYNAMIS B 14 77.8% 2 ø0.1 4 ø0.3 6 ø0.4
2006/07 FBC DYNAMIS B 22 91.7% 5 ø0.2 7 ø0.3 12 ø0.6

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 20 37.7% 2 ø0.1 7 ø0.4 9 ø0.5
Sport Eden Beroun 20 41.7% 1 ø0.1 5 ø0.3 6 ø0.3
Unihoc Aréna Praha 18 56.3% 3 ø0.2 2 ø0.1 5 ø0.3
SH Děkanka 16 53.3% 1 ø0.1 5 ø0.3 6 ø0.4
SH Zličín 15 30.0% 2 ø0.1 0 ø0.0 2 ø0.1
TJ Radlice 14 33.3% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4
ČVUT Pod Juliskou 13 72.2% 1 ø0.1 4 ø0.3 5 ø0.4
SH Králův Dvůr 12 36.4% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.2
ZŠ Kunratice 11 50.0% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
SH Štěrboholy 10 83.3% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
SH Čakovice 8 80.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 7 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Gym. Sedlčany 6 75.0% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
SH Zruč n Sázavou 6 75.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
Sparta II 6 66.7% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
TJ Spartak Vlašim 6 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Benátky n.Jiz. 5 83.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 4 25.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
SH Neveklov 4 50.0% 3 ø0.8 2 ø0.5 5 ø1.3
SH Radotín 4 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Lyc. Drtinova 3 42.9% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
ZŠ Jirásk.Benešov 3 75.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Bystřice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hamr Bráník 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 2 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 25.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
X3M Arena Barrandov 1 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 1 0 1
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 0 1 1
BUČEK Tomáš 0 0 0 1 1 2
CVRK Martin 0 0 0 0 1 1
ČALA Jiří 0 0 0 0 1 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 0 1 1
HARMACH Michael 0 0 0 0 4 4
KÖNIGSMARK Marek 0 0 0 1 0 1
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 4 9 13
MARTYNEK David 0 0 0 3 4 7
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 1 2
MERAVÝ Martin 0 0 0 0 1 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 2 2 4
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 1 1 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
ROUBAL David 0 0 0 1 2 3
SMETANA Martin 0 0 0 3 2 5
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 1 1
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 0 1 1
VERNER Jakub 0 0 0 0 1 1
VORÁČ Michal 0 0 0 0 1 1
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 0 1 1
WYGRYS Marek 0 0 0 1 0 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 1 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 1 1 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 10 So 23.11.2013 11.30
2 .třetina 9 So 05.10.2013 17.20
3 .třetina 6 So 24.09.2016 11.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 16 So 25.02.2017 16.10
2. třetina 7 So 17.10.2015 12.40
3. třetina 17 So 18.03.2017 10.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FKMP Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.09.2009 13.50
Goalbusters 2 FBC DYNAMIS B So 29.11.2008 15.00
FBC Vittoria South Town 1 FBC DYNAMIS A So 24.09.2016 11.30
Sport Eden Beroun B 1 FBC DYNAMIS A So 23.11.2013 11.30
Red Dragons Hořovice B 1 FBC DYNAMIS A So 05.10.2013 17.20
SK Florbal Benešov B 1 FBC DYNAMIS A So 26.02.2011 18.30
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A So 29.01.2011 17.50
Las Plantas 1 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
FbC Barracudas Slaný 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.09.2009 10.20
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Pitbulls Kolín B 2 FBC DYNAMIS A So 25.02.2017 16.10
FBC TJ Lokomotiva Zdice 2 FBC DYNAMIS A So 05.12.2009 13.50
FbK Sokol Vlašim 2 FBC DYNAMIS B So 04.10.2008 12.40
FC Bílé Hole 2 FBC DYNAMIS B So 10.11.2007 12.40
Poison 1 FBC DYNAMIS A So 18.03.2017 10.20
VSK ČVUT Praha Neo 1 FBC DYNAMIS A Ne 29.01.2017 18.20
FBC Vittoria South Town 1 FBC DYNAMIS A So 24.09.2016 11.30
FBC Kutná Hora B 1 FBC DYNAMIS A So 24.09.2016 09.10
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 17.10.2015 12.40
TJ Kyje 1 FBC DYNAMIS A So 28.03.2015 10.20

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 07.11.2015 907 2' Nedovolené vrážení SK Bruisers Dejvice
So 12.04.2014 903 2' Nadzvedávání hokejky FBC Violets Prague
So 06.04.2013 901 2' Sekání FbK 1996 Příbram
So 05.01.2013 902 2' Blokování hokejky Fbk Buldoci Radotín
Ne 13.11.2011 901 2' Sekání TBC Horoměřice B
So 05.11.2011 914 2' Hra v malém branovišti FBC Pitbulls Kolín
Ne 12.12.2010 914 2' Hra v malém branovišti Florbal Sedlčany
So 25.09.2010 911 2' Bránění ve hře SK florbal klub Petrovice
Ne 05.04.2009 925 2' Nesportovní chování J.B.M. Praha
Ne 05.04.2009 901 2' Sekání FC Astra
Ne 05.04.2009 923 2' Opakované přestupky FC Astra
So 28.03.2009 922 2' Špatné střídání Florbal Sedlčany
Ne 17.02.2008 919 2' Hra na zemi Skeletons Praha

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 18.03.2017 FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017 Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 25.02.2017 FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017 FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017 VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017 Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017 FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017 FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
Ne 18.12.2016 FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016 Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
So 17.12.2016 Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016 FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 15.10.2016 Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016 Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016 FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016 FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016 Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016 FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016 Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016 Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016 FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016 SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016 FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016 Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016 SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015 Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015 SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015 FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015 FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015 FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015 FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015 Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015 SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015 TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015 IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015 Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015 Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
Ne 01.02.2015 Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015 IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 12.04.2014 FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014 FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014 FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014 Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014 FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014 FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014 IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014 Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014 Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013 FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013 FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013 Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013 FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
So 05.10.2013 Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013 Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013 TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
Ne 28.04.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
So 06.04.2013 FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013 Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013 FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013 FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
So 26.01.2013 FBC Ressler boys 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 26.01.2013 FC Bourbon SK Praha 4 2   : 3 ( 2:0, 0:0, 0:3 )
So 05.01.2013 Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013 ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 08.12.2012 TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012 Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 24.11.2012 FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012 FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012 FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 04.11.2012 FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
Ne 14.10.2012 FBC Ressler boys 3   : 7 ( 1:1, 1:2, 1:4 )
So 15.09.2012 FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012 Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 05.05.2012 Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 14.04.2012 FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012 Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
So 24.03.2012 TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
So 24.03.2012 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 5 ( 0:1, 0:2, 2:2 )
Ne 18.03.2012 FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012 FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 19.02.2012 SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012 VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
So 07.01.2012 SKP Olympia Kutná Hora B 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 17.12.2011 Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 19.11.2011 FBK VŠSK PaedF UK B 6   : 4 ( 3:1, 1:1, 2:2 )
So 19.11.2011 FbK Wildcats Praha B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
Ne 13.11.2011 Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011 TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
So 05.11.2011 FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 05.11.2011 SSK Future Old Boys C 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 25.09.2011 Black Angles 2   : 12 ( 1:3, 0:2, 1:7 )
Ne 25.09.2011 SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 18.09.2011 T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011 FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
Ne 17.04.2011 Florbal Sedlčany 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011 FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011 Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011 Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011 FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011 SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011 VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011 Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011 SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011 J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010 Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010 Florbal Sedlčany 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010 FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010 FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 16.10.2010 Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010 VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 25.09.2010 SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010 J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
So 24.04.2010 Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010 J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010 FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010 Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010 ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 30.01.2010 Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010 FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010 FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009 Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009 J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009 FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009 FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009 Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009 ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009 FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009 Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009 Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009 FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009 FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
Ne 05.04.2009 J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009 FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 28.03.2009 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009 FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 15.03.2009 FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009 Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009 FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009 Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009 IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009 FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009 AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
So 07.02.2009 SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009 FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
Ne 25.01.2009 SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
So 29.11.2008 Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008 FC Bučis Team 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 23.11.2008 ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008 FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
Ne 09.11.2008 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
Ne 26.10.2008 FbK Neveklov 3   : 6 ( 3:0, 0:3, 0:3 )
Ne 26.10.2008 SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 18.10.2008 IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008 FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008 SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008 FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 04.10.2008 AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008 Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008 SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 20.09.2008 FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
Ne 27.04.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 27.04.2008 FbK Sokol Vlašim 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 19.04.2008 Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
Ne 13.04.2008 Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
Ne 13.04.2008 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
So 05.04.2008 FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008 SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 30.03.2008 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008 FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 02.03.2008 FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008 Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 24.02.2008 Mosquitos 3   : 2 ( 1:0, 1:0, 1:2 )
Ne 17.02.2008 Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
Ne 03.02.2008 Start Nusle "B" 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
Ne 03.02.2008 FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 02.02.2008 FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
Ne 13.01.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 13.01.2008 FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007 SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 10.11.2007 FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
So 10.11.2007 FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
So 27.10.2007 Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007 Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007 FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007 FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
Ne 15.04.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 15.04.2007 FBC Vinořská Zvěř 3   : 3 ( 0:0, 3:1, 0:2 )
Ne 25.03.2007 Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007 FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007 FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 04.03.2007 FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007 SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007 FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 27.01.2007 Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007 FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007 FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007 FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007 SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007 FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
Ne 19.11.2006 FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006 Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006 FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006 FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 30.09.2006 FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006 FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
bottom