Martin Žofka

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2010/11 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 7 ø1.4 2 ø0.4 9 ø1.8
2009/10 FBC DYNAMIS A 20 90.9% 35 ø1.8 35 ø1.8 70 ø3.5
2008/09 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 14 ø0.8 22 ø1.3 36 ø2.1
2008/09 FBC DYNAMIS B 1 5.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 15 ø0.8 10 ø0.5 25 ø1.3
2007/08 FBC DYNAMIS B 1 5.6% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
2006/07 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 9 ø0.6 2 ø0.1 11 ø0.7
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 3 ø0.2 3 ø0.2 6 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 14 28.0% 5 ø0.4 0 ø0.0 5 ø0.4
Unihoc Aréna Praha 13 40.6% 8 ø0.6 8 ø0.6 16 ø1.2
SH Stochov 10 18.9% 10 ø1.0 17 ø1.7 27 ø2.7
TJ Radlice 10 23.8% 5 ø0.5 7 ø0.7 12 ø1.2
SH Děkanka 8 26.7% 3 ø0.4 4 ø0.5 7 ø0.9
SH Štěrboholy 7 58.3% 2 ø0.3 5 ø0.7 7 ø1.0
SH Králův Dvůr 5 15.2% 6 ø1.2 8 ø1.6 14 ø2.8
ZŠ Kunratice 5 23.8% 6 ø1.2 5 ø1.0 11 ø2.2
ČVUT Pod Juliskou 4 22.2% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
Sparta II 4 44.4% 7 ø1.8 1 ø0.3 8 ø2.0
SH Čakovice 3 30.0% 9 ø3.0 4 ø1.3 13 ø4.3
SH Bystřice 2 50.0% 4 ø2.0 2 ø1.0 6 ø3.0
SH Hamr Bráník 2 100.0% 2 ø1.0 3 ø1.5 5 ø2.5
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 3 ø1.5 5 ø2.5 8 ø4.0
SH Neveklov 2 25.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
ZŠ Jirásk.Benešov 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
Lyc. Drtinova 1 14.3% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0
SH Kladno přetlak. 1 4.8% 5 ø5.0 3 ø3.0 8 ø8.0
SH Radotín 1 8.3% 1 ø1.0 1 ø1.0 2 ø2.0
TJ Ruzyně 1 12.5% 1 ø1.0 1 ø1.0 2 ø2.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 4 1 5
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 2 0 2
FISCHER Luboš 0 0 0 1 1 2
HÁJEK Matěj 0 0 0 4 0 4
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 1 1 2
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 1 2 3
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 12 15 27
MARTYNEK David 0 0 0 0 3 3
MERAVÝ Martin 0 0 0 2 3 5
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 1 1 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 2 2 4
RÍDL Zdeněk 0 0 0 1 1 2
ROUBAL David 0 0 0 4 0 4
SMETANA Martin 0 0 0 2 7 9
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 1 0 1
ŽOFKA Michal 0 0 0 27 36 63

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 15 So 24.04.2010 17.20
2 .třetina 39 Ne 17.04.2011 10.20
3 .třetina 29 Ne 17.04.2011 10.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 27 So 02.04.2011 12.40
2. třetina 27 So 24.04.2010 17.20
3. třetina 21 So 02.04.2011 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín 6 FBC DYNAMIS A Ne 01.11.2009 15.00
FBC TJ Lokomotiva Zdice 5 FBC DYNAMIS A So 10.04.2010 13.50
Sokol Beroun Machos 5 FBC DYNAMIS A So 30.01.2010 18.30
Las Plantas 4 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
Fbk Sokol Bubeneč 3 FBC DYNAMIS A So 02.04.2011 12.40
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 10.10.2009 18.30
FK Konzervy 3 FBC DYNAMIS A So 12.01.2008 08.00
Florbal Sedlčany 2 FBC DYNAMIS A Ne 17.04.2011 10.20
FT Sokol Břevnov 2 FBC DYNAMIS A So 10.04.2010 17.20
ACEMA Sparta Praha C 2 FBC DYNAMIS A Ne 14.03.2010 16.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Las Plantas 5 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
AGC Malá Strana B 5 FBC DYNAMIS A Ne 15.02.2009 15.00
Fbk Buldoci Radotín 3 FBC DYNAMIS A So 27.02.2010 11.30
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 30.01.2010 18.30
FT Sokol Břevnov 3 FBC DYNAMIS A So 05.12.2009 18.30
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 10.10.2009 18.30
FBC Hamsters Vysočany B 3 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 17.20
FK Konzervy 3 FBC DYNAMIS A So 12.01.2008 08.00
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 12.40
FT Sokol Břevnov 2 FBC DYNAMIS A So 10.04.2010 17.20

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 19.12.2009 909 2' Hrubost J.B.M. Praha
So 28.02.2009 911 2' Bránění ve hře Athletics Praha B
Ne 02.03.2008 903 2' Nadzvedávání hokejky FBŠ Bohemians D
Ne 02.03.2008 901 2' Sekání Panthers Praha C
So 12.01.2008 919 2' Hra na zemi Lisboa 99
So 08.04.2006 925 2' Nesportovní chování FC Bílé Hole
So 07.01.2006 926 2' Hra bez hokejky SK florbal klub Petrovice
So 07.01.2006 904 2' Vysoká hokejka SK florbal klub Petrovice

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 17.04.2011   Florbal Sedlčany 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011   FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011   Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 26.02.2011   SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011   VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 24.04.2010   Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010   J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010   FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010   ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010   FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010   Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010   Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010   FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009   J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009   FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009   FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009   Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009   ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009   FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009   Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009   Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009   FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009   FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009   ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009   J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009   FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
Ne 15.03.2009   FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009   Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009   FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
So 28.02.2009   Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009   IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009   FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009   AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
Ne 25.01.2009   SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
Ne 23.11.2008   FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
So 18.10.2008   IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008   FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008   AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008   Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008   SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 19.04.2008   Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008   FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008   FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008   SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008   FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008   Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008   Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008   Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008   FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007   FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007   Goalbusters 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
So 01.12.2007   FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007   SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007   FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007   Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007   FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
So 22.09.2007   FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007   FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007   Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007   Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007   FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 18.03.2007   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007   Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007   FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
So 24.02.2007   FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007   SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
Ne 17.12.2006   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006   Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006   Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006   FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
So 04.11.2006   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006   Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006   Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006   FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
So 08.04.2006   FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006   FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006   FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006   FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006   FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006   SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005   FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005   FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005   FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005   SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005   FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005   FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
bottom