Michal Žofka

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2009/10 FBC DYNAMIS A 20 90.9% 42 ø2.1 33 ø1.7 75 ø3.8
2008/09 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 29 ø1.6 12 ø0.7 41 ø2.3
2007/08 FBC DYNAMIS A 11 55.0% 2 ø0.2 3 ø0.3 5 ø0.5

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 10 17.5% 19 ø1.9 8 ø0.8 27 ø2.7
SH Děkanka 4 13.3% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
Sparta II 4 44.4% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
TJ Radlice 4 8.7% 9 ø2.3 3 ø0.8 12 ø3.0
SH Čakovice 3 30.0% 4 ø1.3 6 ø2.0 10 ø3.3
SH Králův Dvůr 3 8.6% 7 ø2.3 4 ø1.3 11 ø3.7
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
SH Hamr Bráník 2 100.0% 4 ø2.0 1 ø0.5 5 ø2.5
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 4 ø2.0 4 ø2.0 8 ø4.0
SH Neveklov 2 25.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Radotín 2 14.3% 2 ø1.0 4 ø2.0 6 ø3.0
SH Štěrboholy 2 16.7% 6 ø3.0 2 ø1.0 8 ø4.0
TJ Ruzyně 2 20.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
Unihoc Aréna Praha 2 5.9% 5 ø2.5 4 ø2.0 9 ø4.5
ZŠ Kunratice 2 8.3% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
Lyc. Drtinova 1 14.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 1 4.8% 3 ø3.0 5 ø5.0 8 ø8.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2022/23 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 1 0 1
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 0 2 2
LACINA Jakub 0 0 0 16 10 26
MARTYNEK David 0 0 0 2 1 3
MERAVÝ Martin 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 1 2 3
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 4 5
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 1 2 3
RÍDL Zdeněk 0 0 0 1 0 1
SMETANA Martin 0 0 0 2 0 2
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 1 0 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 36 27 63

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 20 So 24.04.2010 17.20
2 .třetina 23 So 24.04.2010 17.20
3 .třetina 30 So 24.04.2010 17.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 11 So 24.04.2010 17.20
2. třetina 16 So 24.04.2010 17.20
3. třetina 21 So 24.04.2010 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Las Plantas 6 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
ACEMA Sparta Praha C 5 FBC DYNAMIS A So 14.11.2009 08.00
FBC TJ Lokomotiva Zdice 4 FBC DYNAMIS A So 05.12.2009 13.50
ACEMA Sparta Praha C 3 FBC DYNAMIS A Ne 14.03.2010 16.10
Fbk Buldoci Radotín 3 FBC DYNAMIS A So 27.02.2010 11.30
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 30.01.2010 18.30
AGC Malá Strana B 3 FBC DYNAMIS A Ne 15.02.2009 15.00
IB Vodolka Bejx B 3 FBC DYNAMIS A So 18.10.2008 12.40
FBC Kralupy n/V 3 FBC DYNAMIS A So 18.10.2008 08.00
SK Kladno Raisins 3 FBC DYNAMIS A So 20.09.2008 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Las Plantas 5 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
FBC TJ Lokomotiva Zdice 5 FBC DYNAMIS A So 10.04.2010 13.50
Sokol Beroun Machos 5 FBC DYNAMIS A So 30.01.2010 18.30
J.B.M. Praha 4 FBC DYNAMIS A So 19.12.2009 16.10
Noxa Ruzyně 3 FBC DYNAMIS A Ne 14.03.2010 19.40
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 10.10.2009 18.30
FBC TJ Lokomotiva Zdice 2 FBC DYNAMIS A So 05.12.2009 13.50
Fbk Buldoci Radotín 2 FBC DYNAMIS A Ne 01.11.2009 15.00
FBC Hamsters Vysočany B 2 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 17.20
ACEMA Sparta Praha C 2 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 11.30

Tresty

Datum Min Trest Soupeř
Ne 15.02.2009 2' 927 Špatné vybavení AGC Malá Strana B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 24.04.2010 Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010 J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010 FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010 FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010 Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010 ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010 FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010 Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010 Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 19.12.2009 Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009 J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009 FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009 FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009 Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009 ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009 FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009 Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009 Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009 FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009 FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009 FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009 ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009 J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009 FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
Ne 15.03.2009 FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009 Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
So 28.02.2009 Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009 IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009 FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009 AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
Ne 25.01.2009 SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
Ne 23.11.2008 ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008 FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
So 18.10.2008 IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008 FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008 AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008 Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008 SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 19.04.2008 Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008 FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008 SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 17.02.2008 Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
Ne 11.11.2007 SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
bottom