Pavel Končický

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2009/10 FBC DYNAMIS A 2 9.1% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2008/09 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 8 ø0.4 6 ø0.3 14 ø0.7
2008/09 FBC DYNAMIS B 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 4 ø0.2 2 ø0.1 6 ø0.3
2007/08 FBC DYNAMIS B 1 5.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS A 15 75.0% 6 ø0.4 6 ø0.4 12 ø0.8
2006/07 FBC DYNAMIS B 2 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 8 ø0.4 9 ø0.5 17 ø0.9
2004/05 FBC DYNAMIS A 23 95.8% 12 ø0.5 14 ø0.6 26 ø1.1

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 31 62.0% 13 ø0.4 11 ø0.4 24 ø0.8
SH Děkanka 12 40.0% 4 ø0.3 6 ø0.5 10 ø0.8
Unihoc Aréna Praha 9 28.1% 5 ø0.6 7 ø0.8 12 ø1.3
SH Stochov 6 11.3% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
SH Štěrboholy 6 50.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.3
TJ Radlice 6 14.3% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
ČVUT Pod Juliskou 5 27.8% 2 ø0.4 2 ø0.4 4 ø0.8
Lyc. Drtinova 5 71.4% 3 ø0.6 2 ø0.4 5 ø1.0
Sparta II 5 55.6% 2 ø0.4 1 ø0.2 3 ø0.6
ZŠ Kunratice 5 22.7% 2 ø0.4 1 ø0.2 3 ø0.6
SH Hamr Bráník 2 100.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SK Slavia 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Čakovice 1 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Uhříněves 1 100.0% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HÁJEK Matěj 0 0 0 3 3 6
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 1 0 1
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 13 16 29
MERAVÝ Martin 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Jiří 0 0 0 1 1 2
POTMĚŠIL Pavel 0 0 0 1 0 1
RÍDL Zdeněk 0 0 0 4 9 13
ROUBAL David 0 0 0 0 2 2
SMETANA Martin 0 0 0 2 5 7
ŽOFKA Michal 0 0 0 2 0 2
ŽOFKA Martin 0 0 0 2 1 3

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 9 Ne 05.04.2009 11.30
2 .třetina 12 Ne 23.11.2008 11.30
3 .třetina 17 So 25.04.2009 11.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 16 Ne 23.11.2008 18.30
2. třetina 8 So 25.04.2009 11.30
3. třetina 14 Ne 20.09.2009 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Falcons Žižkov 3 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
J.B.M. Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 05.04.2009 11.30
Athletics Praha B 2 FBC DYNAMIS A So 01.11.2008 09.10
SK florbal klub Petrovice 2 FBC DYNAMIS A So 24.02.2007 08.00
FT Sokol Břevnov 2 FBC DYNAMIS A So 13.01.2007 09.10
FBC Vysočany B 2 FBC DYNAMIS A So 12.03.2005 16.10
ACEMA Sparta Praha C 1 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 11.30
FBC Hamsters Vysočany B 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.03.2009 13.50
FC Astra 1 FBC DYNAMIS A Ne 23.11.2008 11.30
Kings Praha 1 FBC DYNAMIS A So 20.09.2008 18.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Vlci Tatran Kostelec 3 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 17.20
FBC Sportcentrum 2000 2 FBC DYNAMIS A So 24.02.2007 11.30
SK florbal klub Petrovice 2 FBC DYNAMIS A So 24.02.2007 08.00
FbK Wildcats Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 25.09.2005 11.30
SK Termix by Akses 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
WC Wozíčkáři 2 FBC DYNAMIS A So 16.10.2004 11.30
FBC Falcons Žižkov 2 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.09.2009 13.50
ACEMA Sparta Praha C 1 FBC DYNAMIS A So 25.04.2009 11.30
IB Vodolka Bejx B 1 FBC DYNAMIS A So 28.02.2009 09.10

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 05.04.2008 922 2' Špatné střídání SK Florbal Benešov B
Ne 15.04.2007 923 2' Opakované přestupky FBC Lynx
So 27.11.2004 902 2' Blokování hokejky FBC Thunder balls B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 20.09.2009 FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009 FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009 FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009 ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009 J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009 FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
Ne 15.03.2009 FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009 Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009 Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009 IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009 FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009 AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
Ne 25.01.2009 SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
Ne 23.11.2008 ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008 FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
So 01.11.2008 J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008 Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
So 18.10.2008 IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008 FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008 FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 04.10.2008 AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008 Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008 SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 19.04.2008 Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008 FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008 SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008 FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008 Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008 Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007 SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
So 27.10.2007 Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007 Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007 FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007 FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007 SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
Ne 15.04.2007 Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007 FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
So 24.02.2007 FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007 SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 10.02.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 13.01.2007 FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006 Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006 Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006 FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
Ne 24.09.2006 SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006 FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006 FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006 SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005 SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 16.04.2005 Pallotaikurit 2   : 9 ( 2:0, 0:5, 0:4 )
So 16.04.2005 Wizards DDM Praha 10 2   : 7 ( 2:1, 0:2, 0:4 )
So 12.03.2005 FBC Vysočany B 5   : 3 ( 1:1, 1:1, 3:1 )
So 12.03.2005 WC Wozíčkáři 4   : 7 ( 3:3, 1:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005 FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 FBC Falcons Žižkov 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005 Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005 Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004 FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004 FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004 WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004 FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004 FBC Falcons Žižkov 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004 Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004 Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004 FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004 FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004 WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004 SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004 FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
So 25.09.2004 FBC Falcons Žižkov 14   : 1 ( 2:1, 5:0, 7:0 )
bottom