Martin Meravý

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2007/08 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 13 ø0.7 7 ø0.4 20 ø1.0
2007/08 FBC DYNAMIS B 8 44.4% 9 ø1.1 1 ø0.1 10 ø1.3
2006/07 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 10 ø0.6 1 ø0.1 11 ø0.7
2006/07 FBC DYNAMIS B 11 45.8% 4 ø0.4 3 ø0.3 7 ø0.6
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 8 ø0.4 4 ø0.2 12 ø0.7

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 17 34.0% 5 ø0.3 4 ø0.2 9 ø0.5
ČVUT Pod Juliskou 10 55.6% 4 ø0.4 1 ø0.1 5 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 10 31.3% 6 ø0.6 4 ø0.4 10 ø1.0
TJ Radlice 8 19.1% 7 ø0.9 0 ø0.0 7 ø0.9
SH Děkanka 6 20.0% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
SH Štěrboholy 6 50.0% 5 ø0.8 2 ø0.3 7 ø1.2
ZŠ Kunratice 6 27.3% 8 ø1.3 0 ø0.0 8 ø1.3
SH Stochov 3 5.7% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
Sparta II 3 33.3% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
Lyc. Drtinova 2 28.6% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Neveklov 2 25.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 8 2 10
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 3 0 3
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 0 1 1
KÖNIGSMARK Marek 0 0 0 1 0 1
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 1 2
MARTYNEK David 0 0 0 1 0 1
NERAD Ondřej 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 2 5 7
ROUBAL David 0 0 0 5 1 6
SMETANA Martin 0 0 0 6 2 8
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 1 0 1
VERNER Jakub 0 0 0 3 0 3
ŽOFKA Michal 0 0 0 0 1 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 3 2 5

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 16 Ne 13.04.2008 13.50
2 .třetina 13 So 19.04.2008 15.00
3 .třetina 15 Ne 13.04.2008 13.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 So 19.04.2008 15.00
2. třetina 5 So 19.04.2008 09.10
3. třetina 5 So 05.04.2008 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Goalbusters 3 FBC DYNAMIS B Ne 13.04.2008 13.50
FC Bílé Hole 3 FBC DYNAMIS B Ne 30.03.2008 12.40
FBŠ Bohemians D 2 FBC DYNAMIS A Ne 02.03.2008 13.50
FLK Zdar Bar 2 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 11.30
FBC Hypnotix 2 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2007 18.30
Athletics Praha B 2 FBC DYNAMIS A So 28.04.2007 10.20
Athletics Praha B 2 FBC DYNAMIS A Ne 26.11.2006 17.20
FBC Vlci Tatran Kostelec 2 FBC DYNAMIS A So 07.01.2006 11.30
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 19.04.2008 15.00
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 19.04.2008 15.00
FbK Neveklov 1 FBC DYNAMIS A So 19.04.2008 09.10
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50
FBŠ Bohemians D 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.03.2008 13.50
Panthers Praha C 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.03.2008 10.20
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 02.02.2008 12.40
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2007 16.10
SK florbal klub Petrovice 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.09.2006 17.20
FBC Hornets Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 08.04.2006 16.10
FBC Vinořská Zvěř 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 12.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 08.10.2006 923 2' Opakované přestupky FBC Sportcentrum 2000
So 30.09.2006 911 2' Bránění ve hře SK Bruisers Dejvice

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 19.04.2008 Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
Ne 13.04.2008 Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
Ne 13.04.2008 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
So 05.04.2008 FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008 SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 30.03.2008 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008 FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 02.03.2008 FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008 Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008 Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
Ne 03.02.2008 Start Nusle "B" 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
Ne 03.02.2008 FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 02.02.2008 FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007 SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007 FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 10.11.2007 FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
So 10.11.2007 FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
Ne 28.10.2007 Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007 Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007 FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007 FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007 SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007 Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007 Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007 FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 25.03.2007 Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007 FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007 FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 18.03.2007 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007 Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007 FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
Ne 14.01.2007 FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007 SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007 FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.01.2007 FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006 Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
Ne 19.11.2006 FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006 Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006 FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
So 30.09.2006 FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006 FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 24.09.2006 SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006 FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006 FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006 SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005 FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
bottom