Martin Meravý

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2007/08 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 13 ø0.7 7 ø0.4 20 ø1.0
2007/08 FBC DYNAMIS B 8 44.4% 9 ø1.1 1 ø0.1 10 ø1.3
2006/07 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 10 ø0.6 1 ø0.1 11 ø0.7
2006/07 FBC DYNAMIS B 11 45.8% 4 ø0.4 3 ø0.3 7 ø0.6
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 8 ø0.4 4 ø0.2 12 ø0.7

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 17 34.0% 5 ø0.3 4 ø0.2 9 ø0.5
ČVUT Pod Juliskou 10 55.6% 4 ø0.4 1 ø0.1 5 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 10 31.3% 6 ø0.6 4 ø0.4 10 ø1.0
TJ Radlice 8 19.1% 7 ø0.9 0 ø0.0 7 ø0.9
SH Děkanka 6 20.0% 3 ø0.5 2 ø0.3 5 ø0.8
SH Štěrboholy 6 50.0% 5 ø0.8 2 ø0.3 7 ø1.2
ZŠ Kunratice 6 28.6% 8 ø1.3 0 ø0.0 8 ø1.3
SH Stochov 3 5.7% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
Sparta II 3 33.3% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
Lyc. Drtinova 2 28.6% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Neveklov 2 25.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 8 2 10
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 3 0 3
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 0 1 1
KÖNIGSMARK Marek 0 0 0 1 0 1
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 1 2
MARTYNEK David 0 0 0 1 0 1
NERAD Ondřej 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 2 5 7
ROUBAL David 0 0 0 5 1 6
SMETANA Martin 0 0 0 6 2 8
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 1 0 1
VERNER Jakub 0 0 0 3 0 3
ŽOFKA Michal 0 0 0 0 1 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 3 2 5

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 16 Ne 13.04.2008 13.50
2 .třetina 13 So 19.04.2008 15.00
3 .třetina 15 Ne 13.04.2008 13.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 So 19.04.2008 15.00
2. třetina 5 So 19.04.2008 09.10
3. třetina 5 So 05.04.2008 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Goalbusters 3 FBC DYNAMIS B Ne 13.04.2008 13.50
FC Bílé Hole 3 FBC DYNAMIS B Ne 30.03.2008 12.40
FBŠ Bohemians D 2 FBC DYNAMIS A Ne 02.03.2008 13.50
FLK Zdar Bar 2 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 11.30
FBC Hypnotix 2 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2007 18.30
Athletics Praha B 2 FBC DYNAMIS A So 28.04.2007 10.20
Athletics Praha B 2 FBC DYNAMIS A Ne 26.11.2006 17.20
FBC Vlci Tatran Kostelec 2 FBC DYNAMIS A So 07.01.2006 11.30
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 19.04.2008 15.00
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 19.04.2008 15.00
FbK Neveklov 1 FBC DYNAMIS A So 19.04.2008 09.10
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50
FBŠ Bohemians D 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.03.2008 13.50
Panthers Praha C 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.03.2008 10.20
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 02.02.2008 12.40
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2007 16.10
SK florbal klub Petrovice 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.09.2006 17.20
FBC Hornets Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 08.04.2006 16.10
FBC Vinořská Zvěř 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 12.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 08.10.2006 923 2' Opakované přestupky FBC Sportcentrum 2000
So 30.09.2006 911 2' Bránění ve hře SK Bruisers Dejvice

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 19.04.2008   Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008   FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
Ne 13.04.2008   Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
Ne 13.04.2008   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
So 05.04.2008   FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008   SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 30.03.2008   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008   FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 02.03.2008   FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008   Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008   Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
Ne 03.02.2008   Start Nusle "B" 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
Ne 03.02.2008   FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 02.02.2008   FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008   Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008   FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007   FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007   FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007   SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007   FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 10.11.2007   FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
So 10.11.2007   FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
Ne 28.10.2007   Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007   FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007   Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007   FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007   FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007   SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007   Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007   Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007   FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 25.03.2007   Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007   FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007   FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 18.03.2007   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007   Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007   FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
Ne 14.01.2007   FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007   SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007   FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.01.2007   FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006   Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006   Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006   FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
Ne 19.11.2006   FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
So 04.11.2006   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006   Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006   Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006   FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
So 30.09.2006   FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006   FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 24.09.2006   SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006   FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006   FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006   FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006   FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006   FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006   SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005   FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005   FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005   FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005   SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005   FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005   FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
bottom