Lukáš Bartůšek

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2008/09 FBC DYNAMIS B 3 16.7% 1 ø0.3 6 ø2.0 7 ø2.3
2007/08 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 3 ø0.2 13 ø0.7 16 ø0.9
2007/08 FBC DYNAMIS B 2 11.1% 1 ø0.5 2 ø1.0 3 ø1.5
2006/07 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 6 ø0.4 3 ø0.2 9 ø0.6
2005/06 FBC DYNAMIS A 16 88.9% 5 ø0.3 2 ø0.1 7 ø0.4

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 13 26.0% 3 ø0.2 1 ø0.1 4 ø0.3
TJ Radlice 7 16.7% 0 ø0.0 2 ø0.3 2 ø0.3
Unihoc Aréna Praha 6 18.8% 4 ø0.7 1 ø0.2 5 ø0.8
ZŠ Kunratice 6 28.6% 2 ø0.3 7 ø1.2 9 ø1.5
SH Děkanka 5 16.7% 1 ø0.2 2 ø0.4 3 ø0.6
SH Neveklov 4 50.0% 1 ø0.3 10 ø2.5 11 ø2.8
SH Štěrboholy 4 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 3 16.7% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
Sparta II 3 33.3% 2 ø0.7 0 ø0.0 2 ø0.7
Lyc. Drtinova 2 28.6% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Stochov 1 1.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
FISCHER Luboš 0 0 0 0 1 1
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 1 0 1
KUČERA Jan 0 0 0 1 1 2
LACINA Jakub 0 0 0 1 2 3
MARTYNEK David 0 0 0 0 2 2
MERAVÝ Martin 0 0 0 2 8 10
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 3 3
SMETANA Martin 0 0 0 3 5 8
SOUKUP David 0 0 0 1 0 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 1 4 5

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 4 So 19.04.2008 15.00
2 .třetina 6 Ne 13.04.2008 13.50
3 .třetina 6 So 25.04.2009 15.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 8 So 25.04.2009 11.30
2. třetina 12 So 25.04.2009 15.00
3. třetina 6 So 25.04.2009 15.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Poison 2 FBC DYNAMIS A So 04.11.2006 08.00
SK florbal klub Petrovice 2 FBC DYNAMIS A Ne 24.09.2006 17.20
FBC Vinořská Zvěř 2 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 12.40
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 19.04.2008 15.00
FbK Neveklov 1 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 16.10
Skeletons Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2007 15.00
FT Sokol Břevnov 1 FBC DYNAMIS A So 13.01.2007 09.10
SK B.U.H. Praha B 1 FBC DYNAMIS A Ne 17.12.2006 11.30
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS A So 08.04.2006 13.50
SK florbal klub Petrovice 1 FBC DYNAMIS A So 08.04.2006 08.00

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FLK Zdar Bar 3 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50
Goalbusters 3 FBC DYNAMIS B So 25.04.2009 15.00
FC Bučis Team 3 FBC DYNAMIS B So 25.04.2009 11.30
Lisboa 99 2 FBC DYNAMIS A So 19.04.2008 15.00
FLK Zdar Bar 2 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 11.30
Goalbusters 2 FBC DYNAMIS B Ne 13.04.2008 13.50
SK Florbal Benešov B 1 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 10.20
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 02.02.2008 12.40
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 12.01.2008 11.30
FK Konzervy 1 FBC DYNAMIS A So 12.01.2008 08.00

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 25.04.2009   Goalbusters 5   : 6 ( 0:3, 1:2, 4:1 )
So 25.04.2009   FC Bučis Team 5   : 4 ( 2:2, 2:0, 1:2 )
Ne 08.03.2009   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 19.04.2008   Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008   FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
Ne 13.04.2008   Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
So 05.04.2008   FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008   SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 17.02.2008   Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008   Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008   FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007   FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007   FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007   SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007   FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007   Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007   FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007   Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 29.09.2007   Start Nusle "B" 1   : 4 ( 0:2, 0:2, 1:0 )
So 22.09.2007   FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007   FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007   SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007   Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007   Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007   FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 18.03.2007   Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007   FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
So 24.02.2007   FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 13.01.2007   FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006   Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006   FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
So 04.11.2006   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006   Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 08.10.2006   Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006   FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
Ne 24.09.2006   SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006   FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006   FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006   FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006   FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006   FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006   SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005   FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005   FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005   FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005   SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
bottom