Jakub Lacina

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 50.0% 2 ø2.0 0 ø0.0 2 ø2.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 6 37.5% 2 ø0.3 3 ø0.5 5 ø0.8
2019/20 FBC DYNAMIS B 14 100.0% 17 ø1.2 15 ø1.1 32 ø2.3
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 24 100.0% 25 ø1.0 32 ø1.3 57 ø2.4
2017/18 FBC DYNAMIS B 16 80.0% 11 ø0.7 8 ø0.5 19 ø1.2
2017/18 FBC DYNAMIS C 6 30.0% 5 ø0.8 8 ø1.3 13 ø2.2
2016/17 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 8 ø0.5 9 ø0.6 17 ø1.1
2016/17 FBC DYNAMIS B 2 9.1% 4 ø2.0 0 ø0.0 4 ø2.0
2015/16 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 19 ø1.0 15 ø0.8 34 ø1.7
2014/15 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 14 ø0.7 16 ø0.8 30 ø1.5
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 20 ø1.1 8 ø0.4 28 ø1.6
2012/13 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 12 ø0.7 7 ø0.4 19 ø1.1
2011/12 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 16 ø0.8 8 ø0.4 24 ø1.2
2011/12 FBC DYNAMIS B 7 36.8% 5 ø0.7 4 ø0.6 9 ø1.3
2010/11 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 10 ø0.7 8 ø0.6 18 ø1.3
2009/10 FBC DYNAMIS A 18 81.8% 23 ø1.3 13 ø0.7 36 ø2.0
2008/09 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 16 ø0.8 18 ø1.0 34 ø1.8
2008/09 FBC DYNAMIS B 10 55.6% 6 ø0.6 3 ø0.3 9 ø0.9
2007/08 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 12 ø0.7 8 ø0.4 20 ø1.1
2007/08 FBC DYNAMIS B 3 16.7% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
2006/07 FBC DYNAMIS A 19 95.0% 6 ø0.3 12 ø0.6 18 ø1.0
2006/07 FBC DYNAMIS B 12 50.0% 7 ø0.6 5 ø0.4 12 ø1.0
2005/06 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 17 ø0.9 7 ø0.4 24 ø1.3
2004/05 FBC DYNAMIS A 24 100.0% 29 ø1.2 18 ø0.8 47 ø2.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 42 84.0% 33 ø0.8 26 ø0.6 59 ø1.4
SH Stochov 35 68.6% 25 ø0.7 27 ø0.8 52 ø1.5
Sport Eden Beroun 31 66.0% 29 ø0.9 17 ø0.6 46 ø1.5
TJ Radlice 30 71.4% 22 ø0.7 26 ø0.9 48 ø1.6
SH Děkanka 24 80.0% 23 ø1.0 7 ø0.3 30 ø1.3
SH Králův Dvůr 22 66.7% 23 ø1.1 24 ø1.1 47 ø2.1
Unihoc Aréna Praha 22 68.8% 15 ø0.7 13 ø0.6 28 ø1.3
SH Kladno přetlak. 15 71.4% 15 ø1.0 12 ø0.8 27 ø1.8
SH Kostelec n ČL 12 75.0% 10 ø0.8 7 ø0.6 17 ø1.4
ZŠ Kunratice 11 52.4% 4 ø0.4 6 ø0.6 10 ø0.9
TJ Kobylisy 10 83.3% 10 ø1.0 8 ø0.8 18 ø1.8
Sparta II 9 100.0% 8 ø0.9 5 ø0.6 13 ø1.4
ČVUT Pod Juliskou 7 38.9% 4 ø0.6 4 ø0.6 8 ø1.1
SH Čakovice 7 70.0% 8 ø1.1 10 ø1.4 18 ø2.6
SH Radotín 6 50.0% 7 ø1.2 4 ø0.7 11 ø1.8
SH Štěrboholy 6 50.0% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
TJ Ruzyně 6 75.0% 6 ø1.0 2 ø0.3 8 ø1.3
Lyc. Drtinova 5 71.4% 6 ø1.2 3 ø0.6 9 ø1.8
Gym. Sedlčany 4 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Bystřice 4 100.0% 5 ø1.3 5 ø1.3 10 ø2.5
SH Zruč n Sázavou 4 50.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
SH Benátky n.Jiz. 3 50.0% 5 ø1.7 0 ø0.0 5 ø1.7
SH Kralupy n.Vlt 3 50.0% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
SH Neveklov 3 37.5% 3 ø1.0 0 ø0.0 3 ø1.0
X3M Arena Barrandov 3 100.0% 3 ø1.0 5 ø1.7 8 ø2.7
ZŠ Jirásk.Benešov 3 75.0% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Gym. Mělník 2 100.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Hamr Bráník 2 100.0% 2 ø1.0 2 ø1.0 4 ø2.0
SH Hořovice 2 50.0% 4 ø2.0 1 ø0.5 5 ø2.5
SH ZŠ Černošice 2 33.3% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SK Slavia 2 100.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
Tatran Střešovice 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
Uhříněves 1 100.0% 3 ø3.0 2 ø2.0 5 ø5.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 2 1 3
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 6 3 9
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 0 1
ČALA Jiří 0 0 0 2 6 8
DAVID Martin 0 0 0 0 1 1
DVOŘÁK Jakub 0 0 0 1 0 1
FISCHER Luboš 0 0 0 9 4 13
HÁJEK Matěj 1 0 1 5 0 5
HANUŠ Marek 0 0 0 1 0 1
HARMACH Michael 0 0 0 8 27 35
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 3 1 4
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 1 0 1
JAVORNICKÝ Michal 0 0 0 1 0 1
KADLEC Tomáš 0 0 0 4 0 4
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 16 13 29
MARTYNEK David 0 0 0 7 11 18
MARUŠÁK Petr 0 0 0 0 1 1
MERAVÝ Martin 0 0 0 1 1 2
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 8 9
MUDRA Martin 0 0 0 2 0 2
NOVÁK Jiří 0 0 0 1 0 1
NOVÁK Petr 0 0 0 0 3 3
NOVOTNÝ Jiří 0 0 0 0 1 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 1 2 3
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 11 1 12
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 23 37 60
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 2 0 2
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 4 3 7
POSPÍŠIL Karel 0 0 0 0 1 1
POTMĚŠIL Pavel 0 0 0 1 3 4
RÍDL Zdeněk 0 0 0 11 17 28
ROHN Jakub 0 0 0 8 11 19
ROUBAL David 0 0 0 4 2 6
SMETANA Martin 0 0 0 22 15 37
SMRT Martin 0 0 0 0 2 2
SOCHA Adam 0 0 0 2 1 3
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Pavel 0 0 0 1 0 1
ŠOTOLA Jakub 0 0 0 2 0 2
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 0 1 1
TETIVA Jan 0 0 0 0 1 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 1 1 2
TRNOBRANSKÝ Karel 1 0 1 3 2 5
TYČ Matěj 0 0 0 3 3 6
VERNER Jakub 0 0 0 0 1 1
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 0 1 1
VYHNÁLEK Rostislav 0 0 0 0 1 1
WURST David 0 0 0 0 1 1
WYGRYS Marek 0 0 0 1 0 1
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 1 3 4
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 3 4
ZIBNER Václav 0 0 0 3 2 5
ŽOFKA Martin 0 0 0 15 12 27
ŽOFKA Michal 0 0 0 10 16 26

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 99 Ne 02.02.2020 13.50
2 .třetina 91 So 12.09.2020 10.10
3 .třetina 100 Ne 02.02.2020 13.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 72 Ne 12.01.2020 09.10
2. třetina 75 So 30.11.2019 13.50
3. třetina 78 Ne 02.02.2020 13.50

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Black Dragons EP B 5 FBC DYNAMIS C So 27.10.2018 09.10
FBC TJ Lokomotiva Zdice 4 FBC DYNAMIS A So 19.10.2013 16.00
Athletics Praha B 4 FBC DYNAMIS A So 01.11.2008 09.10
FBC Violets Prague 3 FBC DYNAMIS A Ne 08.12.2013 08.00
Las Plantas 3 FBC DYNAMIS A So 19.12.2009 19.40
Sokol Beroun Machos 3 FBC DYNAMIS A So 10.10.2009 18.30
FLK Zdar Bar 3 FBC DYNAMIS A So 05.04.2008 13.50
FC Bílé Hole 3 FBC DYNAMIS A Ne 16.10.2005 17.20
SK Termix by Akses 3 FBC DYNAMIS A Čt 21.04.2005 18.00
SK Termix by Akses 3 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 6 FBC DYNAMIS C So 17.11.2018 13.40
SK Lvi Banko Praha 4 FBC DYNAMIS A So 26.09.2015 18.30
Fbk Buldoci Radotín B 4 FBC DYNAMIS A So 20.09.2014 09.10
Sokol Žižkov I. 4 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 11.30
SK DESPERADOS SNW B 4 FBC DYNAMIS C So 15.09.2018 12.30
Panthers Praha E 4 FBC DYNAMIS C So 16.09.2017 18.20
FBC Hornets Praha 3 FBC DYNAMIS A So 12.04.2014 15.00
Fbk Sokol Bubeneč 3 FBC DYNAMIS A So 02.04.2011 12.40
FLK Zdar Bar 3 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 11.30
FBC Thunder balls B 3 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 16.10

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 27.04.2019 925 2' Nesportovní chování F.C. Vorms Praha
Ne 17.02.2019 901 2' Sekání Bourbon TJ Ruzyně B
Ne 17.02.2019 909 2' Hrubost TJ Kyje
So 02.02.2019 911 2' Bránění ve hře ACEMA Sparta Praha C
So 22.12.2018 903 2' Nadzvedávání hokejky FBC Uhřiněves
Ne 01.05.2016 904 2' Vysoká hokejka FBC Čáslav
Ne 08.03.2015 911 2' Bránění ve hře Game Over Praha
So 01.02.2014 903 2' Nadzvedávání hokejky IBK Kubánský Klan B
So 26.01.2013 923 2' Opakované přestupky FC Bourbon SK Praha 4
Ne 04.11.2012 902 2' Blokování hokejky FBK VŠSK PaedF UK
So 15.09.2012 903 2' Nadzvedávání hokejky FC Bourbon Praha B
So 07.01.2012 919 2' Hra na zemi SKP Olympia Kutná Hora B
So 24.04.2010 901 2' Sekání Las Plantas
So 16.01.2010 920 2' Hra rukou FbC Barracudas Slaný
So 10.10.2009 909 2' Hrubost Sokol Beroun Machos
So 01.11.2008 902 2' Blokování hokejky J.B.M. Praha
So 20.09.2008 901 2' Sekání Kings Praha
Ne 02.03.2008 901 2' Sekání Panthers Praha C
So 01.12.2007 901 2' Sekání FbK Neveklov
Ne 28.10.2007 926 2' Hra bez hokejky Panthers Praha C
So 24.02.2007 922 2' Špatné střídání FBC Sportcentrum 2000
So 27.01.2007 909 2' Hrubost Florbal TJ Kobylisy
So 08.04.2006 901 2' Sekání FC Bílé Hole
Ne 12.03.2006 919 2' Hra na zemi FBC Vinořská Zvěř
So 11.02.2006 909 2' Hrubost FC Bílé Hole
Ne 19.12.2004 919 2' Hra na zemi FBC Apollo B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 12.09.2020   Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3 ( 0:1, 2:2, 2:0 )
Ne 02.02.2020   Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
Ne 12.01.2020   Panthers Praha D 1   : 10 ( 1:3, 0:2, 0:5 )
Ne 12.01.2020   FBC Slavia Praha B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
So 09.11.2019   FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019   Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
So 26.10.2019   FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019   FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019   Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019   FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019   FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 14.09.2019   Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019   TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
Ne 31.03.2019   Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019   SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
So 16.03.2019   ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 03.03.2019   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019   Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 17.02.2019   Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019   TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 02.02.2019   FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019   ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019   Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019   SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018   FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018   SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018   F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 29.09.2018   Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018   IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
So 15.09.2018   FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018   SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018   Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
Ne 25.03.2018   FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018   FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018   AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018   Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018   TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 10.02.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018   Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018   FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
Ne 08.10.2017   FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 08.10.2017   FBC Blue Horses B 6   : 3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Ne 17.09.2017   FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017   FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
So 16.09.2017   Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017   TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
So 06.05.2017   VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017   Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
So 08.04.2017   Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017   Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 25.02.2017   FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017   FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
Ne 29.01.2017   VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017   Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
So 14.01.2017   FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017   FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 17.12.2016   Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016   FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
So 05.11.2016   FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016   FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
Ne 25.09.2016   Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016   Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 24.09.2016   FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016   FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
Ne 01.05.2016   Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016   FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016   Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016   SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015   Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015   SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015   FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015   FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015   FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 17.10.2015   FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015   Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015   TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015   IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015   Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015   Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015   FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
Ne 01.02.2015   Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015   IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015   SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015   TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014   FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014   Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014   Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014   FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014   Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014   FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014   TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014   SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014   FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014   FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014   FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014   Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014   FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014   IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014   Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013   FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013   FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013   Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013   FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013   FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013   IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013   Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013   Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013   TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
So 06.04.2013   FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013   Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013   FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013   FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
Ne 17.02.2013   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 2 ( 1:0, 2:0, 1:2 )
So 26.01.2013   FBC Ressler boys 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 26.01.2013   FC Bourbon SK Praha 4 2   : 3 ( 2:0, 0:0, 0:3 )
So 08.12.2012   TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012   Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012   FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 04.11.2012   FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
So 15.09.2012   FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012   Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 05.05.2012   Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 14.04.2012   FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012   Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
Ne 18.03.2012   FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012   FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 03.03.2012   Panthers Praha D 8   : 8 ( 3:3, 4:3, 1:2 )
So 03.03.2012   SK Lvi Banko Praha 10   : 2 ( 3:0, 3:1, 4:1 )
Ne 19.02.2012   SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012   VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
Ne 29.01.2012   Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012   Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012   SKP Olympia Kutná Hora B 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 17.12.2011   Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011   Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 19.11.2011   FBK VŠSK PaedF UK B 6   : 4 ( 3:1, 1:1, 2:2 )
So 19.11.2011   FbK Wildcats Praha B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 05.11.2011   FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 05.11.2011   SSK Future Old Boys C 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 23.10.2011   Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011   SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
So 22.10.2011   Lisboa 99 2   : 1 ( 2:0, 0:0, 0:1 )
So 22.10.2011   VŠSK MFF Praha 0   : 4 ( 0:1, 0:0, 0:3 )
Ne 02.10.2011   Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 25.09.2011   Black Angles 2   : 12 ( 1:3, 0:2, 1:7 )
Ne 25.09.2011   SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 18.09.2011   T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011   FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
Ne 17.04.2011   TJ Tatran Sedlčany florbal 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011   FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011   Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 26.02.2011   SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011   VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011   J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010   TJ Tatran Sedlčany florbal 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010   FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 16.10.2010   Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010   VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 24.04.2010   Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010   J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010   ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 30.01.2010   Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010   FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009   Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009   J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009   FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009   FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009   Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009   ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009   FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009   Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
So 10.10.2009   Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009   FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009   FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009   FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009   FC Bučis Team 5   : 4 ( 2:2, 2:0, 1:2 )
Ne 05.04.2009   J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009   FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 28.03.2009   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 15.03.2009   FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009   Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
So 28.02.2009   Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009   IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009   FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009   AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
So 07.02.2009   SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009   FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
Ne 25.01.2009   SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
So 29.11.2008   Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008   FC Bučis Team 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 23.11.2008   ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008   FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
Ne 09.11.2008   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
So 01.11.2008   J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008   Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
So 18.10.2008   IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 18.10.2008   FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 04.10.2008   SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008   FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 04.10.2008   AGC Malá Strana B 2   : 4 ( 0:0, 2:1, 0:3 )
So 20.09.2008   Kings Praha 2   : 4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )
So 20.09.2008   SK Kladno Raisins 8   : 7 ( 2:2, 2:3, 4:2 )
So 20.09.2008   FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
So 19.04.2008   Lisboa 99 4   : 7 ( 1:1, 2:1, 1:5 )
So 19.04.2008   FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
So 05.04.2008   FLK Zdar Bar 10   : 2 ( 3:0, 4:1, 3:1 )
So 05.04.2008   SK Florbal Benešov B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
Ne 02.03.2008   FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008   Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 17.02.2008   Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
Ne 13.01.2008   FC Bourbon Praha B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 13.01.2008   FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 12.01.2008   Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008   FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007   FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007   FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007   SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007   FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
So 10.11.2007   FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
Ne 28.10.2007   Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
Ne 07.10.2007   FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007   Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 22.09.2007   FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007   FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007   SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007   Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007   Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007   FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 18.03.2007   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007   Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007   FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
Ne 04.03.2007   FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007   SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007   FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 24.02.2007   FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 24.02.2007   SK florbal klub Petrovice 5   : 3 ( 2:0, 3:0, 0:3 )
So 10.02.2007   FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007   FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007   Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007   FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
Ne 14.01.2007   FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007   SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
So 13.01.2007   FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 17.12.2006   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 17.12.2006   Lhokamo Praha 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 26.11.2006   Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006   FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
So 04.11.2006   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006   Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006   Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006   FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006   FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
Ne 08.10.2006   Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006   FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
Ne 24.09.2006   SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006   FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006   FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006   FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
Ne 12.03.2006   FbK Wildcats Praha 1   : 3 ( 1:3, 0:0, 0:0 )
So 11.02.2006   FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 07.01.2006   SK florbal klub Petrovice 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
So 07.01.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 2 ( 2:0, 1:1, 2:1 )
So 07.01.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
So 05.11.2005   FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005   FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005   FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005   SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 16.10.2005   FBC Vlci Tatran Kostelec 5   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 25.09.2005   FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005   FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005   SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 16.04.2005   Pallotaikurit 2   : 9 ( 2:0, 0:5, 0:4 )
So 16.04.2005   Wizards DDM Praha 10 2   : 7 ( 2:1, 0:2, 0:4 )
So 12.03.2005   FBC Apollo B 0   : 5 ( 0:3, 0:2, 0:0 )
So 12.03.2005   FBC Vysočany B 5   : 3 ( 1:1, 1:1, 3:1 )
So 12.03.2005   WC Wozíčkáři 4   : 7 ( 3:3, 1:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005   SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005   FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005   Sokol Žižkov I. 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005   Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005   Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004   FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004   FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004   WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004   FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004   Sokol Žižkov I. 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004   Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004   Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004   FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004   FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004   WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004   SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004   FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
So 25.09.2004   Sokol Žižkov I. 14   : 1 ( 2:1, 5:0, 7:0 )
bottom