Zdeněk Paleček

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS B 4 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS B 14 100.0% 4 ø0.3 3 ø0.2 7 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 22 91.7% 1 ø0.1 7 ø0.3 8 ø0.4
2017/18 FBC DYNAMIS C 18 90.0% 1 ø0.1 5 ø0.3 6 ø0.3
2016/17 FBC DYNAMIS B 20 90.9% 3 ø0.2 4 ø0.2 7 ø0.4
2015/16 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 1 ø0.1 2 ø0.1 3 ø0.2
2014/15 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 2 ø0.1 6 ø0.3 8 ø0.4
2013/14 FBC DYNAMIS A 18 100.0% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.2
2012/13 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 0 ø0.0 3 ø0.2 3 ø0.2

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 20 37.7% 4 ø0.2 4 ø0.2 8 ø0.4
Sport Eden Beroun 19 40.4% 2 ø0.1 7 ø0.4 9 ø0.5
SH Králův Dvůr 15 45.5% 2 ø0.1 7 ø0.5 9 ø0.6
TJ Radlice 12 28.6% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.3
TJ Kobylisy 10 83.3% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
SH Kladno přetlak. 8 38.1% 1 ø0.1 0 ø0.0 1 ø0.1
SH Kostelec n ČL 8 50.0% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.3
Gym. Sedlčany 6 75.0% 0 ø0.0 2 ø0.3 2 ø0.3
SH Zličín 6 12.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
TJ Ruzyně 6 75.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
SH Děkanka 4 13.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
SH Radotín 4 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH ZŠ Černošice 4 66.7% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Benátky n.Jiz. 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Gym. Mělník 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neratovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
X3M Arena Barrandov 2 66.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HARMACH Michael 0 0 0 0 4 4
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 1 6 7
LACINA Jakub 0 0 0 1 11 12
MARTYNEK David 0 0 0 2 0 2
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 1 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 3 5 8
ROHN Jakub 0 0 0 0 1 1
SMETANA Martin 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 0 2 2
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 0 1
ZIBNER Václav 0 0 0 0 2 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 6 Ne 29.09.2019 18.20
2 .třetina 6 So 27.10.2018 12.40
3 .třetina 1 So 14.09.2019 16.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 8 So 14.09.2019 16.00
2. třetina 11 Ne 02.02.2020 16.10
3. třetina 14 So 26.10.2019 12.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FbK 1996 Příbram 2 FBC DYNAMIS B Ne 29.09.2019 18.20
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 17.20
Florbal TJ Kobylisy C 1 FBC DYNAMIS A Ne 30.11.2014 12.40
Fbk Buldoci Radotín B 1 FBC DYNAMIS A So 20.09.2014 09.10
Red Dragons Hořovice B 1 FBC DYNAMIS A So 05.10.2013 17.20
FBC Vokovický Šavle 1 FBC DYNAMIS B Ne 29.09.2019 14.50
TJ Sokol Dobříš B 1 FBC DYNAMIS B So 14.09.2019 16.00
FKMP Praha B 1 FBC DYNAMIS B Ne 09.04.2017 11.30
FBŠ Bohemians D 1 FBC DYNAMIS B So 04.02.2017 09.00
FBC Vlci Tatran Kostelec 1 FBC DYNAMIS B So 29.10.2016 13.40

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBK Prokrastinators Praha 3 FBC DYNAMIS A Ne 21.12.2014 17.20
SK Black Dragons EP B 2 FBC DYNAMIS C So 27.10.2018 09.10
Sokol Benátky B 1 FBC DYNAMIS A Ne 01.05.2016 18.30
FBK Vosy Praha DDM P2 B 1 FBC DYNAMIS A So 07.11.2015 12.30
IBK Svatý hole Kladno B 1 FBC DYNAMIS A So 28.03.2015 08.00
Starý Páky Kladno 1 FBC DYNAMIS A So 21.02.2015 18.30
Game Over Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 21.12.2014 13.50
FBC Vittoria South Town 1 FBC DYNAMIS A So 22.03.2014 15.00
FBC TJ Lokomotiva Zdice 1 FBC DYNAMIS A So 01.02.2014 15.00
FBC Hornets Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 08.12.2013 10.20

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 13.10.2019 901 2' Sekání Red Dragons Hořovice B
So 14.09.2019 902 2' Blokování hokejky TJ Sokol Dobříš B
Ne 29.04.2018 901 5' Sekání FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
Ne 04.02.2018 901 2' Sekání FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
Ne 20.03.2016 922 2' Špatné střídání FBC Rippers Praha
Ne 20.03.2016 901 2' Sekání FBC Rippers Praha
Ne 29.11.2015 911 2' Bránění ve hře FBC Hornets Praha
So 07.11.2015 914 2' Hra v malém branovišti SK Bruisers Dejvice
So 22.03.2014 909 5' Hrubost FBC Vittoria South Town
So 23.11.2013 901 2' Sekání FBC Vittoria South Town
Ne 04.11.2012 901 2' Sekání FBK VŠSK PaedF UK

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   FBC Mobydick Praha 5   : 2 ( 0:1, 3:0, 2:1 )
So 26.09.2020   AIK Steel Kladno B 2   : 15 ( 1:3, 0:3, 1:9 )
So 12.09.2020   Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3 ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
Ne 02.02.2020   Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019   FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019   Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
So 26.10.2019   FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019   FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019   Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019   FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019   FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 14.09.2019   Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019   TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
Ne 31.03.2019   Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019   SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
So 16.03.2019   ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 03.03.2019   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019   Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 17.02.2019   Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019   TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 19.01.2019   Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019   SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018   FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018   SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018   F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 29.09.2018   Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018   IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
So 15.09.2018   FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018   SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018   FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
So 07.04.2018   FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018   FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
So 24.02.2018   Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018   TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018   FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
So 13.01.2018   FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018   Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 17.12.2017   SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017   AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 26.11.2017   FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017   TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
Ne 08.10.2017   SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017   Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
So 16.09.2017   Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017   TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
Ne 26.02.2017   Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017   FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 04.02.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017   FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 22.01.2017   Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
Ne 18.12.2016   FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016   Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 04.12.2016   FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016   FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016   FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016   FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 29.10.2016   FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016   FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016   FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016   Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016   Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016   Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
Ne 01.05.2016   Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016   FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016   Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016   SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015   Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015   SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015   FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015   FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015   FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015   TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015   IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015   Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015   Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015   FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
So 17.01.2015   SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015   TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014   FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014   Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014   Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014   FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014   Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014   FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014   TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014   SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
So 12.04.2014   FBC Violets Prague 3   : 2 ( 0:0, 3:1, 0:1 )
So 12.04.2014   FBC Hornets Praha 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 22.03.2014   FBC Vittoria South Town 2   : 3 ( 1:0, 1:2, 0:1 )
So 22.03.2014   Sport Eden Beroun B 4   : 9 ( 2:2, 2:1, 0:6 )
So 01.03.2014   FKMP Praha B 3   : 6 ( 0:2, 1:2, 2:2 )
So 01.02.2014   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 4 ( 1:1, 2:0, 2:3 )
So 01.02.2014   IBK Kubánský Klan B 3   : 4 ( 1:0, 1:0, 1:4 )
Ne 12.01.2014   Lhokamo Praha 4   : 0 ( 1:0, 1:0, 2:0 )
Ne 12.01.2014   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 0:0, 3:2, 1:0 )
Ne 08.12.2013   FBC Hornets Praha 6   : 2 ( 1:1, 0:0, 5:1 )
Ne 08.12.2013   FBC Violets Prague 5   : 7 ( 2:4, 2:2, 1:1 )
So 23.11.2013   Sport Eden Beroun B 5   : 5 ( 3:2, 0:1, 2:2 )
So 23.11.2013   FBC Vittoria South Town 4   : 4 ( 2:2, 1:2, 0:1 )
Ne 03.11.2013   FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013   IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013   Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013   Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 28.04.2013   TJ Sokol Dobříš 2   : 5 ( 2:1, 0:2, 0:2 )
Ne 28.04.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 14 ( 1:4, 0:3, 0:7 )
So 06.04.2013   FbK 1996 Příbram 5   : 3 ( 1:0, 1:1, 3:2 )
So 06.04.2013   Black Angles B 1   : 3 ( 0:1, 0:0, 1:2 )
Ne 10.03.2013   FT Sokol Břevnov B 3   : 4 ( 3:1, 0:2, 0:1 )
Ne 10.03.2013   FbK Wildcats Praha B 0   : 1 ( 0:0, 0:1, 0:0 )
So 26.01.2013   FBC Ressler boys 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 26.01.2013   FC Bourbon SK Praha 4 2   : 3 ( 2:0, 0:0, 0:3 )
So 05.01.2013   Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 08.12.2012   TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012   Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
Ne 04.11.2012   FT Sokol Břevnov B 0   : 6 ( 0:1, 1:1, 1:0 )
Ne 04.11.2012   FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
bottom