Tomáš Pospíchal

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS B 4 100.0% 3 ø0.8 1 ø0.3 4 ø1.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 4 25.0% 7 ø1.8 4 ø1.0 11 ø2.8
2019/20 FBC DYNAMIS B 14 100.0% 17 ø1.2 11 ø0.8 28 ø2.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 18 75.0% 19 ø1.1 14 ø0.8 33 ø1.8
2017/18 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 2 ø0.5 2 ø0.5 4 ø1.0
2017/18 FBC DYNAMIS C 18 90.0% 21 ø1.2 13 ø0.7 34 ø1.9
2016/17 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 3 ø0.2 4 ø0.3 7 ø0.5
2016/17 FBC DYNAMIS B 20 90.9% 20 ø1.0 12 ø0.6 32 ø1.6
2015/16 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 12 ø0.7 9 ø0.5 21 ø1.2
2014/15 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 3 ø0.2 3 ø0.2 6 ø0.4
2013/14 FBC DYNAMIS A 5 27.8% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
2012/13 FBC DYNAMIS A 3 15.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2011/12 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 10 ø0.5 3 ø0.2 13 ø0.7
2011/12 FBC DYNAMIS B 2 10.5% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2010/11 FBC DYNAMIS A 18 90.0% 6 ø0.3 4 ø0.2 10 ø0.6
2009/10 FBC DYNAMIS A 19 86.4% 14 ø0.7 4 ø0.2 18 ø1.0
2008/09 FBC DYNAMIS B 9 50.0% 6 ø0.7 2 ø0.2 8 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 23 43.4% 13 ø0.6 13 ø0.6 26 ø1.1
Sport Eden Beroun 21 44.7% 16 ø0.8 11 ø0.5 27 ø1.3
TJ Radlice 20 47.6% 12 ø0.6 8 ø0.4 20 ø1.0
SH Králův Dvůr 19 57.6% 24 ø1.3 14 ø0.7 38 ø2.0
SH Kladno přetlak. 15 71.4% 8 ø0.5 4 ø0.3 12 ø0.8
SH Kostelec n ČL 12 75.0% 5 ø0.4 5 ø0.4 10 ø0.8
SH Čakovice 9 90.0% 7 ø0.8 3 ø0.3 10 ø1.1
TJ Kobylisy 8 66.7% 3 ø0.4 4 ø0.5 7 ø0.9
ZŠ Kunratice 8 38.1% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.3
SH Děkanka 6 20.0% 1 ø0.2 1 ø0.2 2 ø0.3
SH Zruč n Sázavou 6 75.0% 3 ø0.5 4 ø0.7 7 ø1.2
SH ZŠ Černošice 6 100.0% 5 ø0.8 2 ø0.3 7 ø1.2
TJ Ruzyně 6 75.0% 2 ø0.3 0 ø0.0 2 ø0.3
Unihoc Aréna Praha 6 18.8% 7 ø1.2 2 ø0.3 9 ø1.5
Gym. Sedlčany 4 50.0% 2 ø0.5 1 ø0.3 3 ø0.8
SH Radotín 4 33.3% 5 ø1.3 1 ø0.3 6 ø1.5
SH Zličín 4 8.0% 2 ø0.5 1 ø0.3 3 ø0.8
TJ Spartak Vlašim 4 66.7% 2 ø0.5 1 ø0.3 3 ø0.8
SH Benátky n.Jiz. 3 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
X3M Arena Barrandov 3 100.0% 4 ø1.3 2 ø0.7 6 ø2.0
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Jedenáctka VS 2 50.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
Lyc. Drtinova 2 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 7 ø3.5 2 ø1.0 9 ø4.5
SH BIOS Kladno 2 50.0% 3 ø1.5 1 ø0.5 4 ø2.0
SH Bystřice 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH Hořovice 2 50.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neratovice 2 50.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Neveklov 2 25.0% 4 ø2.0 1 ø0.5 5 ø2.5
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 3 0 3
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 5 1 6
ČALA Jiří 0 0 0 4 1 5
FIALA Vít 0 0 0 1 0 1
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 3 0 3
HARMACH Michael 0 0 0 5 10 15
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 4 5 9
JINDRA Martin 0 0 0 2 0 2
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 1 2
LACINA Jakub 0 0 0 37 23 60
MARTYNEK David 0 0 0 2 8 10
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
MIKŠÍK Honza 0 0 0 5 4 9
NOVÁK Petr 0 0 0 0 1 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 0 1 1
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 5 3 8
PAVLIŠ Jiří 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 2 1 3
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 1 0 1
ROHN Jakub 0 0 0 1 0 1
RYS Libor 1 0 1 1 0 1
SMETANA Martin 0 0 0 7 2 9
SMRT Martin 0 0 0 1 0 1
SOCHA Adam 0 0 0 7 6 13
ŠESTÁK Marek 0 0 0 2 3 5
TETIVA Jan 0 0 0 1 0 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
TRNOBRANSKÝ Karel 1 0 1 6 2 8
TYČ Matěj 0 0 0 2 1 3
VŠOLÁK Zbyněk 0 0 0 2 2 4
WURST David 1 1 2 1 1 2
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 2 2
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 5 3 8
ZIBNER Václav 0 0 0 2 1 3
ŽOFKA Michal 0 0 0 4 1 5
ŽOFKA Martin 0 0 0 2 2 4

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 48 So 26.09.2020 10.10
2 .třetina 46 So 26.09.2020 12.30
3 .třetina 51 So 26.09.2020 12.30

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 29 Ne 02.02.2020 13.50
2. třetina 27 So 22.02.2020 11.20
3. třetina 30 So 26.09.2020 10.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 5 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 11.20
FbK Neveklov B 4 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
FC Bučis Team 4 FBC DYNAMIS B So 25.04.2009 11.30
SK B.U.H. Praha B 3 FBC DYNAMIS A So 22.02.2020 11.20
FBC Slavia Praha B 3 FBC DYNAMIS A So 02.11.2019 10.20
Sokol Benátky B 3 FBC DYNAMIS A Ne 01.05.2016 18.30
FbC Barracudas Slaný 3 FBC DYNAMIS A So 16.01.2010 19.40
Fbk Buldoci Radotín B 3 FBC DYNAMIS B Ne 02.02.2020 13.50
Floor Maniacs Mělník B 3 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 10.10
FBC Charisma Pečky 3 FBC DYNAMIS C So 27.10.2018 12.40

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín B 3 FBC DYNAMIS B Ne 02.02.2020 13.50
FBC Majklar 3 FBC DYNAMIS C So 07.04.2018 10.10
FBC Slavia Praha B 2 FBC DYNAMIS A So 02.11.2019 10.20
FBC Merkur Praha 2 FBC DYNAMIS A So 18.03.2017 12.40
Fbk Buldoci Radotín B 2 FBC DYNAMIS B So 26.10.2019 09.00
FBŠ Bohemians D 2 FBC DYNAMIS B So 04.02.2017 09.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS C Ne 31.03.2019 11.20
ACEMA Sparta Praha C 2 FBC DYNAMIS C So 16.03.2019 14.50
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS C So 17.11.2018 13.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 26.10.2019 915 2' Nedovolená vzdálenost Fbk Buldoci Radotín B
Ne 17.12.2017 902 2' Blokování hokejky SOKOL CHODOV
Ne 08.10.2017 902 2' Blokování hokejky SOKOL CHODOV
So 06.05.2017 911 2' Bránění ve hře Lisboa 99
Ne 22.01.2017 902 2' Blokování hokejky FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 09.10.2016 901 2' Sekání FbK Neveklov B
Ne 01.05.2016 902 2' Blokování hokejky Sokol Benátky B
Ne 29.11.2015 920 2' Hra rukou FBC Čáslav
Ne 29.11.2015 901 2' Sekání FBC Čáslav
So 28.03.2015 919 2' Hra na zemi IBK Svatý hole Kladno B
So 17.01.2015 902 2' Blokování hokejky TBC Horoměřice B
So 19.10.2013 901 2' Sekání FBC TJ Lokomotiva Zdice
So 05.11.2011 612 20' ČK 1 FBC Pitbulls Kolín
Ne 25.09.2011 920 2' Hra rukou SKP Olympia Kutná Hora B
So 27.11.2010 926 2' Hra bez hokejky FBC Texas
So 19.12.2009 923 2' Opakované přestupky Las Plantas

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   FBC Mobydick Praha 5   : 2 ( 0:1, 3:0, 2:1 )
So 26.09.2020   AIK Steel Kladno B 2   : 15 ( 1:3, 0:3, 1:9 )
So 12.09.2020   Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3 ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
So 22.02.2020   Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020   SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020   Red Dragons Hořovice B 4   : 11 ( 2:2, 2:4, 0:5 )
Ne 02.02.2020   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 4 ( 1:0, 1:2, 4:2 )
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019   FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019   Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
So 02.11.2019   Panthers Praha D 1   : 13 ( 0:5, 1:7, 0:1 )
So 02.11.2019   FBC Slavia Praha B 5   : 3 ( 0:0, 4:1, 1:2 )
So 26.10.2019   FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
Ne 13.10.2019   FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019   Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019   FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019   FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 14.09.2019   Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019   TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
Ne 31.03.2019   Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019   SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
So 16.03.2019   ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
Ne 17.02.2019   Bourbon TJ Ruzyně B 5   : 1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )
Ne 17.02.2019   TJ Kyje 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 02.02.2019   FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019   ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019   Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019   SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 27.10.2018   FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018   SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018   F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 15.09.2018   FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018   SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018   FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
So 07.04.2018   FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018   FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
Ne 25.03.2018   FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018   FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
Ne 18.03.2018   AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018   Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018   TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018   FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
So 13.01.2018   FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018   Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 17.12.2017   SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017   AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 26.11.2017   FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017   TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
Ne 08.10.2017   SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017   Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
So 06.05.2017   VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017   Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 18.03.2017   FBC Merkur Praha 6   : 4 ( 0:2, 2:1, 4:1 )
So 18.03.2017   Poison 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 2:1 )
So 11.03.2017   FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017   Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017   FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 25.02.2017   FBC Kutná Hora B 5   : 6 ( 3:4, 0:0, 2:2 )
So 25.02.2017   FBC Pitbulls Kolín B 11   : 3 ( 3:0, 2:1, 6:2 )
So 04.02.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017   FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
Ne 29.01.2017   VSK ČVUT Praha Neo 6   : 4 ( 1:1, 1:2, 4:1 )
Ne 29.01.2017   Orka Čelákovice B 5   : 7 ( 2:3, 1:1, 2:3 )
Ne 22.01.2017   Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
So 14.01.2017   FBC Vittoria South Town 8   : 1 ( 3:0, 3:0, 2:1 )
So 14.01.2017   FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
Ne 18.12.2016   FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016   Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
Ne 04.12.2016   FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016   FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
Ne 20.11.2016   FBC Young Boys B 1   : 4 ( 1:0, 0:2, 0:2 )
Ne 20.11.2016   FBŠ Bohemians D 7   : 11 ( 3:1, 0:4, 4:6 )
So 05.11.2016   FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016   FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 29.10.2016   FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016   FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
So 15.10.2016   Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016   Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
Ne 09.10.2016   FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016   Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 01.05.2016   Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016   FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 28.02.2016   FBC Hornets Praha 3   : 6 ( 0:3, 2:1, 1:2 )
Ne 17.01.2016   Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016   SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015   Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015   SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015   FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015   FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 17.10.2015   FBC Rippers Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 17.10.2015   Panthers Praha D 4   : 2 ( 1:1, 2:1, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
So 28.03.2015   TJ Kyje 1   : 2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )
So 28.03.2015   IBK Svatý hole Kladno B 5   : 4 ( 3:1, 0:1, 2:2 )
Ne 08.03.2015   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015   Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
Ne 01.02.2015   Florbal TJ Kobylisy C 3   : 3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )
Ne 01.02.2015   IBK Svatý hole Kladno B 3   : 8 ( 1:2, 1:3, 1:3 )
So 17.01.2015   SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015   TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 30.11.2014   Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014   FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014   Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014   FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014   TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014   SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
Ne 03.11.2013   FKMP Praha B 2   : 2 ( 1:0, 1:2, 0:0 )
So 19.10.2013   IBK Kubánský Klan B 0   : 2 ( 0:1, 0:1, 0:0 )
So 19.10.2013   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 7 ( 0:1, 3:1, 4:5 )
So 05.10.2013   Red Dragons Hořovice B 5   : 4 ( 3:1, 2:0, 0:3 )
So 05.10.2013   Lhokamo Praha 3   : 4 ( 1:3, 0:1, 2:0 )
Ne 14.10.2012   FBC Ressler boys 3   : 7 ( 1:1, 1:2, 1:4 )
So 15.09.2012   FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012   Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 05.05.2012   Floorball Club Falcon B 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 14.04.2012   FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012   Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
Ne 18.03.2012   FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012   FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 19.02.2012   SSK Future Old Boys C 8   : 2 ( 3:2, 1:0, 4:0 )
Ne 19.02.2012   VŠSK MFF Praha 2   : 2 ( 1:0, 1:0, 0:2 )
Ne 29.01.2012   Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012   Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012   SKP Olympia Kutná Hora B 4   : 4 ( 1:1, 2:1, 1:2 )
So 17.12.2011   Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011   Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 19.11.2011   FBK VŠSK PaedF UK B 6   : 4 ( 3:1, 1:1, 2:2 )
So 19.11.2011   FbK Wildcats Praha B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
So 05.11.2011   FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 05.11.2011   SSK Future Old Boys C 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 23.10.2011   Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011   SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
So 22.10.2011   Lisboa 99 2   : 1 ( 2:0, 0:0, 0:1 )
So 22.10.2011   VŠSK MFF Praha 0   : 4 ( 0:1, 0:0, 0:3 )
Ne 25.09.2011   Black Angles 2   : 12 ( 1:3, 0:2, 1:7 )
Ne 25.09.2011   SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.04.2011   TJ Tatran Sedlčany florbal 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011   FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011   Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011   Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011   FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011   SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011   VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011   J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010   TJ Tatran Sedlčany florbal 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010   FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010   SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010   Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 16.10.2010   Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010   VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 24.04.2010   Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010   J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010   FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
So 10.04.2010   FBC TJ Lokomotiva Zdice 7   : 8 ( 3:1, 2:5, 2:2 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010   ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010   FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010   Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010   Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010   FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009   Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009   J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009   FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009   FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009   ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
So 10.10.2009   Sokol Beroun Machos 9   : 6 ( 2:3, 3:0, 4:3 )
Ne 20.09.2009   FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009   FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009   Goalbusters 5   : 6 ( 0:3, 1:2, 4:1 )
So 25.04.2009   FC Bučis Team 5   : 4 ( 2:2, 2:0, 1:2 )
So 28.03.2009   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 22.03.2009   VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009   FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 08.03.2009   FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 07.02.2009   SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009   FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
bottom