Martin Smrt

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2008/09 FBC DYNAMIS B 12 66.7% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
2007/08 FBC DYNAMIS A 1 5.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS B 12 66.7% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.2
2006/07 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS B 21 87.5% 0 ø0.0 4 ø0.2 4 ø0.2
2005/06 FBC DYNAMIS A 12 66.7% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2004/05 FBC DYNAMIS A 20 83.3% 3 ø0.2 1 ø0.1 4 ø0.2

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 31 62.0% 3 ø0.1 3 ø0.1 6 ø0.2
SH Děkanka 12 40.0% 0 ø0.0 3 ø0.3 3 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 9 50.0% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
SH Štěrboholy 6 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Lyc. Drtinova 3 42.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 3 14.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 2 3.8% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SK Slavia 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sparta II 2 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Gym. Sedlčany 1 12.5% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0
Uhříněves 1 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BUČEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 0 1 1
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 2 0 2
MARTYNEK David 0 0 0 0 1 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
ROUBAL David 0 0 0 0 1 1
VERNER Jakub 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 5 So 28.03.2009 08.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 2 So 07.02.2009 16.10
2. třetina 4 Ne 04.03.2007 11.30
3. třetina 3 Ne 03.02.2008 09.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
Wizards DDM Praha 10 1 FBC DYNAMIS A Ne 23.01.2005 11.30
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 20.50
TJ Tatran Sedlčany florbal 1 FBC DYNAMIS B So 28.03.2009 08.00
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS B So 10.11.2007 12.40

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS A Ne 16.10.2005 17.20
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
SK Florbal Benešov B 1 FBC DYNAMIS B So 07.02.2009 16.10
FbK Sokol Vlašim 1 FBC DYNAMIS B So 04.10.2008 12.40
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B Ne 03.02.2008 09.10
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2007 20.50
FBC Hopochos 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2007 11.30
FBC Ceteris Paribus 1 FBC DYNAMIS B So 27.01.2007 16.10
FBC Hopochos 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2007 11.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 27.11.2004 921 2' Hra hlavou Sokol Žižkov I.
So 16.10.2004 915 2' Nedovolená vzdálenost WC Wozíčkáři

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 28.03.2009   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 08.03.2009   FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 07.02.2009   SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009   FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
So 29.11.2008   Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008   FC Bučis Team 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 09.11.2008   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
Ne 26.10.2008   FbK Neveklov 3   : 6 ( 3:0, 0:3, 0:3 )
Ne 26.10.2008   SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 04.10.2008   SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008   FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 19.04.2008   FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
Ne 13.04.2008   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
Ne 30.03.2008   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008   FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 03.02.2008   Start Nusle "B" 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
Ne 03.02.2008   FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
Ne 13.01.2008   FC Bourbon Praha B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 13.01.2008   FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 01.12.2007   Goalbusters 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
So 01.12.2007   FBC Vlci Tatran Kostelec 1   : 2 ( 1:1, 0:0, 0:1 )
So 10.11.2007   FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
So 10.11.2007   FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
So 27.10.2007   Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 15.04.2007   FBC Vokovický Šavle 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 15.04.2007   FBC Vinořská Zvěř 3   : 3 ( 0:0, 3:1, 0:2 )
Ne 04.03.2007   FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007   SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007   FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 10.02.2007   FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007   FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007   Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007   FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007   FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007   FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007   SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007   FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
Ne 26.11.2006   Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006   FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
Ne 19.11.2006   FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006   Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006   FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006   FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 30.09.2006   FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006   FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 08.04.2006   FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006   FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
So 11.02.2006   FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 05.11.2005   FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005   FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005   FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005   SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 25.09.2005   FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005   FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005   SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 12.03.2005   FBC Apollo B 0   : 5 ( 0:3, 0:2, 0:0 )
Ne 20.02.2005   SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005   FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005   Sokol Žižkov I. 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005   Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005   Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004   FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004   FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004   WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004   FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004   Sokol Žižkov I. 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004   Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004   Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004   FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004   FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004   FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004   WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004   SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004   FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
bottom