Martin Smrt

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2008/09 FBC DYNAMIS B 12 66.7% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
2007/08 FBC DYNAMIS A 1 5.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2007/08 FBC DYNAMIS B 12 66.7% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.2
2006/07 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS B 21 87.5% 0 ø0.0 4 ø0.2 4 ø0.2
2005/06 FBC DYNAMIS A 12 66.7% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2004/05 FBC DYNAMIS A 20 83.3% 3 ø0.2 1 ø0.1 4 ø0.2

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 31 62.0% 3 ø0.1 3 ø0.1 6 ø0.2
SH Děkanka 12 40.0% 0 ø0.0 3 ø0.3 3 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 9 50.0% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
SH Štěrboholy 6 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Lyc. Drtinova 3 42.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 3 13.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 2 3.8% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SK Slavia 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sparta II 2 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Gym. Sedlčany 1 12.5% 1 ø1.0 0 ø0.0 1 ø1.0
Uhříněves 1 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BUČEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 0 1 1
KUČERA Jan 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 2 0 2
MARTYNEK David 0 0 0 0 1 1
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
ROUBAL David 0 0 0 0 1 1
VERNER Jakub 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 5 So 28.03.2009 08.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 2 So 07.02.2009 16.10
2. třetina 4 Ne 04.03.2007 11.30
3. třetina 3 Ne 03.02.2008 09.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
Wizards DDM Praha 10 1 FBC DYNAMIS A Ne 23.01.2005 11.30
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2004 20.50
Florbal Sedlčany 1 FBC DYNAMIS B So 28.03.2009 08.00
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS B So 10.11.2007 12.40

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS A Ne 16.10.2005 17.20
SK Termix by Akses 1 FBC DYNAMIS A Ne 20.02.2005 20.50
SK Florbal Benešov B 1 FBC DYNAMIS B So 07.02.2009 16.10
FbK Sokol Vlašim 1 FBC DYNAMIS B So 04.10.2008 12.40
FBC Uhřiněves 1 FBC DYNAMIS B Ne 03.02.2008 09.10
FC Bílé Hole 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2007 20.50
FBC Hopochos 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2007 11.30
FBC Ceteris Paribus 1 FBC DYNAMIS B So 27.01.2007 16.10
FBC Hopochos 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2007 11.30

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 27.11.2004 921 2' Hra hlavou FBC Falcons Žižkov
So 16.10.2004 915 2' Nedovolená vzdálenost WC Wozíčkáři

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 28.03.2009 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:1, 0:3, 1:1 )
Ne 08.03.2009 FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 07.02.2009 SK Florbal Benešov B 4   : 4 ( 2:0, 1:3, 1:1 )
So 07.02.2009 FbK Sokol Vlašim 3   : 4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )
So 29.11.2008 Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008 FC Bučis Team 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 09.11.2008 Florbal Sedlčany 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
Ne 26.10.2008 FbK Neveklov 3   : 6 ( 3:0, 0:3, 0:3 )
Ne 26.10.2008 SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 04.10.2008 SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008 FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 19.04.2008 FbK Neveklov 1   : 3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )
Ne 13.04.2008 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
Ne 30.03.2008 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008 FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 03.02.2008 Start Nusle "B" 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
Ne 03.02.2008 FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
Ne 13.01.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 13.01.2008 FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 01.12.2007 Goalbusters 1   : 4 ( 0:1, 1:1, 0:2 )
So 01.12.2007 FBC Vlci Tatran Kostelec 1   : 2 ( 1:1, 0:0, 0:1 )
So 10.11.2007 FC Bílé Hole 8   : 2 ( 5:0, 1:0, 2:2 )
So 10.11.2007 FBC Fekete Kutya 2   : 8 ( 1:3, 0:2, 1:3 )
So 27.10.2007 Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 15.04.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 15.04.2007 FBC Vinořská Zvěř 3   : 3 ( 0:0, 3:1, 0:2 )
Ne 04.03.2007 FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007 SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007 FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007 Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007 FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007 FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007 FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007 SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007 FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
Ne 26.11.2006 Athletics Praha B 6   : 5 ( 3:2, 3:1, 0:2 )
Ne 26.11.2006 FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
Ne 19.11.2006 FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006 Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006 FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006 FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 30.09.2006 FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006 FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
So 08.04.2006 FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006 FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006 SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006 FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
So 11.02.2006 FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 05.11.2005 FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005 FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005 FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005 SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 25.09.2005 FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005 FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
Čt 21.04.2005 SK Termix by Akses 6   : 1 ( 2:0, 0:0, 4:1 )
So 12.03.2005 FBC Apollo B 0   : 5 ( 0:3, 0:2, 0:0 )
Ne 20.02.2005 SK Termix by Akses 6   : 4 ( 2:0, 2:0, 2:4 )
Ne 20.02.2005 FBC Thunder balls B 0   : 5 ( 0:1, 0:2, 0:2 )
Ne 20.02.2005 FBC Falcons Žižkov 2   : 8 ( 0:4, 2:2, 0:2 )
Ne 23.01.2005 Pallotaikurit 0   : 5 ( 0:2, 0:2, 0:1 )
Ne 23.01.2005 Wizards DDM Praha 10 1   : 4 ( 1:2, 0:0, 0:2 )
Ne 19.12.2004 FBC Apollo B 5   : 5 ( 0:0, 1:2, 4:3 )
Ne 19.12.2004 FBC Vysočany B 2   : 3 ( 0:0, 1:1, 1:2 )
Ne 19.12.2004 WC Wozíčkáři 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 27.11.2004 FBC Thunder balls B 2   : 10 ( 1:2, 0:3, 1:5 )
So 27.11.2004 FBC Falcons Žižkov 4   : 4 ( 4:1, 0:0, 0:3 )
Ne 07.11.2004 Pallotaikurit 3   : 6 ( 0:1, 1:2, 2:3 )
Ne 07.11.2004 Wizards DDM Praha 10 2   : 8 ( 0:2, 1:2, 1:4 )
So 16.10.2004 FBC Apollo B 1   : 15 ( 1:5, 0:7, 0:3 )
So 16.10.2004 FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004 FBC Vysočany B 2   : 4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
So 16.10.2004 WC Wozíčkáři 2   : 3 ( 2:0, 0:1, 0:2 )
So 25.09.2004 SK Termix by Akses 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:1 )
So 25.09.2004 FBC Thunder balls B 7   : 3 ( 4:1, 1:2, 3:0 )
bottom