David Roubal

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2008/09 FBC DYNAMIS A 3 15.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2008/09 FBC DYNAMIS B 4 22.2% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
2007/08 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 4 ø0.3 4 ø0.3 8 ø0.7
2007/08 FBC DYNAMIS B 13 72.2% 1 ø0.1 3 ø0.2 4 ø0.3
2006/07 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 3 ø0.2 6 ø0.4 9 ø0.6
2006/07 FBC DYNAMIS B 19 79.2% 11 ø0.6 6 ø0.3 17 ø0.9

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 11 22.0% 7 ø0.6 2 ø0.2 9 ø0.8
Unihoc Aréna Praha 11 34.4% 5 ø0.5 2 ø0.2 7 ø0.6
SH Štěrboholy 9 75.0% 1 ø0.1 2 ø0.2 3 ø0.3
SH Děkanka 7 23.3% 3 ø0.4 5 ø0.7 8 ø1.1
ZŠ Kunratice 6 27.3% 1 ø0.2 4 ø0.7 5 ø0.8
ČVUT Pod Juliskou 5 27.8% 0 ø0.0 2 ø0.4 2 ø0.4
TJ Radlice 5 11.9% 1 ø0.2 2 ø0.4 3 ø0.6
Sparta II 3 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Lyc. Drtinova 2 28.6% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Jirásk.Benešov 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
FISCHER Luboš 0 0 0 2 1 3
KONČICKÝ Pavel 0 0 0 2 0 2
KUČERA Jan 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 2 4 6
MARTYNEK David 0 0 0 2 2 4
MERAVÝ Martin 0 0 0 1 5 6
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 1 1 2
SMETANA Martin 0 0 0 1 3 4
SMRT Martin 0 0 0 1 0 1
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 0 1 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 0 4 4

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 5 So 01.12.2007 11.30
2 .třetina 7 Ne 02.03.2008 13.50
3 .třetina 7 Ne 24.02.2008 17.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 5 So 01.12.2007 16.10
2. třetina 8 Ne 26.10.2008 12.40
3. třetina 8 So 20.09.2008 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Hopochos 3 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2007 11.30
FK Spartak Praha 2 FBC DYNAMIS B Ne 22.10.2006 11.30
FBŠ Bohemians D 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.03.2008 13.50
FLK Zdar Bar 1 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 11.30
Skeletons Praha 1 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2007 15.00
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2007 16.10
Poison 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.04.2007 17.20
VSK ČVUT Praha Neo 1 FBC DYNAMIS A Ne 18.03.2007 18.30
FBC Sportcentrum 2000 1 FBC DYNAMIS A So 24.02.2007 11.30
Mosquitos 1 FBC DYNAMIS B Ne 24.02.2008 17.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Hopochos 3 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2007 11.30
FBC Lynx 2 FBC DYNAMIS A Ne 15.04.2007 11.30
FT Sokol Břevnov 2 FBC DYNAMIS A Ne 18.03.2007 09.10
Goalbusters 2 FBC DYNAMIS B Ne 13.04.2008 13.50
FBC Vinořská Zvěř 2 FBC DYNAMIS B Ne 19.11.2006 11.30
FBŠ Bohemians D 1 FBC DYNAMIS A Ne 02.03.2008 13.50
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 12.01.2008 11.30
FbK Neveklov 1 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 16.10
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2007 16.10
Poison 1 FBC DYNAMIS A So 04.11.2006 08.00

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 26.10.2008 901 2' Sekání FbK Neveklov
Ne 26.10.2008 915 2' Nedovolená vzdálenost FbK Neveklov
Ne 26.10.2008 904 2' Vysoká hokejka SK florbal klub Petrovice
Ne 13.04.2008 921 2' Hra hlavou FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 03.02.2008 906 2' Hákování FBC Uhřiněves
So 29.09.2007 925 10' Nesportovní chování Start Nusle "B"
Ne 15.04.2007 901 2' Sekání FBC Lynx
Ne 04.03.2007 926 2' Hra bez hokejky SK Bruisers Dejvice
Ne 19.11.2006 919 2' Hra na zemi FBC Vokovický Šavle

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 01.11.2008 J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008 Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
Ne 26.10.2008 FbK Neveklov 3   : 6 ( 3:0, 0:3, 0:3 )
Ne 26.10.2008 SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 18.10.2008 FBC Kralupy n/V 8   : 1 ( 2:0, 3:1, 3:0 )
So 20.09.2008 VŠSK MFF Praha 4   : 4 ( 0:1, 1:2, 3:1 )
So 20.09.2008 FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
Ne 27.04.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 27.04.2008 FbK Sokol Vlašim 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
Ne 13.04.2008 Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
Ne 13.04.2008 FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
Ne 30.03.2008 FC Bílé Hole 4   : 5 ( 3:3, 0:1, 1:1 )
Ne 30.03.2008 FBC Fekete Kutya 2   : 4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Ne 02.03.2008 FBŠ Bohemians D 4   : 6 ( 0:1, 3:1, 1:4 )
Ne 02.03.2008 Panthers Praha C 5   : 4 ( 4:1, 1:1, 0:2 )
Ne 24.02.2008 Mosquitos 3   : 2 ( 1:0, 1:0, 1:2 )
Ne 03.02.2008 Start Nusle "B" 4   : 2 ( 3:0, 1:0, 0:2 )
Ne 03.02.2008 FBC Uhřiněves 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 02.02.2008 FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008 FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
Ne 13.01.2008 FC Bourbon Praha B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 13.01.2008 FbK Sokol Vlašim 1   : 5 ( 0:1, 1:3, 0:1 )
So 12.01.2008 Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008 FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007 FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007 FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 07.10.2007 FBC Hypnotix 5   : 2 ( 1:1, 3:0, 1:1 )
Ne 07.10.2007 Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 29.09.2007 Start Nusle "B" 1   : 4 ( 0:2, 0:2, 1:0 )
So 29.09.2007 FBC Uhřiněves 1   : 1 ( 1:1, 0:0, 0:0 )
So 22.09.2007 FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007 FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
So 28.04.2007 SK B.U.H. Praha B 0   : 6 ( 0:5, 0:0, 0:1 )
So 28.04.2007 Athletics Praha B 5   : 6 ( 2:3, 0:0, 3:3 )
Ne 15.04.2007 Poison 4   : 6 ( 1:1, 2:2, 1:3 )
Ne 15.04.2007 FBC Lynx 3   : 4 ( 0:1, 1:2, 2:1 )
Ne 25.03.2007 Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007 FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007 FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 18.03.2007 VSK ČVUT Praha Neo 3   : 6 ( 2:1, 1:2, 0:3 )
Ne 18.03.2007 Lhokamo Praha 1   : 4 ( 0:2, 1:0, 0:2 )
Ne 18.03.2007 FT Sokol Břevnov 6   : 4 ( 3:1, 1:3, 2:0 )
Ne 04.03.2007 FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007 SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007 FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 24.02.2007 FBC Sportcentrum 2000 3   : 4 ( 0:1, 0:1, 3:2 )
So 10.02.2007 FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007 FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007 Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007 FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007 FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 17.12.2006 SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:1, 1:0, 1:3 )
Ne 19.11.2006 FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006 FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
So 04.11.2006 VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006 Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006 Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006 FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006 FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
Ne 08.10.2006 Sokol Veteráni Mníšek p/B 6   : 0 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Ne 08.10.2006 FBC Sportcentrum 2000 1   : 6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
So 30.09.2006 FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006 SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006 FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 24.09.2006 SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
bottom