Jiří Pospíchal

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2011/12 FBC DYNAMIS B 12 63.2% 1 ø0.1 9 ø0.8 10 ø0.8
2010/11 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 0 ø0.0 2 ø0.1 2 ø0.1
2009/10 FBC DYNAMIS A 14 63.6% 3 ø0.2 0 ø0.0 3 ø0.2
2008/09 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.3
2008/09 FBC DYNAMIS B 13 72.2% 2 ø0.2 3 ø0.2 5 ø0.4
2007/08 FBC DYNAMIS A 13 65.0% 2 ø0.2 0 ø0.0 2 ø0.2
2007/08 FBC DYNAMIS B 7 38.9% 1 ø0.1 2 ø0.3 3 ø0.4
2006/07 FBC DYNAMIS A 5 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2006/07 FBC DYNAMIS B 24 100.0% 10 ø0.4 11 ø0.5 21 ø0.9
2005/06 FBC DYNAMIS A 13 72.2% 6 ø0.5 2 ø0.2 8 ø0.6

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Zličín 23 46.0% 8 ø0.4 5 ø0.2 13 ø0.6
Unihoc Aréna Praha 14 43.8% 5 ø0.4 1 ø0.1 6 ø0.4
ČVUT Pod Juliskou 12 66.7% 4 ø0.3 8 ø0.7 12 ø1.0
ZŠ Kunratice 12 57.1% 1 ø0.1 1 ø0.1 2 ø0.2
SH Děkanka 11 36.7% 2 ø0.2 2 ø0.2 4 ø0.4
SH Stochov 9 17.0% 2 ø0.2 3 ø0.3 5 ø0.6
Sparta II 7 77.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Králův Dvůr 5 15.2% 0 ø0.0 3 ø0.6 3 ø0.6
SH Štěrboholy 5 41.7% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
SH Čakovice 4 40.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 4 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Jirásk.Benešov 4 100.0% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
Lyc. Drtinova 3 42.9% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Benátky n.Jiz. 3 50.0% 1 ø0.3 3 ø1.0 4 ø1.3
SH Kladno přetlak. 3 14.3% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.7
SH Bystřice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Radotín 2 16.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
Sport Eden Beroun 2 4.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BARTŮŠEK Lukáš 0 0 0 0 1 1
BUBNÍK Jiří 0 0 0 1 1 2
BUČEK Tomáš 0 0 0 1 1 2
FISCHER Luboš 0 0 0 1 1 2
KOVAČ František 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 2 2
MARTYNEK David 0 0 0 0 4 4
MERAVÝ Martin 0 0 0 5 2 7
NOVÁK Petr 0 0 0 0 3 3
NOVOTNÝ Martin 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 1 1
ROUBAL David 0 0 0 1 1 2
SMETANA Martin 0 0 0 2 4 6
SMRT Martin 0 0 0 1 0 1
ŠTERNBERG Martin 0 0 0 0 1 1
TOUŠEK Tomáš 0 0 0 0 1 1
VERNER Jakub 0 0 0 1 2 3
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 2 2
ŽOFKA Michal 0 0 0 2 1 3
ŽOFKA Martin 0 0 0 1 1 2

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 8 Ne 13.11.2011 18.30
2 .třetina 7 So 28.02.2009 13.50
3 .třetina 12 So 24.04.2010 17.20

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 8 So 07.01.2012 16.10
2. třetina 14 Ne 05.02.2012 13.50
3. třetina 8 So 26.02.2011 16.10

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FK Spartak Praha 2 FBC DYNAMIS B Ne 22.10.2006 11.30
FBC Hopochos 2 FBC DYNAMIS B So 30.09.2006 11.30
Las Plantas 1 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
Sokol Beroun Machos 1 FBC DYNAMIS A So 30.01.2010 18.30
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A So 19.12.2009 16.10
Athletics Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 28.02.2009 13.50
AGC Malá Strana B 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.02.2009 15.00
FbK Neveklov 1 FBC DYNAMIS A So 01.12.2007 16.10
FBC Rippers Praha 1 FBC DYNAMIS A So 22.09.2007 16.10
FBC Hornets Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 08.04.2006 16.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
SK Lvi Banko Praha 3 FBC DYNAMIS B Ne 23.10.2011 08.00
Gladiátor Team Beroun 2 FBC DYNAMIS B So 07.01.2012 16.10
VŠSK MFF Praha 2 FBC DYNAMIS B So 20.09.2008 17.20
FC Bílé Hole 2 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2007 20.50
SK Bruisers Dejvice 2 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2007 16.10
FC Bílé Hole 2 FBC DYNAMIS B So 30.09.2006 20.50
VŠSK MFF Praha 1 FBC DYNAMIS A So 26.02.2011 16.10
SK florbal klub Petrovice 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2010 11.30
Athletics Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 28.02.2009 13.50
FBC Vinořská Zvěř 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.03.2006 12.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 13.11.2011 907 2' Nedovolené vrážení TBC Horoměřice B
Ne 13.11.2011 925 2' Nesportovní chování TBC Horoměřice B
Ne 18.09.2011 909 2' Hrubost T.B.C. Králův Dvůr C
So 26.02.2011 923 2' Opakované přestupky VŠSK MFF Praha
So 26.02.2011 907 2' Nedovolené vrážení VŠSK MFF Praha
Ne 12.12.2010 925 2' Nesportovní chování TJ Tatran Sedlčany florbal
So 24.04.2010 901 2' Sekání Las Plantas
Ne 14.03.2010 911 2' Bránění ve hře Noxa Ruzyně
So 27.02.2010 923 2' Opakované přestupky FLK Zdar Bar
So 27.02.2010 907 5' Nedovolené vrážení FLK Zdar Bar
So 27.02.2010 911 2' Bránění ve hře Fbk Buldoci Radotín
So 27.02.2010 902 2' Blokování hokejky Fbk Buldoci Radotín
So 19.12.2009 907 2' Nedovolené vrážení Las Plantas
So 05.12.2009 902 2' Blokování hokejky FBC TJ Lokomotiva Zdice
Ne 22.03.2009 925 2' Nesportovní chování VŠSK MFF Praha
Ne 22.03.2009 909 5' Hrubost FBK VŠSK PaedF UK B
Ne 08.03.2009 907 2' Nedovolené vrážení FbK Neveklov
Ne 15.02.2009 923 2' Opakované přestupky FBC Kralupy n/V
Ne 15.02.2009 923 2' Opakované přestupky AGC Malá Strana B
Ne 25.01.2009 909 2' Hrubost SK Kladno Raisins
So 29.11.2008 923 2' Opakované přestupky FC Bučis Team
Ne 23.11.2008 907 2' Nedovolené vrážení FC Astra
So 01.11.2008 909 2' Hrubost J.B.M. Praha
Ne 26.10.2008 925 2' Nesportovní chování FbK Neveklov
So 04.10.2008 901 2' Sekání FbK Sokol Vlašim
So 04.10.2008 925 10' Nesportovní chování FbK Sokol Vlašim
Ne 13.04.2008 907 2' Nedovolené vrážení Goalbusters
So 12.01.2008 911 2' Bránění ve hře Lisboa 99
So 22.09.2007 909 2' Hrubost FK Konzervy
Ne 15.04.2007 907 2' Nedovolené vrážení FBC Vinořská Zvěř
Ne 15.04.2007 901 2' Sekání FBC Vinořská Zvěř
Ne 15.04.2007 907 2' Nedovolené vrážení FBC Vinořská Zvěř
Ne 25.03.2007 907 2' Nedovolené vrážení FBC Ceteris Paribus
So 10.02.2007 907 2' Nedovolené vrážení FBC Vokovický Šavle

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 05.02.2012   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012   Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
So 07.01.2012   Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
So 10.12.2011   FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
Ne 13.11.2011   Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011   TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
Ne 23.10.2011   Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011   SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
Ne 02.10.2011   Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 02.10.2011   Florbal TJ Kobylisy B 2   : 1 ( 0:0, 0:1, 2:0 )
Ne 18.09.2011   T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011   FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
Ne 17.04.2011   TJ Tatran Sedlčany florbal 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 02.04.2011   FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011   Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011   Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011   FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011   SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011   VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010   TJ Tatran Sedlčany florbal 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 06.11.2010   SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010   Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
So 25.09.2010   SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010   J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
So 24.04.2010   Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010   J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
So 10.04.2010   FT Sokol Břevnov 4   : 7 ( 0:2, 2:3, 2:2 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010   ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010   FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010   Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010   Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010   FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 19.12.2009   Las Plantas 5   : 9 ( 2:1, 1:4, 2:4 )
So 19.12.2009   J.B.M. Praha 8   : 4 ( 3:2, 3:0, 2:2 )
So 05.12.2009   FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009   FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
Ne 22.03.2009   VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009   FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 15.03.2009   FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009   Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009   FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009   Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
So 28.02.2009   IB Vodolka Bejx B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 15.02.2009   FBC Kralupy n/V 2   : 4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Ne 15.02.2009   AGC Malá Strana B 7   : 0 ( 0:0, 3:0, 4:0 )
Ne 25.01.2009   SK Kladno Raisins 5   : 3 ( 1:2, 3:1, 1:0 )
So 29.11.2008   Goalbusters 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
So 29.11.2008   FC Bučis Team 2   : 5 ( 1:2, 1:1, 0:2 )
Ne 23.11.2008   ACEMA Sparta Praha C 4   : 3 ( 2:0, 1:1, 1:2 )
Ne 23.11.2008   FC Astra 5   : 4 ( 2:0, 3:2, 0:2 )
Ne 09.11.2008   TJ Tatran Sedlčany florbal 2   : 5 ( 1:0, 0:0, 1:5 )
So 01.11.2008   J.B.M. Praha 3   : 3 ( 0:0, 1:3, 2:0 )
So 01.11.2008   Athletics Praha B 8   : 4 ( 2:2, 3:1, 3:1 )
Ne 26.10.2008   FbK Neveklov 3   : 6 ( 3:0, 0:3, 0:3 )
Ne 26.10.2008   SK florbal klub Petrovice 4   : 2 ( 0:0, 2:2, 2:0 )
So 18.10.2008   IB Vodolka Bejx B 5   : 0 ( 2:0, 1:0, 2:0 )
So 04.10.2008   SK Florbal Benešov B 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:2 )
So 04.10.2008   FbK Sokol Vlašim 3   : 7 ( 2:2, 0:2, 1:3 )
So 20.09.2008   VŠSK MFF Praha 4   : 4 ( 0:1, 1:2, 3:1 )
So 20.09.2008   FBK VŠSK PaedF UK B 3   : 2 ( 2:0, 1:0, 0:2 )
Ne 27.04.2008   FC Bourbon Praha B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 27.04.2008   FbK Sokol Vlašim 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
Ne 13.04.2008   Goalbusters 5   : 4 ( 2:3, 2:1, 1:0 )
Ne 13.04.2008   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 4 ( 0:1, 1:1, 2:2 )
Ne 24.02.2008   Mosquitos 3   : 2 ( 1:0, 1:0, 1:2 )
Ne 17.02.2008   Skeletons Praha 2   : 2 ( 1:1, 0:0, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Hypnotix 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
So 02.02.2008   FBC Rippers Praha 3   : 6 ( 1:2, 1:2, 1:2 )
So 12.01.2008   Lisboa 99 3   : 4 ( 0:2, 1:0, 2:2 )
So 12.01.2008   FK Konzervy 9   : 2 ( 3:0, 2:1, 4:1 )
So 01.12.2007   FbK Neveklov 6   : 1 ( 4:1, 1:0, 1:0 )
So 01.12.2007   FLK Zdar Bar 6   : 2 ( 1:0, 5:2, 0:0 )
Ne 11.11.2007   SK Florbal Benešov B 1   : 0 ( 0:0, 1:0, 0:0 )
Ne 11.11.2007   FBŠ Bohemians D 2   : 1 ( 1:1, 1:0, 0:0 )
Ne 28.10.2007   Panthers Praha C 1   : 5 ( 0:3, 1:1, 0:1 )
So 27.10.2007   Mosquitos 1   : 1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )
Ne 07.10.2007   Skeletons Praha 3   : 2 ( 1:0, 2:0, 0:2 )
So 29.09.2007   FBC Uhřiněves 1   : 1 ( 1:1, 0:0, 0:0 )
So 22.09.2007   FBC Rippers Praha 4   : 7 ( 1:1, 1:4, 2:2 )
So 22.09.2007   FK Konzervy 0   : 3 ( 0:0, 0:1, 0:2 )
Ne 15.04.2007   FBC Vokovický Šavle 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 15.04.2007   FBC Vinořská Zvěř 3   : 3 ( 0:0, 3:1, 0:2 )
Ne 25.03.2007   Florbal TJ Kobylisy 4   : 4 ( 3:3, 0:1, 1:0 )
Ne 25.03.2007   FBC Ceteris Paribus 1   : 2 ( 0:0, 1:2, 0:0 )
Ne 25.03.2007   FK Spartak Praha 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 04.03.2007   FC Bílé Hole 6   : 1 ( 1:1, 2:0, 3:0 )
Ne 04.03.2007   SK Bruisers Dejvice 3   : 1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Ne 04.03.2007   FBC Hopochos 10   : 3 ( 5:0, 5:2, 0:1 )
So 10.02.2007   FBC Vokovický Šavle 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
So 10.02.2007   FBC Vinořská Zvěř 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
So 27.01.2007   Florbal TJ Kobylisy 2   : 5 ( 1:3, 1:0, 0:2 )
So 27.01.2007   FBC Ceteris Paribus 6   : 4 ( 3:1, 2:1, 1:2 )
So 27.01.2007   FK Spartak Praha 1   : 5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )
Ne 14.01.2007   FC Bílé Hole 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 14.01.2007   SK Bruisers Dejvice 5   : 3 ( 2:1, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2007   FBC Hopochos 4   : 4 ( 0:0, 2:1, 2:3 )
So 13.01.2007   FT Sokol Břevnov 5   : 1 ( 0:1, 1:0, 4:0 )
Ne 26.11.2006   FBC Lynx 0   : 4 ( 0:2, 0:2, 0:0 )
Ne 19.11.2006   FBC Vokovický Šavle 2   : 4 ( 1:2, 1:0, 0:2 )
Ne 19.11.2006   FBC Vinořská Zvěř 5   : 2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
So 04.11.2006   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
So 04.11.2006   Poison 5   : 2 ( 0:1, 3:1, 2:0 )
Ne 22.10.2006   Florbal TJ Kobylisy 2   : 0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )
Ne 22.10.2006   FBC Ceteris Paribus 4   : 1 ( 1:0, 2:1, 1:0 )
Ne 22.10.2006   FK Spartak Praha 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 30.09.2006   FC Bílé Hole 4   : 2 ( 0:2, 1:0, 3:0 )
So 30.09.2006   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 30.09.2006   FBC Hopochos 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 24.09.2006   SK florbal klub Petrovice 4   : 3 ( 1:0, 1:2, 2:1 )
So 08.04.2006   FBC Hornets Praha B 4   : 3 ( 2:1, 0:0, 2:2 )
So 08.04.2006   FC Bílé Hole 1   : 1 ( 0:1, 1:0, 0:0 )
So 08.04.2006   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:1, 0:2, 1:3 )
Ne 12.03.2006   FBC Vlci Tatran Kostelec 6   : 4 ( 3:0, 1:2, 2:2 )
Ne 12.03.2006   FBC Vinořská Zvěř 7   : 3 ( 2:1, 3:1, 2:1 )
So 11.02.2006   FBC Hornets Praha B 3   : 2 ( 1:0, 1:2, 1:0 )
So 11.02.2006   FC Bílé Hole 4   : 5 ( 2:3, 1:0, 1:2 )
So 05.11.2005   FbK Wildcats Praha 3   : 0 ( 2:0, 0:0, 1:0 )
So 05.11.2005   FBC Hornets Praha B 5   : 3 ( 0:1, 3:0, 2:2 )
Ne 16.10.2005   FC Bílé Hole 7   : 1 ( 1:0, 2:1, 4:0 )
Ne 16.10.2005   SK florbal klub Petrovice 5   : 4 ( 0:1, 2:0, 3:3 )
Ne 25.09.2005   FBC Vinořská Zvěř 5   : 3 ( 1:1, 2:2, 2:0 )
Ne 25.09.2005   FbK Wildcats Praha 4   : 3 ( 2:1, 1:1, 1:1 )
bottom