Tomáš Toušek

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2012/13 FBC DYNAMIS A 11 55.0% 2 ø0.2 1 ø0.1 3 ø0.3
2011/12 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 2 ø0.1 2 ø0.1 4 ø0.3
2011/12 FBC DYNAMIS B 14 73.7% 5 ø0.4 1 ø0.1 6 ø0.4
2010/11 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 2 ø0.1 2 ø0.1 4 ø0.3

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Děkanka 6 20.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
SH Stochov 6 11.3% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.7
ZŠ Kunratice 6 28.6% 2 ø0.3 1 ø0.2 3 ø0.5
Gym. Sedlčany 5 62.5% 1 ø0.2 0 ø0.0 1 ø0.2
SH Králův Dvůr 5 15.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Čakovice 4 40.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Benátky n.Jiz. 3 50.0% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH Zličín 3 6.0% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
Chlumec n/Cidlinou 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sport Eden Beroun 2 4.3% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
TJ Radlice 2 4.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Jirásk.Benešov 1 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 1 2
MARTYNEK David 0 0 0 2 1 3
MUDRA Martin 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Jiří 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 1 0 1
SMETANA Martin 0 0 0 0 3 3
VANČURA Vít 0 0 0 1 0 1
VORÁČ Michal 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 1 0 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 5 Ne 04.11.2012 10.20
2 .třetina 4 So 05.01.2013 18.20
3 .třetina 2 So 17.12.2011 09.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 3 So 19.11.2011 11.30
2. třetina 2 Ne 04.11.2012 10.20
3. třetina 1 Ne 12.12.2010 17.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín 1 FBC DYNAMIS A So 05.01.2013 18.20
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A Ne 04.11.2012 10.20
Panthers Praha C 1 FBC DYNAMIS A So 17.12.2011 09.10
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 22.10.2011 17.20
Florbal TJ Kobylisy B 1 FBC DYNAMIS A So 12.03.2011 17.20
TJ Tatran Sedlčany florbal 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.12.2010 13.50
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B Ne 05.02.2012 17.20
Florbal TJ Kobylisy B 1 FBC DYNAMIS B Ne 05.02.2012 13.50
TBC Horoměřice B 1 FBC DYNAMIS B Ne 13.11.2011 15.00
SK Lvi Banko Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 23.10.2011 08.00

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A Ne 04.11.2012 10.20
FBK VŠSK PaedF UK B 1 FBC DYNAMIS A So 19.11.2011 11.30
Lisboa 99 1 FBC DYNAMIS A So 22.10.2011 17.20
Fbk Sokol Bubeneč 1 FBC DYNAMIS A Ne 12.12.2010 17.20
SK Florbal Benešov B 1 FBC DYNAMIS A So 06.11.2010 13.50
FbK Atom Praha B 1 FBC DYNAMIS B Ne 18.09.2011 09.10

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 26.01.2013 901 2' Sekání FC Bourbon SK Praha 4
So 24.11.2012 925 2' Nesportovní chování FbK Wildcats Praha B
So 14.04.2012 911 2' Bránění ve hře FBK VŠSK PaedF UK B
So 14.04.2012 919 2' Hra na zemi Panthers Praha C
Ne 18.03.2012 902 2' Blokování hokejky FbK Wildcats Praha B
Ne 12.12.2010 911 2' Bránění ve hře TJ Tatran Sedlčany florbal

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.01.2013   FBC Ressler boys 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 26.01.2013   FC Bourbon SK Praha 4 2   : 3 ( 2:0, 0:0, 0:3 )
So 05.01.2013   Fbk Buldoci Radotín 2   : 6 ( 0:2, 1:1, 1:3 )
So 05.01.2013   ACEMA Sparta Praha B 1   : 8 ( 0:2, 1:3, 0:3 )
So 08.12.2012   TJ Sokol Dobříš 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
So 08.12.2012   Black Angles B 0   : 3 ( 0:2, 0:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK Wildcats Praha B 2   : 3 ( 1:2, 1:1, 0:0 )
So 24.11.2012   FbK 1996 Příbram 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 04.11.2012   FBK VŠSK PaedF UK 0   : 6 ( 2:1, 1:2, 3:2 )
So 15.09.2012   FC Bourbon Praha B 1   : 3 ( 1:2, 0:0, 0:1 )
So 15.09.2012   Fbk Buldoci Radotín 1   : 3 ( 0:1, 1:1, 0:1 )
Ne 15.04.2012   Red Dragons Hořovice B 4   : 2 ( 3:1, 0:1, 1:0 )
Ne 15.04.2012   FBC Vinořská Zvěř 2   : 6 ( 2:2, 0:1, 0:3 )
So 14.04.2012   FBK VŠSK PaedF UK B 5   : 9 ( 1:1, 0:4, 4:4 )
So 14.04.2012   Panthers Praha C 3   : 3 ( 2:0, 1:2, 0:1 )
Ne 18.03.2012   FBC Pitbulls Kolín 0   : 7 ( 0:2, 0:3, 0:2 )
Ne 18.03.2012   FbK Wildcats Praha B 4   : 2 ( 1:2, 2:0, 1:0 )
Ne 05.02.2012   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 3 ( 2:0, 0:2, 1:1 )
Ne 05.02.2012   Florbal TJ Kobylisy B 7   : 5 ( 3:0, 2:4, 2:1 )
Ne 29.01.2012   Black Angles 1   : 10 ( 1:5, 0:1, 0:4 )
Ne 29.01.2012   Lisboa 99 3   : 4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
So 07.01.2012   Gladiátor Team Beroun 4   : 9 ( 2:1, 1:4, 1:4 )
So 17.12.2011   Floorball Club Falcon B 6   : 2 ( 2:0, 3:2, 1:0 )
So 17.12.2011   Panthers Praha C 2   : 1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
So 10.12.2011   FBC Vinořská Zvěř 3   : 6 ( 1:2, 2:3, 0:1 )
So 19.11.2011   FBK VŠSK PaedF UK B 6   : 4 ( 3:1, 1:1, 2:2 )
So 19.11.2011   FbK Wildcats Praha B 3   : 5 ( 1:1, 0:0, 2:4 )
Ne 13.11.2011   Red Dragons Hořovice B 5   : 5 ( 2:3, 3:1, 0:1 )
Ne 13.11.2011   TBC Horoměřice B 8   : 3 ( 4:1, 2:1, 2:1 )
So 05.11.2011   FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 05.11.2011   SSK Future Old Boys C 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 23.10.2011   Fbk Sokol Bubeneč 1   : 0 ( 0:0, 0:0, 1:0 )
Ne 23.10.2011   SK Lvi Banko Praha 8   : 1 ( 3:0, 1:1, 4:0 )
So 22.10.2011   Lisboa 99 2   : 1 ( 2:0, 0:0, 0:1 )
So 22.10.2011   VŠSK MFF Praha 0   : 4 ( 0:1, 0:0, 0:3 )
Ne 02.10.2011   Panthers Praha D 2   : 3 ( 1:1, 1:1, 0:1 )
Ne 02.10.2011   Florbal TJ Kobylisy B 2   : 1 ( 0:0, 0:1, 2:0 )
Ne 18.09.2011   T.B.C. Králův Dvůr C 1   : 9 ( 0:2, 0:2, 1:5 )
Ne 18.09.2011   FbK Atom Praha B 4   : 6 ( 0:2, 3:3, 1:1 )
Ne 17.04.2011   TJ Tatran Sedlčany florbal 4   : 3 ( 1:2, 1:1, 2:0 )
So 12.03.2011   Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011   FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011   SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011   VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011   J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010   TJ Tatran Sedlčany florbal 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010   FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 06.11.2010   SK Florbal Benešov B 3   : 5 ( 1:4, 2:0, 0:1 )
So 06.11.2010   Florbal TJ Kobylisy B 1   : 6 ( 0:1, 0:1, 1:4 )
bottom