Martin Jindra

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2017/18 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 2 ø0.1 1 ø0.1 3 ø0.2
2017/18 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
2017/18 FBC DYNAMIS C 2 10.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
SH Neveklov 2 25.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Stochov 2 3.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 2 4.8% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
MARUŠÁK Petr 0 0 0 1 0 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 0 2 2
SLOVÁK František 0 0 0 1 1 2
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 1 0 1
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
3 .třetina 3 So 07.04.2018 14.50

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 1 Ne 03.12.2017 16.10
2. třetina 3 Ne 17.12.2017 18.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC Kutná Hora C 1 FBC DYNAMIS A So 07.04.2018 14.50
FBC Pitbulls Kolín B 1 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 13.50
SK DESPERADOS SNW B 1 FBC DYNAMIS B So 18.11.2017 18.30

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Vasara 1 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
AIK Steel Kladno 1 FBC DYNAMIS B So 18.11.2017 15.00
SOKOL CHODOV 1 FBC DYNAMIS C Ne 17.12.2017 18.30
AIK Steel Kladno B 1 FBC DYNAMIS C Ne 17.12.2017 15.00

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
Ne 22.04.2018 902 2' Blokování hokejky Vasara
So 07.04.2018 907 2' Nedovolené vrážení FBC Kutná Hora C
So 06.01.2018 911 2' Bránění ve hře Florbal Team Nebušice

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
Ne 22.04.2018   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018   Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018   FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018   FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 04.02.2018   FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 04.02.2018   FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 06.01.2018   Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018   TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 17.12.2017   SOKOL CHODOV 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
Ne 17.12.2017   AIK Steel Kladno B 3   : 11 ( 1:2, 1:5, 1:4 )
Ne 03.12.2017   Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 18.11.2017   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:0, 3:1 )
So 18.11.2017   AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
bottom