Jan Zahálka

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
2018/19 FBC DYNAMIS C 12 50.0% 5 ø0.4 5 ø0.4 10 ø0.8
2017/18 FBC DYNAMIS B 12 60.0% 4 ø0.3 3 ø0.3 7 ø0.6
2017/18 FBC DYNAMIS C 14 70.0% 9 ø0.6 7 ø0.5 16 ø1.1
2016/17 FBC DYNAMIS A 12 60.0% 1 ø0.1 3 ø0.3 4 ø0.3
2016/17 FBC DYNAMIS B 4 18.2% 2 ø0.5 5 ø1.3 7 ø1.8

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 8 17.0% 1 ø0.1 6 ø0.8 7 ø0.9
SH Kostelec n ČL 6 37.5% 4 ø0.7 1 ø0.2 5 ø0.8
SH Stochov 6 11.3% 2 ø0.3 0 ø0.0 2 ø0.3
SH ZŠ Černošice 6 100.0% 2 ø0.3 3 ø0.5 5 ø0.8
SH Králův Dvůr 4 12.1% 3 ø0.8 1 ø0.3 4 ø1.0
TJ Ruzyně 4 50.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
SH Zličín 3 6.0% 2 ø0.7 2 ø0.7 4 ø1.3
TJ Radlice 3 7.1% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 2 ø1.0 4 ø2.0 6 ø3.0
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
Tatran Střešovice 2 100.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
TJ Kobylisy 2 16.7% 0 ø0.0 3 ø1.5 3 ø1.5
TJ Spartak Vlašim 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
ZŠ Kunratice 2 9.5% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 0 1 1
HROCH Jaroslav 0 0 0 0 1 1
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 2 6 8
JINDRA Martin 0 0 0 1 0 1
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 3 1 4
MIKŠÍK Honza 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 1 0 1
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 1 1
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 2 0 2
SLOVÁK František 0 0 0 1 0 1
SOCHA Adam 0 0 0 0 1 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 2 0 2
TETIVA Jan 0 0 0 1 0 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 2 0 2
TYČ Matěj 0 0 0 0 3 3
WURST David 0 0 0 0 1 1
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 0 1 1
ZIBNER Václav 0 0 0 3 8 11

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 8 Ne 14.10.2018 14.50
2 .třetina 8 So 29.09.2018 11.30
3 .třetina 7 Ne 23.09.2018 15.00

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 5 So 19.01.2019 10.00
2. třetina 8 So 19.01.2019 10.00
3. třetina 11 So 19.01.2019 10.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 15.00
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 10.10
FBC Vlci Tatran Kostelec 2 FBC DYNAMIS C So 15.09.2018 14.50
TJ Kyje 2 FBC DYNAMIS C So 24.02.2018 16.00
VSK ČVUT Praha Neo 1 FBC DYNAMIS A So 06.05.2017 17.20
TJ Lokomotiva Rakovník 1 FBC DYNAMIS B So 10.02.2018 17.20
Game Over Praha 1 FBC DYNAMIS B So 10.02.2018 15.00
FBC Blue Horses B 1 FBC DYNAMIS B Ne 14.01.2018 15.00
AIK Steel Kladno 1 FBC DYNAMIS B So 18.11.2017 15.00
Panthers Praha E 1 FBC DYNAMIS C Ne 14.10.2018 14.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
SK DESPERADOS SNW B 3 FBC DYNAMIS C So 19.01.2019 10.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 13.40
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 18.12.2016 10.10
FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 2 FBC DYNAMIS C Ne 29.04.2018 17.20
FKMP Praha B 2 FBC DYNAMIS C Ne 04.02.2018 17.10
Orka Čelákovice B 1 FBC DYNAMIS A So 08.04.2017 08.00
Poison 1 FBC DYNAMIS A So 17.12.2016 12.30
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A So 05.11.2016 17.20
T.B.C. Králův Dvůr C 1 FBC DYNAMIS B Ne 23.09.2018 18.30
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 02.02.2019 922 2' Špatné střídání ACEMA Sparta Praha C
Ne 18.12.2016 901 2' Sekání Floor Maniacs Mělník B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 02.02.2019   FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019   ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019   Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019   SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018   F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 29.09.2018   Bourbon TJ Ruzyně B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 29.09.2018   IBK Kubánský Klan C 4   : 2 ( 1:1, 3:1, 0:0 )
Ne 23.09.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 3   : 1 ( 0:0, 2:1, 1:0 )
Ne 23.09.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 5   : 5 ( 2:2, 1:1, 2:2 )
So 15.09.2018   FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018   SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018   FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018   Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018   TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 10.02.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018   Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018   FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018   FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
So 13.01.2018   FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018   Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 10.12.2017   FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017   FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
Ne 26.11.2017   FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017   TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
So 18.11.2017   AIK Steel Kladno 2   : 10 ( 1:4, 1:4, 0:2 )
Ne 08.10.2017   SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017   Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
Ne 17.09.2017   FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
So 16.09.2017   Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017   TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
So 06.05.2017   VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
So 06.05.2017   Lisboa 99 2   : 4 ( 1:2, 0:1, 1:1 )
So 08.04.2017   Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
So 08.04.2017   Orka Čelákovice B 1   : 7 ( 0:3, 0:3, 1:1 )
Ne 18.12.2016   FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016   Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
So 17.12.2016   Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
So 17.12.2016   FBC Merkur Praha 3   : 8 ( 1:3, 2:1, 0:4 )
Ne 04.12.2016   FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016   FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
So 05.11.2016   FBC Hamsters Vysočany 2   : 3 ( 0:2, 1:1, 1:0 )
So 05.11.2016   FBC Pitbulls Kolín B 3   : 4 ( 2:1, 1:2, 0:1 )
So 15.10.2016   Lisboa 99 5   : 3 ( 0:2, 1:0, 4:1 )
So 15.10.2016   Vasara 3   : 2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
So 24.09.2016   FBC Vittoria South Town 6   : 3 ( 2:1, 1:1, 3:1 )
So 24.09.2016   FBC Kutná Hora B 2   : 2 ( 2:1, 0:0, 0:1 )
bottom