František Slovák

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2018/19 FBC DYNAMIS A 20 100.0% 16 ø0.8 10 ø0.5 26 ø1.3
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 16.7% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
2017/18 FBC DYNAMIS A 14 70.0% 10 ø0.7 11 ø0.8 21 ø1.5
2017/18 FBC DYNAMIS B 5 25.0% 5 ø1.0 1 ø0.2 6 ø1.2

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
Sport Eden Beroun 10 21.3% 5 ø0.5 7 ø0.7 12 ø1.2
SH Stochov 5 9.4% 5 ø1.0 2 ø0.4 7 ø1.4
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 5 ø1.3 6 ø1.5 11 ø2.8
SH Kostelec n ČL 3 18.8% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
ČVUT Pod Juliskou 2 11.1% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
SH BIOS Kladno 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Děkanka 2 6.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Kladno přetlak. 2 9.5% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 5 ø2.5 1 ø0.5 6 ø3.0
SH Neratovice 2 50.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Radotín 2 16.7% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 3 ø1.5 0 ø0.0 3 ø1.5
TJ Radlice 2 4.8% 2 ø1.0 1 ø0.5 3 ø1.5
ZŠ Kunratice 2 9.5% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
TJ Kobylisy 1 8.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2018/19 FBC DYNAMIS B 2 4 2.00 93.33 %

KB od spoluhráčů 2021/22 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BOUBELÍK Filip 0 0 0 1 0 1
BRADÁČ Vladimír 0 0 0 1 2 3
ČALA Jiří 0 0 0 1 0 1
DIMITROV Martin 0 0 0 1 1 2
HARMACH Michael 0 0 0 2 2 4
CHLUPÁČ Zdeněk 0 0 0 0 1 1
CHRAMOSIL Lukáš 0 0 0 2 0 2
JINDRA Martin 0 0 0 1 1 2
KOROUS Miroslav 0 0 0 1 0 1
MAREK Lukáš 0 0 0 1 0 1
MARUŠÁK Petr 0 0 0 3 1 4
MULENKO Martin 0 0 0 1 0 1
NOVOTNÝ Vít 0 0 0 3 1 4
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 2 2
ŠESTÁK Marek 0 0 0 2 2 4
TRMOTA Jakub 0 0 0 2 1 3
TYČ Matěj 0 0 0 6 8 14
WURST David 0 0 0 1 0 1
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 9 So 09.02.2019 13.40
2 .třetina 11 So 27.04.2019 11.30
3 .třetina 12 Ne 31.03.2019 16.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 6 So 27.10.2018 09.00
2. třetina 6 Ne 31.03.2019 16.10
3. třetina 11 So 16.03.2019 18.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
FbC Engineers 4 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00
TJ Sokol Kostelec n/L 3 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
Vasara 3 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
Florbal Team Nebušice 2 FBC DYNAMIS A So 06.01.2018 17.20
FBC JELENI UNHOŠŤ 2 FBC DYNAMIS B Ne 15.04.2018 13.40
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 16.10
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A Ne 24.02.2019 09.00
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40
Florbalová akademie MB B 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 10.10
FBC Lions Mladá Boleslav 1 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 18.20

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Vasara 3 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10
FBC Kralupy n/V B 2 FBC DYNAMIS A So 16.03.2019 18.30
FBC Hamsters Vysočany 2 FBC DYNAMIS A Ne 07.10.2018 11.30
TJ Sokol Kostelec n/L 2 FBC DYNAMIS A So 22.09.2018 18.20
FBC Pitbulls Kolín B 2 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 13.50
FBC Hamsters Vysočany 1 FBC DYNAMIS A Ne 31.03.2019 16.10
FBK VŠSK PaedF UK 1 FBC DYNAMIS A So 09.02.2019 13.40
FBC Kralupy n/V B 1 FBC DYNAMIS A So 22.12.2018 14.50
FbC Engineers 1 FBC DYNAMIS A So 27.10.2018 09.00
VSK ČVUT Praha Neo 1 FBC DYNAMIS A Ne 22.04.2018 13.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 27.04.2019 911 2' Bránění ve hře F.C. Vorms Praha
So 19.01.2019 901 2' Sekání Florbal TJ Kobylisy D
Ne 18.11.2018 911 2' Bránění ve hře FBK VŠSK PaedF UK
So 27.10.2018 907 2' Nedovolené vrážení FbC Engineers
So 22.09.2018 909 2' Hrubost Florbal Neratovice
Ne 22.04.2018 902 2' Blokování hokejky Vasara
Ne 04.03.2018 901 2' Sekání AIK Steel Kladno
So 06.01.2018 909 2' Hrubost TJ Sokol Kostomlaty n/L
Ne 10.12.2017 925 2' Nesportovní chování FbK Wildcats Praha B

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 04.05.2019   FBC Uhřiněves 5   : 4 ( 3:4, 2:0, 0:0 )
So 04.05.2019   Gladiátor Team Beroun 4   : 0 ( 2:0, 0:0, 2:0 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
Ne 31.03.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 4 ( 0:2, 2:2, 1:0 )
Ne 31.03.2019   FBC Hamsters Vysočany 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
Ne 24.02.2019   FbC Engineers 2   : 3 ( 1:0, 0:0, 1:3 )
So 09.02.2019   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 26.01.2019   FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019   TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 19.01.2019   Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 22.12.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 8   : 2 ( 2:1, 5:1, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Kralupy n/V B 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
Ne 18.11.2018   SK B.U.H. Praha 1   : 6 ( 1:2, 0:2, 0:2 )
Ne 18.11.2018   FBK VŠSK PaedF UK 6   : 2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
So 27.10.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018   FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 22.09.2018   TJ Sokol Kostelec n/L 15   : 4 ( 6:1, 4:0, 5:3 )
So 22.09.2018   Florbal Neratovice 0   : 6 ( 0:2, 0:1, 0:3 )
Ne 22.04.2018   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 22.04.2018   Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018   FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018   SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
So 06.01.2018   Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
So 06.01.2018   TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017   FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017   FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
Ne 03.12.2017   Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
Ne 03.12.2017   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017   SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
bottom