Lukáš Marek

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2019/20 FBC DYNAMIS A 7 43.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS B 2 14.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS A 9 45.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS B 8 40.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 6 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS A 8 40.0% 1 ø0.1 0 ø0.0 1 ø0.1
2017/18 FBC DYNAMIS B 11 55.0% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
2017/18 FBC DYNAMIS C 4 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS B 2 9.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Králův Dvůr 8 24.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sport Eden Beroun 6 12.8% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
SH Stochov 5 9.4% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Děkanka 4 13.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kralupy n.Vlt 4 66.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 4 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zličín 4 8.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Kobylisy 4 33.3% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
TJ Radlice 4 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 3 9.4% 1 ø0.3 0 ø0.0 1 ø0.3
SH Gym. Mělník 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 2 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Tatran Střešovice 2 100.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ZŠ Kunratice 2 9.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ČVUT Pod Juliskou 1 5.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kladno přetlak. 1 4.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 1 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2016/17 FBC DYNAMIS A 2 5 2.50 91.67 %
2016/17 FBC DYNAMIS B 2 3 1.50 95.00 %
2017/18 FBC DYNAMIS A 8 45 5.63 81.25 %
2017/18 FBC DYNAMIS B 11 36 3.27 89.09 %
2017/18 FBC DYNAMIS C 4 14 3.50 88.33 %
2018/19 FBC DYNAMIS A 9 44 4.89 83.70 %
2018/19 FBC DYNAMIS B 8 25 3.13 89.58 %
2018/19 FBC DYNAMIS C 4 11 2.75 90.83 %
2019/20 FBC DYNAMIS A 7 30 4.29 85.71 %
2019/20 FBC DYNAMIS B 2 2 1.00 96.67 %

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
CHARVÁT Tomáš 0 0 0 0 1 1
SLOVÁK František 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 1 Ne 03.12.2017 16.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
2. třetina 1 Ne 04.03.2018 17.20
3. třetina 1 So 26.10.2019 09.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Vasara 1 FBC DYNAMIS A Ne 03.12.2017 16.10

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
Fbk Buldoci Radotín B 1 FBC DYNAMIS B So 26.10.2019 09.00
FKMP Praha 1 FBC DYNAMIS B Ne 04.03.2018 17.20

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 14.12.2019   Florbal Neratovice 1   : 1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
So 14.12.2019   Fbk Buldoci Radotín 5   : 3 ( 0:1, 3:1, 2:1 )
Ne 17.11.2019   Black Angles D 4   : 8 ( 1:2, 2:3, 1:3 )
Ne 17.11.2019   SK B.U.H. Praha B 3   : 4 ( 1:3, 1:0, 1:1 )
St 30.10.2019   Fbk Buldoci Radotín 3   : 4 ( 0:0, 1:2, 2:2 )
So 26.10.2019   FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 31.03.2019   Floor Maniacs Mělník B 10   : 6 ( 5:3, 3:1, 2:2 )
Ne 31.03.2019   SK Black Dragons EP B 11   : 2 ( 2:1, 3:0, 6:1 )
Ne 24.03.2019   TJ Lokomotiva Rakovník B 3   : 6 ( 0:2, 0:2, 3:2 )
Ne 24.03.2019   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 4 ( 1:2, 0:0, 2:2 )
So 16.03.2019   FBC Kralupy n/V B 4   : 5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal Neratovice 0   : 13 ( 0:1, 0:3, 0:9 )
Ne 03.03.2019   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 2:0, 1:0 )
Ne 03.03.2019   Panthers Praha E 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 24.02.2019   SK B.U.H. Praha 6   : 5 ( 1:0, 2:2, 3:3 )
So 09.02.2019   FBK VŠSK PaedF UK 4   : 4 ( 1:0, 1:1, 2:3 )
So 09.02.2019   Florbalová akademie MB B 3   : 2 ( 1:1, 2:0, 0:1 )
So 26.01.2019   FBC Slavia Praha B 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 26.01.2019   TJ Sokol Kostelec n/L 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
So 19.01.2019   J.B.M. Praha 4   : 3 ( 1:0, 1:1, 2:2 )
So 19.01.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 3   : 0 ( 1:0, 1:0, 1:0 )
So 22.12.2018   FBC Uhřiněves 4   : 3 ( 1:0, 2:1, 1:2 )
So 22.12.2018   T.B.C. Králův Dvůr C 2   : 5 ( 1:1, 1:2, 0:2 )
So 27.10.2018   FBC Lions Mladá Boleslav 7   : 2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
So 27.10.2018   FbC Engineers 7   : 7 ( 3:3, 0:0, 4:4 )
Ne 22.04.2018   VSK ČVUT Praha Neo 3   : 2 ( 0:0, 0:1, 3:1 )
Ne 15.04.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 6   : 4 ( 3:2, 2:1, 1:1 )
Ne 15.04.2018   SK DESPERADOS SNW B 5   : 1 ( 1:0, 1:1, 3:0 )
So 07.04.2018   FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018   FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
Ne 18.03.2018   FBC Texas B - massacre 5   : 8 ( 1:3, 2:1, 2:4 )
Ne 18.03.2018   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 2 ( 0:2, 2:0, 0:0 )
Ne 04.03.2018   FKMP Praha 7   : 6 ( 3:1, 2:1, 2:4 )
Ne 04.03.2018   AIK Steel Kladno 4   : 5 ( 0:3, 1:0, 3:2 )
So 24.02.2018   Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018   TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
So 10.02.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 10.02.2018   Game Over Praha 6   : 3 ( 1:2, 3:0, 2:1 )
Ne 04.02.2018   FBC Kutná Hora C 3   : 11 ( 1:4, 2:0, 0:7 )
Ne 14.01.2018   FBC JELENI UNHOŠŤ 3   : 2 ( 0:0, 1:2, 2:0 )
Ne 14.01.2018   FBC Blue Horses B 4   : 4 ( 0:1, 2:1, 2:2 )
So 06.01.2018   Florbal Team Nebušice 2   : 11 ( 2:5, 0:4, 0:2 )
Ne 03.12.2017   Vasara 9   : 2 ( 4:0, 2:2, 3:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 08.10.2017   FbK Wildcats Praha B 2   : 2 ( 1:2, 0:0, 1:0 )
Ne 17.09.2017   FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017   FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
So 06.05.2017   VSK ČVUT Praha Neo 2   : 3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 08.04.2017   Vasara 2   : 2 ( 0:0, 0:1, 2:1 )
bottom