Tomáš Charvát

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS A 2 100.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
2020/21 FBC DYNAMIS B 2 50.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
2019/20 FBC DYNAMIS A 7 43.8% 2 ø0.3 2 ø0.3 4 ø0.6
2019/20 FBC DYNAMIS B 5 35.7% 4 ø0.8 2 ø0.4 6 ø1.2
2018/19 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 1 ø0.5 0 ø0.0 1 ø0.5
2018/19 FBC DYNAMIS B 3 15.0% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
2018/19 FBC DYNAMIS C 14 58.3% 10 ø0.7 5 ø0.4 15 ø1.1
2017/18 FBC DYNAMIS A 6 30.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS B 2 10.0% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0
2017/18 FBC DYNAMIS C 18 90.0% 22 ø1.2 17 ø0.9 39 ø2.2
2016/17 FBC DYNAMIS B 14 63.6% 8 ø0.6 11 ø0.8 19 ø1.4
2015/16 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 4 ø0.3 7 ø0.4 11 ø0.7
2014/15 FBC DYNAMIS A 16 80.0% 7 ø0.4 4 ø0.3 11 ø0.7

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 18 34.0% 8 ø0.4 10 ø0.6 18 ø1.0
Sport Eden Beroun 16 34.0% 13 ø0.8 6 ø0.4 19 ø1.2
TJ Radlice 13 31.0% 2 ø0.2 5 ø0.4 7 ø0.5
TJ Kobylisy 12 100.0% 8 ø0.7 3 ø0.3 11 ø0.9
SH Kostelec n ČL 10 62.5% 4 ø0.4 5 ø0.5 9 ø0.9
SH Kladno přetlak. 6 28.6% 4 ø0.7 1 ø0.2 5 ø0.8
SH Králův Dvůr 6 18.2% 6 ø1.0 5 ø0.8 11 ø1.8
SH Zličín 4 8.0% 6 ø1.5 2 ø0.5 8 ø2.0
SH ZŠ Černošice 4 66.7% 5 ø1.3 5 ø1.3 10 ø2.5
Gym. Sedlčany 2 25.0% 0 ø0.0 2 ø1.0 2 ø1.0
Jedenáctka VS 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Benátky n.Jiz. 2 33.3% 1 ø0.5 3 ø1.5 4 ø2.0
SH Čakovice 2 20.0% 5 ø2.5 0 ø0.0 5 ø2.5
SH Děkanka 2 6.7% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 2 16.7% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 2 6.3% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
X3M Arena Barrandov 2 66.7% 2 ø1.0 0 ø0.0 2 ø1.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2014/15 FBC DYNAMIS A 1 5 5.00 83.33 %

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 4 7 11
BOUBELÍK Filip 0 0 0 2 1 3
HARMACH Michael 1 0 1 1 4 5
HROCH Jaroslav 0 0 0 1 2 3
KOLEŠKA Dan 0 0 0 1 0 1
LACINA Jakub 0 0 0 1 3 4
MAREK Lukáš 0 0 0 1 0 1
MARTYNEK David 0 1 1 4 4 8
MIKŠÍK Honza 0 0 0 3 3 6
PALEČEK Zdeněk 0 0 0 6 1 7
POSPÍCHAL Tadeáš 0 0 0 1 1 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 5 4 9
ROHN Jakub 0 0 0 1 0 1
SOCHA Adam 0 0 0 1 0 1
ŠESTÁK Marek 0 0 0 1 1 2
TETIVA Jan 0 0 0 0 1 1
TRNOBRANSKÝ Karel 0 0 0 4 0 4
TYČ Matěj 0 0 0 1 1 2
ZAHÁLKA Jan 0 0 0 6 2 8
ZAHRADNÍK Vít 0 0 0 5 8 13
ZIBNER Václav 0 0 0 4 7 11

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 20 So 26.10.2019 09.00
2 .třetina 17 So 22.02.2020 11.20
3 .třetina 26 So 12.09.2020 10.10
TS .třetina 1 So 12.09.2020 10.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 19 So 26.09.2020 13.40
2. třetina 17 So 22.02.2020 11.20
3. třetina 14 So 19.10.2019 16.00

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Floor Maniacs Mělník B 5 FBC DYNAMIS C So 17.11.2018 13.40
Panthers Praha E 4 FBC DYNAMIS C So 24.02.2018 18.20
FKMP Praha B 3 FBC DYNAMIS C Ne 04.02.2018 17.10
SK Lators 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 13.50
Starý Páky Kladno 2 FBC DYNAMIS A So 21.02.2015 18.30
FBK Prokrastinators Praha 2 FBC DYNAMIS A Ne 21.12.2014 17.20
Fbk Buldoci Radotín B 2 FBC DYNAMIS B So 12.09.2020 10.10
Fbk Buldoci Radotín B 2 FBC DYNAMIS B So 26.10.2019 09.00
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
ACEMA Sparta Praha C 2 FBC DYNAMIS C So 16.03.2019 14.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FBC Majklar 3 FBC DYNAMIS C Ne 26.11.2017 19.30
SK Lators 2 FBC DYNAMIS A Ne 20.03.2016 13.50
FBC Čáslav 2 FBC DYNAMIS A Ne 29.11.2015 11.30
FBC Vlci Tatran Kostelec 2 FBC DYNAMIS B So 29.10.2016 13.40
FbK Neveklov B 2 FBC DYNAMIS B Ne 09.10.2016 12.30
Floor Maniacs Mělník B 2 FBC DYNAMIS B Ne 25.09.2016 11.20
ACEMA Sparta Praha C 2 FBC DYNAMIS C So 02.02.2019 10.10
Panthers Praha E 2 FBC DYNAMIS C So 24.02.2018 18.20
Panthers Praha E 2 FBC DYNAMIS C So 16.09.2017 18.20
Tatran Střešovice C 1 FBC DYNAMIS A So 26.09.2020 13.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 26.09.2020 908 2' Vrážení zády TJ Sokol Kostelec n/L
So 26.10.2019 903 2' Nadzvedávání hokejky FBC Uhřiněves
So 14.09.2019 901 2' Sekání Prague Tigers D
So 14.09.2019 901 2' Sekání Prague Tigers D
Ne 07.10.2018 909 5' Hrubost FBC Slavia Praha B
So 24.02.2018 901 2' Sekání Panthers Praha E
Ne 04.02.2018 901 2' Sekání FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
So 11.11.2017 920 2' Hra rukou SK Florbal Benešov B
So 29.10.2016 902 2' Blokování hokejky FBC Vlci Tatran Kostelec
Ne 21.12.2014 919 2' Hra na zemi FBK Prokrastinators Praha
Ne 21.12.2014 901 2' Sekání FBK Prokrastinators Praha

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 26.09.2020   Tatran Střešovice C 2   : 6 ( 1:2, 0:2, 1:2 )
So 26.09.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 5   : 4 ( 1:1, 2:2, 2:1 )
So 12.09.2020   Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3 ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 12.09.2020   FBC TJ Lokomotiva Zdice 5   : 0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )
So 22.02.2020   Floorball Club Falcon B 4   : 3 ( 2:2, 0:1, 2:0 )
So 22.02.2020   SK B.U.H. Praha B 6   : 0 ( 2:0, 2:0, 2:0 )
Ne 02.02.2020   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 7 ( 1:1, 0:1, 2:5 )
Ne 02.02.2020   Florbal Neratovice 1   : 3 ( 0:1, 1:0, 0:2 )
So 26.10.2019   FBC Uhřiněves 6   : 1 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
So 26.10.2019   Fbk Buldoci Radotín B 6   : 1 ( 4:1, 0:0, 2:0 )
So 19.10.2019   EMCO Cholerics 2   : 5 ( 0:2, 1:2, 1:1 )
So 19.10.2019   FBC Kralupy n/V B 1   : 5 ( 0:0, 0:3, 1:2 )
Ne 29.09.2019   FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019   EMCO Cholerics 3   : 6 ( 2:1, 1:1, 0:4 )
So 14.09.2019   Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019   TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
So 27.04.2019   IBK Kubánský Klan C 6   : 4 ( 0:2, 5:2, 1:0 )
So 27.04.2019   F.C. Vorms Praha 2   : 10 ( 1:2, 0:4, 1:4 )
So 13.04.2019   FBK Vosy Praha DDM P2 B 5   : 1 ( 1:1, 1:0, 3:0 )
So 13.04.2019   FBC Ressler boys 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 16.03.2019   ACEMA Sparta Praha C 7   : 4 ( 3:3, 2:0, 2:1 )
So 16.03.2019   Florbal TJ Kobylisy D 2   : 7 ( 2:5, 0:0, 0:2 )
So 02.03.2019   Šneci z Pěšin 6   : 5 ( 3:1, 0:2, 3:2 )
So 02.02.2019   FBC Charisma Pečky 1   : 3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
So 02.02.2019   ACEMA Sparta Praha C 3   : 4 ( 2:2, 1:0, 0:2 )
So 19.01.2019   Florbal TJ Kobylisy D 3   : 5 ( 1:0, 2:2, 0:3 )
So 19.01.2019   SK DESPERADOS SNW B 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018   F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
Ne 07.10.2018   FBC Hamsters Vysočany 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
Ne 07.10.2018   FBC Slavia Praha B 2   : 4 ( 1:1, 1:2, 0:1 )
So 15.09.2018   FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018   SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 4   : 8 ( 1:0, 3:3, 0:5 )
Ne 29.04.2018   FKMP Praha B 5   : 1 ( 3:0, 2:1, 0:0 )
So 07.04.2018   FLORBAL RIDERS 3   : 4 ( 0:2, 1:1, 2:1 )
So 07.04.2018   FBC Majklar 7   : 4 ( 1:1, 4:1, 2:2 )
Ne 18.03.2018   AIK Steel Kladno B 6   : 8 ( 3:3, 2:2, 1:3 )
Ne 18.03.2018   TJ Lokomotiva Rakovník B 5   : 3 ( 0:0, 1:2, 4:1 )
So 24.02.2018   Panthers Praha E 11   : 4 ( 3:3, 5:1, 3:0 )
So 24.02.2018   TJ Kyje 3   : 2 ( 1:1, 1:0, 1:1 )
Ne 04.02.2018   FAT PIPE FLORBAL CHODOV D 6   : 9 ( 1:1, 0:5, 5:3 )
Ne 04.02.2018   FKMP Praha B 9   : 2 ( 4:0, 2:1, 3:1 )
So 13.01.2018   FLORBAL RIDERS 7   : 4 ( 0:1, 3:1, 4:2 )
So 13.01.2018   Las Plantas B 4   : 5 ( 0:3, 3:1, 1:1 )
Ne 26.11.2017   FBC Majklar 7   : 2 ( 3:1, 1:0, 3:1 )
Ne 26.11.2017   TJ Kyje 9   : 5 ( 1:4, 4:1, 4:0 )
So 11.11.2017   SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
So 11.11.2017   VSK ČVUT Praha Neo 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
Ne 22.10.2017   Florbal Team Nebušice 2   : 7 ( 0:2, 0:4, 2:1 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
Ne 08.10.2017   SOKOL CHODOV 4   : 2 ( 1:1, 1:1, 2:0 )
Ne 08.10.2017   Las Plantas B 6   : 6 ( 2:1, 1:3, 3:2 )
Ne 17.09.2017   FKMP Praha 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 17.09.2017   FBC Vokovický Šavle 5   : 2 ( 1:1, 0:1, 4:1 )
Ne 17.09.2017   FbK Neveklov 3   : 6 ( 2:1, 0:3, 1:2 )
Ne 17.09.2017   TJ Sokol Kostomlaty n/L 2   : 5 ( 0:2, 1:0, 1:3 )
So 16.09.2017   Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017   TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
Ne 09.04.2017   FKMP Praha B 5   : 1 ( 1:0, 3:1, 1:0 )
Ne 09.04.2017   FBC Young Boys B 8   : 2 ( 3:0, 2:1, 3:1 )
So 11.03.2017   FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
Ne 26.02.2017   Las Plantas B 6   : 2 ( 1:1, 3:1, 2:0 )
Ne 26.02.2017   FBC Lions Mladá Boleslav 1   : 4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
Ne 22.01.2017   Panthers Praha E 4   : 1 ( 1:0, 0:1, 3:0 )
Ne 22.01.2017   FBC Vlci Tatran Kostelec 3   : 1 ( 0:1, 1:0, 2:0 )
So 29.10.2016   FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016   FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016   FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016   Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016   Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016   Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
Ne 01.05.2016   Sokol Benátky B 5   : 7 ( 2:2, 3:4, 0:1 )
Ne 01.05.2016   FBC Čáslav 2   : 1 ( 0:0, 1:0, 1:1 )
So 09.04.2016   Fbk Koleje Slovan 2   : 5 ( 1:2, 1:0, 0:3 )
So 09.04.2016   Panthers Praha D 5   : 2 ( 2:1, 1:0, 2:1 )
Ne 20.03.2016   FBC Rippers Praha 2   : 1 ( 0:0, 2:0, 0:1 )
Ne 20.03.2016   SK Lators 6   : 2 ( 3:0, 2:2, 1:0 )
Ne 17.01.2016   Fbk Koleje Slovan 3   : 2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )
Ne 17.01.2016   SK Bruisers Dejvice 1   : 5 ( 0:3, 1:0, 0:2 )
So 19.12.2015   Sokol Benátky B 5   : 8 ( 2:5, 3:2, 0:1 )
So 19.12.2015   SK Lvi Banko Praha 3   : 2 ( 1:0, 1:1, 1:1 )
Ne 29.11.2015   FBC Čáslav 7   : 1 ( 4:0, 1:1, 2:0 )
Ne 29.11.2015   FBC Hornets Praha 3   : 2 ( 0:1, 1:1, 2:0 )
So 07.11.2015   FBK Vosy Praha DDM P2 B 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 07.11.2015   SK Bruisers Dejvice 2   : 0 ( 1:0, 0:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lvi Banko Praha 7   : 0 ( 3:0, 3:0, 1:0 )
So 26.09.2015   SK Lators 2   : 1 ( 1:1, 0:0, 1:0 )
Ne 08.03.2015   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 5 ( 0:2, 6:2, 1:1 )
Ne 08.03.2015   Game Over Praha 1   : 3 ( 0:0, 0:1, 1:2 )
So 21.02.2015   Starý Páky Kladno 3   : 6 ( 2:2, 0:3, 1:1 )
So 21.02.2015   FBC Kladno C 2   : 9 ( 0:2, 1:5, 1:2 )
So 17.01.2015   SK Kladno Raisins 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
So 17.01.2015   TBC Horoměřice B 4   : 4 ( 1:1, 1:0, 2:3 )
Ne 21.12.2014   FBK Prokrastinators Praha 6   : 4 ( 2:0, 3:2, 1:2 )
Ne 21.12.2014   Game Over Praha 3   : 3 ( 1:2, 0:0, 2:1 )
Ne 30.11.2014   Florbal TJ Kobylisy C 4   : 1 ( 1:1, 2:0, 1:0 )
Ne 30.11.2014   FBC Kladno C 2   : 5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )
So 01.11.2014   Starý Páky Kladno 2   : 1 ( 0:1, 2:0, 0:0 )
So 01.11.2014   FBK Prokrastinators Praha 5   : 4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
So 11.10.2014   TBC Horoměřice B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
So 11.10.2014   TJ Kyje 5   : 6 ( 0:2, 2:2, 3:2 )
So 20.09.2014   SK Kladno Raisins 1   : 3 ( 0:1, 0:2, 1:0 )
So 20.09.2014   Fbk Buldoci Radotín B 7   : 4 ( 3:2, 1:0, 3:2 )
bottom