Jakub Šotola

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2019/20 FBC DYNAMIS B 10 71.4% 0 ø0.0 2 ø0.2 2 ø0.2
2018/19 FBC DYNAMIS B 4 20.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
2018/19 FBC DYNAMIS C 8 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS A 10 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2017/18 FBC DYNAMIS B 6 30.0% 0 ø0.0 1 ø0.2 1 ø0.2
2017/18 FBC DYNAMIS C 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS A 2 10.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
2016/17 FBC DYNAMIS B 14 63.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 14 27.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Kostelec n ČL 8 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Sport Eden Beroun 7 14.9% 0 ø0.0 1 ø0.1 1 ø0.1
SH Kladno přetlak. 4 19.1% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
ZŠ Kunratice 4 19.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Radotín 3 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.3 1 ø0.3
MSH Mladá Boleslav 2 50.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Čakovice 2 20.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Hořovice 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Králův Dvůr 2 6.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Neveklov 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Radlice 2 4.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ČVUT Pod Juliskou 1 5.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zruč n Sázavou 1 12.5% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Unihoc Aréna Praha 1 3.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika brankáře

Sezona Družstvo Zápasy Góly Průměr Úspěšnost
2016/17 FBC DYNAMIS A 2 4 2.00 93.33 %
2016/17 FBC DYNAMIS B 13 43 3.31 88.97 %
2017/18 FBC DYNAMIS A 10 45 4.50 85.00 %
2017/18 FBC DYNAMIS B 6 19 3.17 89.44 %
2017/18 FBC DYNAMIS C 2 7 3.50 88.33 %
2018/19 FBC DYNAMIS B 4 15 3.75 87.50 %
2018/19 FBC DYNAMIS C 8 23 2.88 90.42 %
2019/20 FBC DYNAMIS B 10 79 7.90 73.67 %
2020/21 FBC DYNAMIS B 1 3 3.00 90.00 %

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
HARMACH Michael 0 0 0 0 1 1
LACINA Jakub 0 0 0 0 2 2
PODZEMNÝ Zdeněk 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
3. třetina 4 So 09.11.2019 10.20

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FC Bučis Team B 1 FBC DYNAMIS B So 09.11.2019 10.20
Red Dragons Hořovice B 1 FBC DYNAMIS B Ne 13.10.2019 10.10
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS B So 03.11.2018 16.00
FBC Vokovický Šavle 1 FBC DYNAMIS B Ne 25.03.2018 13.50

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 03.11.2018 920 2' Hra rukou FBC Penguins Praha

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 12.09.2020   Fbk Buldoci Radotín B 4   : 3 ( 0:1, 2:2, 2:0 )
So 30.11.2019   J.B.M. Praha 1   : 2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )
So 30.11.2019   FBC Young Boys 5   : 11 ( 1:3, 1:1, 3:7 )
So 09.11.2019   FC Bučis Team B 4   : 9 ( 1:0, 0:4, 3:5 )
So 09.11.2019   Prague Tigers D 3   : 13 ( 2:4, 1:6, 0:3 )
Ne 13.10.2019   FBC Young Boys 4   : 9 ( 1:4, 0:2, 3:3 )
Ne 13.10.2019   Red Dragons Hořovice B 6   : 3 ( 1:1, 3:0, 2:2 )
Ne 29.09.2019   FbK 1996 Příbram 6   : 8 ( 5:3, 0:2, 1:3 )
Ne 29.09.2019   FBC Vokovický Šavle 2   : 6 ( 1:0, 1:2, 0:4 )
So 14.09.2019   Prague Tigers D 4   : 9 ( 1:1, 1:2, 2:6 )
So 14.09.2019   TJ Sokol Dobříš B 4   : 9 ( 1:4, 0:1, 3:4 )
Ne 25.11.2018   Gladiátor Team Beroun 5   : 5 ( 2:0, 2:3, 1:2 )
Ne 25.11.2018   Šneci z Pěšin 3   : 4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )
So 17.11.2018   Floor Maniacs Mělník B 15   : 2 ( 5:1, 3:0, 7:1 )
So 17.11.2018   TJ Kyje 1   : 5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
So 03.11.2018   FBC Penguins Praha 4   : 5 ( 1:2, 1:2, 2:1 )
So 03.11.2018   J.B.M. Praha 5   : 1 ( 2:0, 2:1, 1:0 )
So 27.10.2018   FBC Charisma Pečky 5   : 3 ( 1:1, 4:0, 0:2 )
So 27.10.2018   SK Black Dragons EP B 9   : 6 ( 2:1, 4:2, 3:3 )
Ne 14.10.2018   Panthers Praha E 7   : 3 ( 1:2, 1:0, 5:1 )
Ne 14.10.2018   F.C. Vorms Praha 3   : 2 ( 3:0, 0:2, 0:0 )
So 15.09.2018   FBC Vlci Tatran Kostelec 4   : 1 ( 2:0, 0:0, 2:1 )
So 15.09.2018   SK DESPERADOS SNW B 8   : 1 ( 2:0, 4:0, 2:1 )
Ne 29.04.2018   TJ Lokomotiva Rakovník 3   : 5 ( 2:3, 0:1, 1:1 )
Ne 29.04.2018   Game Over Praha 1   : 2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Ne 22.04.2018   Vasara 2   : 7 ( 1:3, 1:1, 0:3 )
So 07.04.2018   FBC Merkur Praha 3   : 3 ( 1:1, 0:2, 2:0 )
So 07.04.2018   FBC Kutná Hora C 1   : 7 ( 0:1, 0:4, 1:2 )
Ne 25.03.2018   FBC Ressler boys 4   : 2 ( 1:0, 2:2, 1:0 )
Ne 25.03.2018   FBC Vokovický Šavle 3   : 6 ( 1:1, 1:0, 1:5 )
So 24.02.2018   FbK Neveklov 3   : 5 ( 1:1, 0:1, 2:3 )
So 24.02.2018   SK Florbal Benešov B 2   : 6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )
Ne 04.02.2018   FBC Texas B - massacre 4   : 7 ( 1:1, 1:5, 2:1 )
So 06.01.2018   TJ Sokol Kostomlaty n/L 4   : 4 ( 1:1, 1:1, 2:2 )
Ne 10.12.2017   FbK Wildcats Praha B 3   : 3 ( 0:0, 0:2, 3:1 )
Ne 10.12.2017   FBC Ressler boys 3   : 1 ( 1:0, 2:0, 0:1 )
Ne 03.12.2017   FBC Pitbulls Kolín B 2   : 1 ( 0:1, 0:0, 2:0 )
So 11.11.2017   SK Florbal Benešov B 6   : 3 ( 1:1, 3:2, 2:0 )
Ne 22.10.2017   FBC Merkur Praha 5   : 2 ( 2:1, 3:0, 0:1 )
So 16.09.2017   Panthers Praha E 9   : 4 ( 2:2, 3:0, 4:2 )
So 16.09.2017   TJ Lokomotiva Rakovník B 6   : 3 ( 2:1, 1:0, 3:2 )
So 11.03.2017   FBC Charisma Pečky 4   : 3 ( 4:1, 0:1, 0:1 )
So 11.03.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 6 ( 0:1, 0:2, 3:3 )
So 04.02.2017   TJ Sokol Kostelec n/L 3   : 2 ( 1:0, 0:1, 2:1 )
So 04.02.2017   FBŠ Bohemians D 6   : 4 ( 1:2, 1:1, 4:1 )
So 14.01.2017   FBC Hamsters Vysočany 3   : 1 ( 0:0, 1:0, 2:1 )
Ne 18.12.2016   FbK Neveklov B 15   : 1 ( 5:0, 2:1, 8:0 )
Ne 18.12.2016   Floor Maniacs Mělník B 9   : 1 ( 4:0, 2:0, 3:1 )
So 17.12.2016   Poison 8   : 3 ( 2:0, 2:1, 4:2 )
Ne 04.12.2016   FKMP Praha B 3   : 3 ( 1:1, 1:1, 1:1 )
Ne 04.12.2016   FBC Lions Mladá Boleslav 5   : 4 ( 1:2, 2:0, 2:2 )
So 29.10.2016   FBC Vlci Tatran Kostelec 9   : 5 ( 1:1, 7:1, 1:3 )
So 29.10.2016   FBC Charisma Pečky 4   : 7 ( 1:0, 3:4, 0:3 )
Ne 09.10.2016   FbK Neveklov B 11   : 2 ( 5:1, 2:0, 4:1 )
Ne 09.10.2016   Panthers Praha E 2   : 4 ( 1:1, 0:2, 1:1 )
Ne 25.09.2016   Floor Maniacs Mělník B 14   : 1 ( 5:0, 4:1, 5:0 )
Ne 25.09.2016   Las Plantas B 2   : 3 ( 0:1, 1:1, 1:1 )
bottom