Zbyněk Všolák

Sezona Družstvo Zápasy Góly Asistence KB
2011/12 FBC DYNAMIS A 4 20.0% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
2010/11 FBC DYNAMIS A 17 85.0% 5 ø0.3 8 ø0.5 13 ø0.8
2009/10 FBC DYNAMIS A 17 77.3% 3 ø0.2 6 ø0.4 9 ø0.5
2008/09 FBC DYNAMIS A 7 35.0% 2 ø0.3 1 ø0.1 3 ø0.4
2008/09 FBC DYNAMIS B 4 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

Statistika podle haly

Hala Zápasy Góly Asistence KB
SH Stochov 6 11.3% 2 ø0.3 4 ø0.7 6 ø1.0
TJ Radlice 6 14.3% 4 ø0.7 1 ø0.2 5 ø0.8
SH Děkanka 4 13.3% 0 ø0.0 2 ø0.5 2 ø0.5
SH Králův Dvůr 4 12.1% 1 ø0.3 1 ø0.3 2 ø0.5
Unihoc Aréna Praha 4 12.5% 1 ø0.3 2 ø0.5 3 ø0.8
ZŠ Kunratice 4 19.1% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
ČVUT Pod Juliskou 3 16.7% 2 ø0.7 1 ø0.3 3 ø1.0
Lyc. Drtinova 2 28.6% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Bystřice 2 50.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Čakovice 2 20.0% 1 ø0.5 1 ø0.5 2 ø1.0
SH Kralupy n.Vlt 2 33.3% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
SH Zličín 2 4.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
SH Zruč n Sázavou 2 25.0% 0 ø0.0 1 ø0.5 1 ø0.5
Sparta II 2 22.2% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
TJ Ruzyně 2 25.0% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0
Gym. Sedlčany 1 12.5% 0 ø0.0 1 ø1.0 1 ø1.0
SH Kladno přetlak. 1 4.8% 0 ø0.0 0 ø0.0 0 ø0.0

KB od spoluhráčů 2020/21 | KB od spoluhráčů celkem

Hráč A G KB A G KB
BEZCHLEBA Martin 0 0 0 1 1 2
FIALA Vít 0 0 0 1 1 2
FISCHER Luboš 0 0 0 1 0 1
HÁJEK Matěj 0 0 0 1 1 2
LACINA Jakub 0 0 0 1 0 1
MARTYNEK David 0 0 0 0 2 2
POSPÍCHAL Tomáš 0 0 0 2 2 4
SMETANA Martin 0 0 0 2 7 9
ŠVÁCHA Martin 0 0 0 1 0 1
ŽOFKA Michal 0 0 0 0 1 1
ŽOFKA Martin 0 0 0 0 1 1

Góly podle třetin

Třetina Góly Naposledy
1 .třetina 3 So 05.11.2011 10.20
2 .třetina 4 So 16.10.2010 17.20
3 .třetina 4 So 12.02.2011 09.10

Asistence podle třetin

Třetina Asistence Naposledy
1. třetina 4 So 27.11.2010 08.00
2. třetina 5 So 02.04.2011 17.20
3. třetina 7 Ne 25.09.2011 11.30

Góly TOP 10 zápasů

Soupeř Góly Družstvo Datum
Florbal Team Nebušice 2 FBC DYNAMIS A So 16.10.2010 17.20
SSK Future Old Boys C 1 FBC DYNAMIS A So 05.11.2011 10.20
VŠSK MFF Praha 1 FBC DYNAMIS A So 26.02.2011 16.10
SK florbal klub Petrovice 1 FBC DYNAMIS A So 12.02.2011 09.10
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2010 08.00
FbC Barracudas Slaný 1 FBC DYNAMIS A So 16.01.2010 19.40
FBC TJ Lokomotiva Zdice 1 FBC DYNAMIS A So 05.12.2009 13.50
Noxa Ruzyně 1 FBC DYNAMIS A So 14.11.2009 10.20
FBC Hamsters Vysočany B 1 FBC DYNAMIS A Ne 15.03.2009 13.50
Athletics Praha B 1 FBC DYNAMIS A So 28.02.2009 13.50

Asistence TOP 10 zápasů

Soupeř Asistence Družstvo Datum
FC Astra 2 FBC DYNAMIS A So 27.11.2010 08.00
Black Angles 1 FBC DYNAMIS A Ne 25.09.2011 11.30
FBC Texas 1 FBC DYNAMIS A So 02.04.2011 17.20
FC Astra 1 FBC DYNAMIS A So 12.03.2011 15.00
SK florbal klub Petrovice 1 FBC DYNAMIS A So 12.02.2011 09.10
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A So 29.01.2011 17.50
VŠSK MFF Praha 1 FBC DYNAMIS A So 16.10.2010 13.50
SK florbal klub Petrovice 1 FBC DYNAMIS A So 25.09.2010 11.30
Las Plantas 1 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 17.20
J.B.M. Praha 1 FBC DYNAMIS A So 24.04.2010 12.40

Tresty

Datum Kód Min Trest Soupeř
So 26.02.2011 907 2' Nedovolené vrážení SK Florbal Benešov B
So 16.10.2010 901 2' Sekání Florbal Team Nebušice
So 16.10.2010 919 2' Hra na zemi VŠSK MFF Praha
Ne 14.03.2010 919 2' Hra na zemi ACEMA Sparta Praha C

Odehrané zápasy

Datum  Soupeř Výsledky
So 05.11.2011   FBC Pitbulls Kolín 1   : 4 ( 1:1, 0:1, 0:2 )
So 05.11.2011   SSK Future Old Boys C 4   : 2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Ne 25.09.2011   Black Angles 2   : 12 ( 1:3, 0:2, 1:7 )
Ne 25.09.2011   SKP Olympia Kutná Hora B 1   : 5 ( 0:1, 1:2, 0:2 )
So 02.04.2011   FBC Texas 3   : 1 ( 0:0, 2:0, 1:1 )
So 02.04.2011   Fbk Sokol Bubeneč 6   : 2 ( 2:1, 2:0, 2:1 )
So 12.03.2011   Florbal TJ Kobylisy B 3   : 3 ( 0:0, 2:3, 1:0 )
So 12.03.2011   FC Astra 1   : 2 ( 0:1, 0:0, 1:1 )
So 26.02.2011   SK Florbal Benešov B 2   : 1 ( 1:0, 1:1, 0:0 )
So 26.02.2011   VŠSK MFF Praha 3   : 4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )
So 12.02.2011   Florbal Team Nebušice 3   : 3 ( 2:1, 0:1, 1:1 )
So 12.02.2011   SK florbal klub Petrovice 3   : 5 ( 0:0, 2:3, 1:2 )
So 29.01.2011   J.B.M. Praha 4   : 2 ( 0:1, 2:0, 2:1 )
Ne 12.12.2010   Fbk Sokol Bubeneč 2   : 1 ( 1:0, 0:0, 1:1 )
Ne 12.12.2010   TJ Tatran Sedlčany florbal 1   : 3 ( 0:0, 1:0, 0:3 )
So 27.11.2010   FBC Texas 2   : 3 ( 1:1, 0:1, 1:1 )
So 27.11.2010   FC Astra 4   : 5 ( 1:3, 2:0, 1:2 )
So 16.10.2010   Florbal Team Nebušice 3   : 2 ( 1:0, 2:1, 0:1 )
So 16.10.2010   VŠSK MFF Praha 4   : 2 ( 1:1, 0:0, 3:1 )
So 25.09.2010   SK florbal klub Petrovice 2   : 7 ( 1:2, 2:2, 0:4 )
So 25.09.2010   J.B.M. Praha 2   : 5 ( 1:4, 1:1, 0:0 )
So 24.04.2010   Las Plantas 16   : 5 ( 5:0, 6:3, 5:2 )
So 24.04.2010   J.B.M. Praha 5   : 2 ( 1:0, 1:0, 3:2 )
Ne 14.03.2010   Noxa Ruzyně 7   : 3 ( 0:0, 2:1, 5:2 )
Ne 14.03.2010   ACEMA Sparta Praha C 6   : 1 ( 2:0, 1:0, 3:1 )
So 27.02.2010   FLK Zdar Bar 4   : 7 ( 3:1, 1:2, 0:4 )
So 27.02.2010   Fbk Buldoci Radotín 7   : 6 ( 3:1, 2:2, 2:3 )
So 30.01.2010   Sokol Beroun Machos 12   : 6 ( 3:3, 3:2, 6:1 )
So 16.01.2010   FbC Barracudas Slaný 9   : 4 ( 2:0, 2:2, 5:2 )
So 16.01.2010   FKMP Praha 4   : 6 ( 1:3, 1:0, 2:3 )
So 05.12.2009   FT Sokol Břevnov 3   : 3 ( 0:2, 1:1, 2:0 )
So 05.12.2009   FBC TJ Lokomotiva Zdice 9   : 0 ( 2:0, 3:0, 4:0 )
So 14.11.2009   Noxa Ruzyně 3   : 9 ( 1:3, 2:3, 0:3 )
So 14.11.2009   ACEMA Sparta Praha C 6   : 4 ( 1:1, 3:1, 2:2 )
Ne 01.11.2009   FLK Zdar Bar 3   : 7 ( 1:2, 0:4, 2:1 )
Ne 01.11.2009   Fbk Buldoci Radotín 7   : 5 ( 1:0, 4:3, 2:2 )
Ne 20.09.2009   FKMP Praha 4   : 2 ( 1:0, 0:1, 3:1 )
Ne 20.09.2009   FbC Barracudas Slaný 4   : 4 ( 1:2, 1:1, 2:1 )
So 25.04.2009   FBC Hamsters Vysočany B 7   : 2 ( 1:0, 4:0, 2:2 )
So 25.04.2009   ACEMA Sparta Praha C 7   : 7 ( 2:2, 3:4, 2:1 )
Ne 05.04.2009   J.B.M. Praha 3   : 5 ( 1:2, 0:0, 2:3 )
Ne 05.04.2009   FC Astra 1   : 3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )
Ne 22.03.2009   VŠSK MFF Praha 0   : 2 ( 0:1, 0:0, 0:1 )
Ne 22.03.2009   FBK VŠSK PaedF UK B 0   : 2 ( 0:0, 0:2, 0:0 )
Ne 15.03.2009   FBC Hamsters Vysočany B 8   : 2 ( 0:0, 5:1, 3:1 )
Ne 15.03.2009   Kings Praha 3   : 10 ( 2:2, 1:5, 0:3 )
Ne 08.03.2009   FbK Neveklov 0   : 6 ( 0:0, 0:2, 0:4 )
Ne 08.03.2009   SK florbal klub Petrovice 1   : 6 ( 0:0, 0:5, 1:1 )
So 28.02.2009   Athletics Praha B 4   : 6 ( 1:2, 2:3, 1:1 )
bottom